מורסה במעיים: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל למורסה במעיים?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

מורסה במעיים: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

האם לנטורופיה יש פתרון כדי להעלים את האבצס שהוא כניראה תוצאת לוואי של מחלת קרוהן ואיך ניתן למנוע השנות.

שלום מאיר, ניתן לטפל באמצעות פורמולת צמחי מרפא ותזונה, אך חסרים פרטים בתמונה הקלינית כמו גודל האבצס, מיקומו, תסמינים נוספים שיש לך. כמו כן, מומלץ לטול פורמולה של צמחי מרפא לתחזוקה בשילוב עם תוספי תזונה ותזונה מתאימה. בהצלחה ורק בריאות!

שלום. לפני שנה וחצי עברתי ניתוח לכריתת השחלות וחלק ממעי הגס בגלל אבצס במעיים שנדבק לשחלה. בהתחלה סבלתי מעצירות נוראית עד שמצאתי כדור LAXICARE (כתוב בעלון שעשוי מחומרים טבעיים) ותודה לאל יש לי יציאות יום יום אבל הבטן מתנפחת וגדלה בצורה משמעותית למרות שלאחרונה ירדתי במשקל. מה יכול להיות שגורן לנפיחות בבטן? אולי השימוש בכדור ? או שאולי אני מפתחת משהו אחר ? אודה מאד על תשובתכם

חסרים לי הרבה פרטים . קולונוסקופיה ? סיטי בטו - כדאי להשלים וגם לברר בתזונה ושתייה מוגזת

רופא שלי שלח אותי לעשות בדיקות: CA-19-9, CA-125 CEA אני מבינה שאלה סימנים האם יש סרטן. בייתי רוצה לדעת מה הם הערכים הנורמליים של הבדיקות, ומתי עלי לחשוש ?. עברתי ניתוח לכריתת אבסס במעי הגס לפני כחצי שנה. תודה על תשובתכם

אין הצדקה לבצע בדיקת סמנים לאדם בריא אלא אם יש סיבה מספקת או חשד סביר, או אבחנה ידועה. ממה יש לחשוש: 1. לא כל גידול מפריש סמנים. כך שאם הסמנים תקינים, לא בהכרח ש....אין סרטן ( לכן לא נכון לבדוק זאת אצל בריא). 2. לכל מעבדה יש את הערכים הנורמליים שלה: ערכי ה-CEAהם עד 4 או 5 ערכי ה-Ca125 עד 30, וכן ערכי Ca19-9. כאמור, אם הם בתחום הנורמה , זה לא אומר שאין סרטן, לכן חוסר ההצדקה לסמוך על אמינות בדיקות אלה.

סבי בן 95 סובל מזיהום בדם לדעת הרופאים כתוצאה מפקיעת מורסה במעי. צילום סי טי שעבר (48 שעות אחר כך ולאחר תחילת טיפול אנטיביוטי) לא הראה שום ממצא. האם צילום כזה אמור תמיד לאבחן את המצב או שזה אומר שכלל לא היתה מורסה?

שלום עדי, אם המורסה אמנם פקעה אזי ייתכן שצילום ה- CT "יפספס" את המצב. הרבה בריאות אפי

פורומים בנושא מורסה במעיים
פורום מחלות דרכי העיכול - רפואה משולבת
ד"ר יוסף דיין ישיב על שאלות הגולשים בנושאים הנוגעים לשילוב בין רפואה קונ...
פורום מעי רגיש
מנהלי הפורום יענו על שאלות הגולשים בנושאים הנוגעים לבעיות של תנועתיות מע...
פורום פרוקטולוגיה, כירורגיה קולורקטלית ומחלות מעי דלקתיות
ד"ר אלון רפאל יענה על שאלות בכל תת התחומים של כירורגיה קולורקטלית ופרוקט...