איזה ניתוח מתאים

דיון מתוך פורום  פתרונות ניתוחיים להשמנת יתר

26/01/2013 | 10:45 | מאת: דניאל

שלום דוקטור! אני בן 46. מגיל צעיר אני סובל מעודף משקל. אין לי בעיות כרגע שנובעות הממשקל עודף,כגון, כולסטרול או בעיו לב וכדומה,ואולם מספר שנים שאני סובל מכאבי גב, מה שגרם לי לאבד מספר סנטימטרים בגובה. המשקל העודף מקשה לי על בעיות הגב, וכמובן שאני חושש מהתפתחות בעיות שקשורות לעודף משקל,בהמשך החיים. מגיל צעיר נכנסתי ויצאתי מדיאטות ולא הצלחתי לשמור על משקל סביר. בשל היותי אב למשפחה ברוכת ילדים, הגעתי למסקנה שניתוח יעזור לי לחיות טוב יותר ואולי גם לחיות מספר שנים רב יותר. גובהי היה 180 וירד ל 177 ס"מ, משקלי הוא 128 ק"ג. חשבתי לעבור ניתוח שרוול, וכמעט שהלכתי על זה, ואולם, אינני בטוח שזה הכי טוב בשבילי. שמעתי ברדיו, שאחרי שרוול למשל, לא אוכל למשל במרוצת הזמן שלאחרי הניתוח, להינות למשל, מסטייק טוב,לדוגמא...וכן יש חשש מירידה בוויטאמינים ובמסת השרירים. כל אלו גרמו לי לחשוב, שאולי עלי לחשוב יותר בזהירות ,איזה ניתוח אם בכלל,כדי לי לעשות. אשמח לקבל את מחשבותייך בעינייני. בתודה מראש. דניאל.

לקריאה נוספת והעמקה
26/01/2013 | 21:41 | מאת: משוורלת מאושרת

היי לך, קראתי את השאלה שלך והייתי חייבת להגיב. אני משוורלת כבר שנתיים ומשוורלת מאושרת. כל יום אני אומרת לעצמי שזה הצעד הכי טוב שעשיתי למען עצמי. מי שסובל ממשקל עודף ולא מאושר עם עצמו ולא מצליח עם דיאטות, זה הפתרון הכי יעיל עבורו. וכן אפשר לאכול טוב אחרי שרוול, אפילו סטיק טוב. אומנם לא מייד אבל עם הזמן אפשר לאכול. ישנם מגבלות מינוריות אבל שוות את הצעד. כמו שאי אפשר לשתות מוגז, אבל זה מה זה שטויות-אומרת את זה אחת שהיתה שותה בקבוק קולה ביום בלי להרגיש. אי אפשר גם לשתות ולאכול ביחד. אבל, בשורה תחתונה, השרוול הוא מועיל, עושה נפלאות למשקל ולנשמה. לך על זה ביג טיים. ממני משוורלת הכי מאושרת בעולם. בהצלחה!!!

27/01/2013 | 05:03 | מאת: דניאל

קראתי את תגובתך. נשמע טוב. מה עם הבעיות של ירידת מסת השריר וירידה בויטאמינים? מה עם עודף העור לאחר הירידה? תודה.דניאל.

שלום רב ראשית זה לא נכון שעליך לוותר לנצח על סטייק טוב, אולי לא בהתחלה ולא גדול מידי אבל הרבה מהמשורוולים יכולים לאכול כמעט הכל בכמות קטנה.כל הניתוחים להרזיה עשויים לגרום לירידה בויטמינים אם על ידי הקטנת הצריכה במזון או ירידה בספיגה כמו אחרי מעקף. אם תעשה פעילות גופנית ותאכל חלבון בכמות מספקת אין סיבה לירידה במסת השרירים.הבחירה בין שרוול למעקף הינה חשובה אבל חשוב לדעת ששני הניתוחים טובים מאוד לירידה במשקל לשניהם יש סיבוכים וכשלונות ואף אחד מהם אינו מושלם. הבחירה הסופית תתקבל על ידיך לאחר שתשמע מהכירורג את כל ההסברים בנושא. מאחל לך בהצלחה בברכה ד"ר נסים גרון

מנהל פורום פתרונות ניתוחיים להשמנת יתר