פלוטרס בעין שמאל - ליהי

דיון מתוך פורום  ניתוחי רשתית וניתוחי עיניים משולבים

22/01/2020 | 19:18 | מאת: ליהי

שמי ליהי ואני בת 33 לפני כחצי שנה החלו לי כאבי עיניים וצוואר חזקים ולאחר כחודש התחלתי לראות נקודות וחוטים שזזים בעין. בבדיקות עיניים חוזרות ונשנות לא רואים דבר והבדיקה תקינה לחלוטין הראיה 6/6 ( כולל נוירואופטלמולוג וכולל מומחה רשתית). אני חצי שנה סובלת מהתופעות בעין וזה משפיע עליי נפשית ולצערי גם על בני משפחתי ( אני רואה זאת רוב שעות היום)... בחודש וחצי האחרון התחלתי לסבול גם מדלקת עפעפיים עם קשקשים על הריסים, יובש ורגישות לאור ומאין תחושה שהעין שלי קולטת דברים קטנטנים המרחפים באוויר כמו אבק קטן מה שבחיים לא הייתי שמה לב לזה.. האם ישנה דרך לגאול אותי מהסבל הזה?

לקריאה נוספת והעמקה

במידה ואכן עברת בדיקה על ידי מומחה רשתית - אז נראה שהבעיה אינה מהעין. לא חושב על רעיון נוסף, מלבד לנסות לא להתייחס - ייתכן כי האירוע גרם לך למתח סביב הנושא, וגם זה משפיע.

28/01/2020 | 16:30 | מאת: ליהי

היי, תודה על המענה, מומחה הרשתית עדה בדיקה רגילה עם פתיחת אישחנים ולא ראה דבר... לא שלח אותי לבדיקת OCT, ביצעתי רק mri ראש תקין וצוואר שנמצאו בלטים, ביצוע שדה ראיה תקין ואולטרסאונד גלגל העין תקין... האם יש בדיקה שאותה אני צריכה לעשות כמו OCT כי הרופא עיניים בקהילה לא הסכים לתת לי הפנייה.

מנהל פורום ניתוחי רשתית וניתוחי עיניים משולבים