חדשה בפורום

דיון מתוך פורום  פוריות - ייעוץ רגשי ותמיכה

25/03/2009 | 10:17 | מאת: יעל

שלום לכל הבנות היקרות, אני חייבת להגיד שקראתי את כל הסיפורים עם דמעות בעיניים ,אני רואה את עצמי בכל אחד מהסיפורים האלה.אני מנסה להרות כשנתיים וחצי ולא מצליחה בלי שום סיבה מוגדרת וכרגע אני בשלב ההכנות לטיפול הראשון בIVF.הבעיה שלי שאני כל כך בונה על הטיפול הזה,מבחינתי זאת נקודה אחרונה,תקווה אחרונה ואם זה לא יצליח זה ישבור אותי לגמרי ואני מאוד פוחדת מזה. לפני כשבוע נרשמתי לטיפולים משלימים-דיקור סיני ורפלקסולוגיה כי שמעתי שזה מעלה סיכויי הצלחה.הייתי שמחה לקבל תגובות מהבנות ,האם זה עזר למישהי? ואם יש בנות שעוברות טיפולים כאלה מה דעתן על זה ? תודה מראש ובהצלחה לכולן.

25/03/2009 | 23:11 | מאת: שירה

היי יעל,קודם כל שיהיה המון בהצלחה! בנוגע לרפואה המשלימה אני גם שמעתי המלצות, ואני גם עושה את שניהם. מאז שהתחלתי עדיין לא עשיתי טיפול אבל אני מנסה להכין את הגוף בכל היבט אפשרי. אני אישית מאמינה שזה עוזר,מאזן את הגוף. קראתי גם מחקרים שמראים שהייתה עלייה באחוז הנשים שמצליחות להרות בעקבות הרפואה המשלימה. אין לדעת בביטחון כי כשני אכנס להריון יהיו כ"כ הרבה שיזקפו זאת לזכותם: הרפלקסולוגית, הדיקוריסטית, המנתח שלי וגם החשוב מכולם-אותו רופא שמבצע ת'כלס את ה-IVF. בכל אופן, בין אם זה עוזר ובין אם לא - ושוב - אני מאמינה שכן - זה מאוד נחמד. אם את מאזור השרון אני יכולה להמליץ לך על המטפלות שלי. שיהיה בהצלחה. שירה

26/03/2009 | 07:49 | מאת: יעל

קודם כל תודה על התמיכה,אנ גם קראתי מאמרים על טיפולים משלימים וזה נותן לי תקווה ואני גם מאמינה שזה יכול לעזור,זה מה שמחזיק אותי,חוץ מזה גם הטיפולים מאוד מרגיעים.נרשמתי לטיפולים דרך מכבי טבעי ואני מרוצה בינתיים אבל בכל זאת תודה על העזרה ובהצלחה גם לך.

מנהל פורום פוריות - ייעוץ רגשי ותמיכה