הפרשות צהובות מהנרתיק: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מיניות מסוכנת: מחלות מין

זיהומים במערכת הרבייה ומחלות המועברות במגע מיני מביכים ובעיקר גורמים לסיבוכים. ד"ר שרגא וקסלר מסביר כיצד להתמודד איתם זיהומים במערכת הרבייה (RTIs) וזיהומים המועברים במגע מיני (STIs), באים לידי ביטוי בעיקר באברי המין ונחשבים לגורמי התחלואה הנפוצים בעולם. לזיהומים אלו השלכות בריאותיות, חברתיות וכלכליות חמורות. הם נכללים בין הגורמים העיקריים לתמותת אימהות, ונוכחותם מאפשרת הדבקה והעברה מהירה יותר של נגיף הכשל החיסוני (HIV). ארגון הבריאות העולמי מעריך שמדי שנה מתרחשים יותר מ-340 מיליון מקרי הדבקה, באחד מארבעת הזיהומים הניתנים לריפוי הנ"ל: עגבת (Treponema Pallidum), זיבה (Neisseria Gonorrhea), כלמידיה (Chlamydia Trachomatis) וטריכומונס (Trichomonas Vaginalis). אם מכלילים גם זיהומים ויראליים, כגון: פפילומה (HPV), הרפס (HSV) ונגיף הכשל החיסוני (HIV), מספר מקרי התחלואה המתרחשים מדי שנה הוא כנראה גדול פי...
ללמוד עוד על הפרשות צהובות מהנרתיק
קונדילומה  (יבלות של אברי המין)  ופורום מחלות המועברות במגע מיני-תמונה

יחודו של הנגיף היא יכולתו לגרום מלבד לדלקת באברי המין, גם...

מאת: מערכת zap...
23/11/2005
מיניות מסוכנת: מחלות מין-תמונה

זיהומים במערכת הרבייה ומחלות המועברות במגע מיני מביכים...

מאת: ד"ר שרגא...
26/06/2007
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל להפרשות צהובות מהנרתיק?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

הפרשות צהובות מהנרתיק: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

דקירות בבטן תחתונה חזה מציק המון פיפי הפרשות צהובות יותר מהרגיל מ. אחרון 4.3 ביוץ ב 16 לחודש . מה הם הסמנים הראשונים .. ותוך כמה ימים מהביוץ מופיע הריון

אם הביוץ היה ב16 לחודש זה שלב מוקדם מכדי שיופיעו תסמיני הריון. חכי לאיחור בוסת ובצעי בדיקת הריון. רוב הנשים מתחילות לחוש גודש בשדיים ובחילות סביב שבוע 5-6 (כלומר כשבועיים מהאיחור בוסת)

שלום, ביום רביעי הייתי אצל הגניקולוג אחרי שהיו לי הפרשות צהובות מזה כמה שבועות, הוא איבחן לי דלקת בנרתיק (לא אמר לי איזו ושכחתי לשאול) ונתן לי אופלודקס, קרם אגיסטן, ונרות (אין לי את הנרות כרגע יהיה לי ביום ראשון). התחלתי את הטיפול באופלודקס ויום אחרי קיבלתי מחזור (הייתי אמורה לקבל) המחזור הופיע מיימי ובצבע אדום בוהק שלאחר כזה זמן מה מתכהה וגם יחסית מועט, השאלות שלי הן כאלו.. האם הדימום הזה תקין? איך להמשיך את הטיפול? לשים את הקרם למרות שאני במחזור? ולגבי הנרות, יש בעיה לעשות את הטיפול במחזור (ביום ראשון)? ועם הכדורים אין בעיה, נכון? תודה על היתייחסות והמשך סופ“ש נעים.

אופלודקס אינו טיפול סטנדרטי לדלקות בנרתיק אלא אם יש חיידק ספציפיץ. ייתכן שהטיפול ניתן לדלקת בדרכי השתן. אם התחלת את האנטיביוטיקה, רצוי לסיים והוסת אינו מפריע. קרם מקומי ניתן למרוח גם בזמן וסת. אין להשתמש בנרות בזמן וסת ויש להמתין לסייומו ואז לבצע הטיפול.

בתי בת החודשיים וחצי התקררה,כנראה נדבקה מהגדולה שלי, והיא משתעלת מאתמול. היום היא התעוררה עם הפרשות צהובות ירוקות מהעין. האם מותר למרוח סינטומיצין בגיל כזה? תודה

שלום, לא מומלץ. יש לתת טיפות עיניים טרוצידין או פנימיקסין.

האם ניתן למרוח את המשחה לתינוק בן 5.5 חודשים ?

שלום רב, אני עם שחלות פוליצסטיות עוברת טיפולי ivf איכות זרע מעולה..עברתי 2 מחזורים של ivf . לפני ארבעה ימים עברתי החזרת עוברים מוקפאים לא מרגישה כלום אבל יש הפרשות צהובות זה מעיד על משהוא שהטיפול לא הצליח..?! (מקבלת 2 קרינון .3 דופסטון.3 אסטרופם) מצב הרירית היה מעולה והוחזר 2 בלסטוציסט באיכות טובה מאוד . יש סיכוי שהתמיכה לא מספיק טובה?

היי, שכחתי לציין שקיבלתי ביום ההחזרה מזרק אוביטרל וביום 3 להחזרה עוד מזרק אוביטרל...

הפרשות צהובות לא מעידות שהטיפול לא הצליח. נראה שאת מקבלת תמיכה מצוינת.

תודה רבה.. עוד שאלה כל הפעמים הקודמות היו לי עקצוצים בבטן וכאבי מחזור קלים אחרי כל החזרה ולא הצליח...עכשיו אני לא מרגישה כלום אני יודעת שזה לא אומר כלום אבל רוצה להיות בטוחה יותר האם צריך להיות תסמינים להשתרשות?

בד"כ אין.

היי וסליחה על רוב השאלות .. עכשיו יש לי כאבים בבטן כמו מחזור והיה לי בבוקר קצת כתם ורוד בניגוב..! סליחה על התיאור אני מאוד מאוד מפחדת שהטיפול לא הצליח בבקשה תעזור לי בתשובה

קשה לדעת מתסמינים מהסוג שאת מתארת האם הטיפול הצליח.

שלום רב, הי לי ביום חמישי דימום קל והרופא אמרה להזריק פרונטוגסט יום כן יום לא עד בדיקת ההריון. האם הדימום מעיד על הריון? האם הפרונטוגיסט משפיע על רמת הבטא!?

הדימום לא מעיד על הריון. הפרונטוגסט לא משפיע על רמת הבטא.