ניצוח להקטנת החזה והרמה

דיון מתוך פורום  הגדלת חזה, הרמת חזה והקטנת חזה

12/07/2019 | 17:34 | מאת: מור

שלום,שמי מור אני בת 23 שנים סובלת בכאבי שכמות וגב בגלל החזה הגדול שלי. היית אצל אורתופד בבית חולים מאיר לגבי הבעיות השכנות ובגב הוא טען שזה לא מהחזה הגדול ושאני צריכה לרדת במשקל. אני שוקלת 75 ק״ג גובה 1.65 חזה H80 אני כל החיים בדיאטות אבל לא מצליחה לרדת במשקל. אשמח לקבל המלצות. תודה!

לקריאה נוספת והעמקה

הי מור. חזה גדול יכול לגרום לכאבי גב ושכמות. בדיקת האורטופד היתה חשובה לשלול בעיה בעמוד השידרה ויש להניח כי הסיבה הינה החזה הגדול כנראה. על פי נתוני הגובה והמשקל שלך, יש עודף משקל מסוים ובשילוב חזה גדול עלול לגרום לכאבי הגב שמהם את סובלת. לדבריך ניסית שיטות שונות לירידה במשקל, אל תתיאשי, נסי יעוץ תזונאית טובה וכן שילוב עם ספורט כלשהו. לגבי החזה, מידותיו גדולות, ניתן לשקול ניתוח להטנת החזה אשר צפוי להקל על כאבי הגב. ניתוח להקטנת חזה דרך המערכת הציבורית גם אפשרי, למרות שזמני ההמתנה אליו ארוכים יותר לרוב. ניתן לבקש הפניה מרופא משפחה למרפאות חוץ של כירורגיה פלסטית באחד מבתי החולים שבהסדר עם קופת החולים שלך. מקווה שתצליחי להתאים תזונה נכונה עם שינוי מסוים באורך החיים לשיפור הרגשתך. בברכה ד"ר יואב ארוש

13/07/2019 | 10:54 | מאת: מור

אני עושה ספורט ושומרת על המשקל. כל חיי רקדתי וכיום אני שוחה פעמיים בשבוע. כל כך קשה לעשות ספורט עם חזה גדול... אנסה גם כירוגיה פלסטית תודה רבה !

מנהל פורום הגדלת חזה, הרמת חזה והקטנת חזה