שאלה בנושא זוגיות חשובה

דיון מתוך פורום  משפחה וזוגיות

16/02/2017 | 22:30 | מאת: סימון

שלום רב, אני בן 40 נשוי לאשה בת 40 נכה מתניידת עם הליכון כבר 9 שנים לאחרונה הגעתי לתחושת מיצוי בזוגיות. אני מרגיש שהזוגיות וחיי הנישאוין כבר מיצו את עצמם ואני חושב לעזוב ולחזור לחיות לבד בדיור מוגן לאנשים עם מוגבלויות איך אני יכול לסיים את הקשר עם כמה שפחות פגיעה באשה ? איזה דברים אני יכול להגיד לה שהיא לא תקח את זה קשה? היא מאוד אוהבת אותי .

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב ובן מדובר בסוגיה קשה לפיתרון בטח בדרך התכתבות בפורום, יש לסוגיה זו לא מעט שאלות שרלוונטיות על מנת לנסות לפתור את הסוגיה שהעלת ולכן על מנת להיות כן ומקצועי הדבר דורש ברור פנים אל פנים. שאלות כמו: אתה מציין שהיא מאוד אוהבת אותך... ומה איתך? האם ינם ילדים בתמונה? אתה מציין שאתה מתכוון לחיות לבד בדיור מוגן לאנשים עם מוגבלויות. האם אתה מוגבל? גיל 40 הוא גיל צעיר לדיור מוגן. איך היו היחסים שלכם על ציר השנים? כל אלה נחוצים על מנת לגבש את הדרך שבה אתה מבקש להיפרד. לכן אתה ממליץ לפנות לאיש מקצוע שיעזור ויסייע בתהליך בין שניכם ובשיחות רלוונטיות איתכם וכן עם כל אחד מכם.

17/02/2017 | 11:20 | מאת: סימון

שלום תודה על התשובה אין לנו ילדים. כן יש לי מגבלה קלה של מוטוריקה עדינה ולקות למידה יש דיורים מוגנים לאנשים צעירים שיש להם מוגבלויות היחסים בינינו לאורך השנים היו טובים והם עדיין טובים כל איש מקצוע יקח המון כסף ואין לנו כסף חיים מקצבת נכות

אני חושב שלמהלך משמעותי קריטי ודרמטי שכזה נדרשת עזרה של איש מקצוע, כדאי שתברר אולי מגיע לך עזרה דרך עובדת סוציאלית ו פסיכולוג שיקל על התהליך. לעצם העניין האופציה הנותרת היאלקיים עם זוגתך שיחה ולשתף אותה בהרגשות שלך ולקוות שהיא תוכל להבין ולהכיל.

מנהל פורום משפחה וזוגיות