מתיחת צוואר ללא ניתוח: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

ירידה במשקל: חשיבות עיצוב הגוף

הורדתם קילוגרמים רבים? כל הכבוד. ומה עושים עם עודפי העור? מחקרים מראים שעודפי עור גורמים לתסכול ונטייה להשמנה חוזרת. ניתוח לעיצוב גוף - ותיפרדו מהעודפים לאחר ירידה משמעותית במשקל - בעקבות דיאטה או לאחר ניתוח בריאטרי - זוכים אמנם בגוף חדש, אך לרוב סובלים מרפיון עור ומעודפי עור. הפתרון לכך הוא ניתוח לעיצוב גוף, שהפופולריות שלו עולה - עם השנים. הדרישה העצומה היא תוצאה של שילוב מנצח: שביעות הרצון הגבוהה של המטופלים מניתוחים אלה, לצד החלמה קלה יותר - מכפי שהיה בעבר.כתוצאה ממה נגרמים רפיון עור ועודפי עור?רפיון עור ועודפי עור נוצרים עקב פגיעה באלסטיות של העור, ביכולתו להתכווץ ולהסתגל לנפח הגוף הרזה יותר. עודפי העור הם בעיקרם בעיה פיזית - מאחר שהם מלווים בהפרעות בהיגיינה, ריחות לא נעימים, דלקות בעור (תחת הקפלים), קשיים בהתאמת הביגוד; ולעיתים אף כאבי גב, בעקבות יציבה לא תקינה. עם זאת, לצד הפן הפיזי והאסתטי - קיים גם צורך נפשי עמוק להסתיר...
ללמוד עוד על מתיחת צוואר ללא ניתוח
האם הפנים שלכם בכושר?-תמונה

רגע לפני קבלת החלטה על מתיחת פנים: תרגילי פנים או עיסוי...

מאת: מיכל...
14/05/2008
מדור טיפים מס' 26-תמונה

איך להתכונן לשבוע הלימודים הראשון בבית הספר וכיצד לשמור על...

מאת: מערכת zap...
04/09/2006
מדור טיפים מס' 29-תמונה

איך לעבור את החגים בשלום, כולל הצום ביום כיפור, וכיצד לשמור...

מאת: מערכת zap...
25/09/2006
טיפולים אסתטיים לגברים: מדריך-תמונה

הגבר הישראלי רוצה להשיג מראה צעיר ורענן - ואיננו מתבייש...

מאת: מומחה
21/07/2014
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל למתיחת צוואר ללא ניתוח?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

מתיחת צוואר ללא ניתוח: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

האם זה בטוח בלייזר ?או שיטה אחרת ללא ניתוח ? האם נשארים סימנים ?צלקות ....חסרונות אני בן 70 רזה והצוואר התחיל להזדקן.. תודה מראש.

יצחק שלום רב הצוואר הוא איחד האזור המאתגרים בטיפולים ללא ניתוח. התוצאות מאוד מוגבלות ולרוב קצרות טווח. אין טיפולים חיצוניים יעילים לצוואר לטעמי. במידה ויש רפיון מינימלי אז ניתן להזריק חומצה היאלורונית עדינה כגון סקין בוסטר או פרופיליו. בטיפולי לייזר לצוואר הכוונה טיפולים זעיר פולשני . זה למעשה שאיבת שומן תחת אלחוש מקומי עם התאוששות של מספר ימים . התוצאות גי טובות בדרך כלל בצוואר עם רפיון קל וללא שומן רב. במקרים יותר קשים התוצאות חלקיות . לרוב צריך ניתוח מתיחת צוואר גיל 70 זה כבר גיל מכובד לטיפולים אסתטיים לא פולשניים.

יש אפשרות לבצע טיפולים בצפון הארץ?

תחפשי את ד"ר לורה מוצ'ניק היא מצוינת בחוטים

שלום רב, אני צעירה בת 39 ולפתע שמתי לב שיש לי צניחה קלה בעור שמתחת לסנטר(דלדול של העור). האם טיפולי העור באמצעות לייזר יעזור לי או שכדאי לנסות את שיטת החוטים הנספגים? ואולי אף פיסול פנים? תודה מראש.

מיצוק הצוואר באמצעות טכנולוגיה של גלי רדיו או לייזר קלירליפט מבוססים על טיפול בחימום עמוק של הרקמה וגירוי יצירת של קולגן איכותי , כל הטיפולים דורים טיפולי שימור לאחר סדרת טיפול , חוטים הם חוטי נספגים אשר מומלץ להזריק לאזורים כמו צוואר, מעבר צוואר ללחיים , הם משפרים את הגמישות . ופיסול פנים עי הזרקות משפרים את הנפח , לכן חשוב לעשות אבחנה ונערכה נכונה לקבלת הטיפול הנכון ולעתים שילוב של טיפולים

גיל 48 . ברצוני למצק צוואר. האם רפיון קשור לנסיגת עצם בלסת בגלל שתלים ישנים? האם קיים מכשיר להתעמלות של הצוואר בארץ? ראיתי באחד מערוצי חו"ל מכשיר להתעמלות. מה ניתן לעשות? הבנתי שגלי רדיו זה לא ממש עובד. תודה רבה.

שלום מירי מיצוק הצוואר בגלי רדיו עובד , בצוואר יש מספר פרמטרים שיש לקחת בחשבון , אזור עם עור דק, תומכות תת עוריות נמוכות , וכח משיכה . מיצוק בגלי רדיו היא תוכנית מצוינת הטיפול הוא סדרתי ויש צורך לטיפולי תחזוקה כי יש כם משיכה והעור מתבגר. עבודה נכונה בטכנולוגיה טובה ,מביאה לתוצאות .