הפרשות צהובות מהנרתיק: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

עיצוב שפתי הפות והצערת הנרתיק

ניתן לתקן מצבים בהם שפתי הפות מוגדלות אסימטריות מלידה, מתדלדלות עם השנים או עקב לידות.מצבים אלה עלולים לפגוע בהנאה ביחסי המין ולהפחית את תחושת הבטחון העצמי. ניתוח פלסטי וגינלי עשוי לשפר את המצב. תחום הפלסטיקה הווגינלית התפתח מאוד בשנים האחרונות ומציע כיום גם ניתוחים וטיפולים שונים, שמטרתם להצעיר את הנרתיק ו/או לעצב את שפתי הפות. פלסטיקה וגינלית היא תחום ברפואה הפלסטית, המתמקד בטיפולים וניתוחים שמטרתם לשפר את האסתטיקה ולהצעיר את איברי המין. כיום, כשמדברים על פלסטיקה וגינלית, מתייחסים בעיקר לטיפולים וניתוחים נשיים, שמטרתם כאמור לחדש ולהצעיר את מראה איבר המין הנשי. עם זאת, ניתן לומר כי התפתחות התחום החלה לפני כ-20 שנה דווקא מהכיוון הגברי - המצאת הוויאגרה! ההסבר לכך נעוץ בעובדה שבאופן כללי, תהליך ההזדקנות הטבעי אצל גברים ונשים מתרחש בשני מסלולים מגבילים: בסביבות גיל 40 מתחילים בקרב שני המינים שינויים הורמונליים ואסתטיים. ניכר כי באופן כללי, תהליך ההזדקנות הטבעי בקרב גברים...
ללמוד עוד על הפרשות צהובות מהנרתיק
קונדילומה  (יבלות של אברי המין)  ופורום מחלות המועברות במגע מיני-תמונה

יחודו של הנגיף היא יכולתו לגרום מלבד לדלקת באברי המין, גם...

מאת: מערכת zap...
23/11/2005
מיניות מסוכנת: מחלות מין-תמונה

זיהומים במערכת הרבייה ומחלות המועברות במגע מיני מביכים...

מאת: ד"ר שרגא...
26/06/2007
עיצוב שפתי הפות והצערת הנרתיק-תמונה

ניתן לתקן מצבים בהם שפתי הפות מוגדלות אסימטריות מלידה,...

מאת: ד"ר שפירא...
05/04/2020
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל להפרשות צהובות מהנרתיק?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

הפרשות צהובות מהנרתיק: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

דקירות בבטן תחתונה חזה מציק המון פיפי הפרשות צהובות יותר מהרגיל מ. אחרון 4.3 ביוץ ב 16 לחודש . מה הם הסמנים הראשונים .. ותוך כמה ימים מהביוץ מופיע הריון

אם הביוץ היה ב16 לחודש זה שלב מוקדם מכדי שיופיעו תסמיני הריון. חכי לאיחור בוסת ובצעי בדיקת הריון. רוב הנשים מתחילות לחוש גודש בשדיים ובחילות סביב שבוע 5-6 (כלומר כשבועיים מהאיחור בוסת)

שלום, ביום רביעי הייתי אצל הגניקולוג אחרי שהיו לי הפרשות צהובות מזה כמה שבועות, הוא איבחן לי דלקת בנרתיק (לא אמר לי איזו ושכחתי לשאול) ונתן לי אופלודקס, קרם אגיסטן, ונרות (אין לי את הנרות כרגע יהיה לי ביום ראשון). התחלתי את הטיפול באופלודקס ויום אחרי קיבלתי מחזור (הייתי אמורה לקבל) המחזור הופיע מיימי ובצבע אדום בוהק שלאחר כזה זמן מה מתכהה וגם יחסית מועט, השאלות שלי הן כאלו.. האם הדימום הזה תקין? איך להמשיך את הטיפול? לשים את הקרם למרות שאני במחזור? ולגבי הנרות, יש בעיה לעשות את הטיפול במחזור (ביום ראשון)? ועם הכדורים אין בעיה, נכון? תודה על היתייחסות והמשך סופ“ש נעים.

אופלודקס אינו טיפול סטנדרטי לדלקות בנרתיק אלא אם יש חיידק ספציפיץ. ייתכן שהטיפול ניתן לדלקת בדרכי השתן. אם התחלת את האנטיביוטיקה, רצוי לסיים והוסת אינו מפריע. קרם מקומי ניתן למרוח גם בזמן וסת. אין להשתמש בנרות בזמן וסת ויש להמתין לסייומו ואז לבצע הטיפול.

בתי בת החודשיים וחצי התקררה,כנראה נדבקה מהגדולה שלי, והיא משתעלת מאתמול. היום היא התעוררה עם הפרשות צהובות ירוקות מהעין. האם מותר למרוח סינטומיצין בגיל כזה? תודה

שלום, לא מומלץ. יש לתת טיפות עיניים טרוצידין או פנימיקסין.

האם ניתן למרוח את המשחה לתינוק בן 5.5 חודשים ?

שלום רב, אני עם שחלות פוליצסטיות עוברת טיפולי ivf איכות זרע מעולה..עברתי 2 מחזורים של ivf . לפני ארבעה ימים עברתי החזרת עוברים מוקפאים לא מרגישה כלום אבל יש הפרשות צהובות זה מעיד על משהוא שהטיפול לא הצליח..?! (מקבלת 2 קרינון .3 דופסטון.3 אסטרופם) מצב הרירית היה מעולה והוחזר 2 בלסטוציסט באיכות טובה מאוד . יש סיכוי שהתמיכה לא מספיק טובה?

היי, שכחתי לציין שקיבלתי ביום ההחזרה מזרק אוביטרל וביום 3 להחזרה עוד מזרק אוביטרל...

הפרשות צהובות לא מעידות שהטיפול לא הצליח. נראה שאת מקבלת תמיכה מצוינת.

תודה רבה.. עוד שאלה כל הפעמים הקודמות היו לי עקצוצים בבטן וכאבי מחזור קלים אחרי כל החזרה ולא הצליח...עכשיו אני לא מרגישה כלום אני יודעת שזה לא אומר כלום אבל רוצה להיות בטוחה יותר האם צריך להיות תסמינים להשתרשות?

בד"כ אין.

היי וסליחה על רוב השאלות .. עכשיו יש לי כאבים בבטן כמו מחזור והיה לי בבוקר קצת כתם ורוד בניגוב..! סליחה על התיאור אני מאוד מאוד מפחדת שהטיפול לא הצליח בבקשה תעזור לי בתשובה

קשה לדעת מתסמינים מהסוג שאת מתארת האם הטיפול הצליח.

שלום רב, הי לי ביום חמישי דימום קל והרופא אמרה להזריק פרונטוגסט יום כן יום לא עד בדיקת ההריון. האם הדימום מעיד על הריון? האם הפרונטוגיסט משפיע על רמת הבטא!?

הדימום לא מעיד על הריון. הפרונטוגסט לא משפיע על רמת הבטא.