מתיחת צוואר ללא ניתוח: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

שיקום וחידוש עור הפנים בלי ניתוחים מיותרים

עם ההיפרדות ההדרגתית שלנו מהמסיכות ועם הקיץ שמתקרב, נשים וגברים רבים מעוניינים לשדרג את מראה עור הפנים ומעוניינים לעשות זאת ללא הליכים פולשניים כמו ניתוח. מהם הטיפולים הנפוצים בתחום וכיצד הם מבוצעים? אנחנו חיים בעולם המעניק חשיבות יתרה ליופי ואסתטיקה. מראה חיצוני מטופח משפיע על הדימוי העצמי והתדירות בה אנחנו יוצרים קשרים חברתיים ומטפחים אותם. נשים וגברים, שהגיעו לעשור הרביעי בחייהם מתמודדים עם מצב שיש בו ניגודיות מובנית, מחד תוחלת החיים עלתה, הם חשים את גופם צעיר ואיתן ומנגד הפנים מאבדות מהנפח, החיוניות ומשנות את המראה. בתקופת הקורונה עלה הביקוש לטיפולים אסתטיים, טוענת דפנה גסר הבעלים של קליניקת פייס איט. דפנה מעידה, שהם מבצעים טיפולי בוטוקס יותר מימים עברו. צילום: שאטרסטוק. "אנחנו עושים טיפולי בוטוקס יותר מאי-פעם, בעיקר בוטוקס בשליש העליון של הפנים, רבות מעדיפות כך, כי רוב הזמן הפנים מוסתרות על ידי מסכות. טיפולים בשליש העליון של הפנים כוללים מילוי שקעי עיניים באמצעות...
ללמוד עוד על מתיחת צוואר ללא ניתוח
האם הפנים שלכם בכושר?-תמונה

רגע לפני קבלת החלטה על מתיחת פנים: תרגילי פנים או עיסוי...

מאת: מיכל...
14/05/2008
שיקום וחידוש עור הפנים בלי ניתוחים מיותרים   -תמונה

עם ההיפרדות ההדרגתית שלנו מהמסיכות ועם הקיץ שמתקרב, נשים...

מאת: FACE IT...
06/04/2021
מדור טיפים מס' 26-תמונה

איך להתכונן לשבוע הלימודים הראשון בבית הספר וכיצד לשמור על...

מאת: מערכת zap...
04/09/2006
מדור טיפים מס' 29-תמונה

איך לעבור את החגים בשלום, כולל הצום ביום כיפור, וכיצד לשמור...

מאת: מערכת zap...
25/09/2006
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל למתיחת צוואר ללא ניתוח?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

מתיחת צוואר ללא ניתוח: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

האם זה בטוח בלייזר ?או שיטה אחרת ללא ניתוח ? האם נשארים סימנים ?צלקות ....חסרונות אני בן 70 רזה והצוואר התחיל להזדקן.. תודה מראש.

יצחק שלום רב הצוואר הוא איחד האזור המאתגרים בטיפולים ללא ניתוח. התוצאות מאוד מוגבלות ולרוב קצרות טווח. אין טיפולים חיצוניים יעילים לצוואר לטעמי. במידה ויש רפיון מינימלי אז ניתן להזריק חומצה היאלורונית עדינה כגון סקין בוסטר או פרופיליו. בטיפולי לייזר לצוואר הכוונה טיפולים זעיר פולשני . זה למעשה שאיבת שומן תחת אלחוש מקומי עם התאוששות של מספר ימים . התוצאות גי טובות בדרך כלל בצוואר עם רפיון קל וללא שומן רב. במקרים יותר קשים התוצאות חלקיות . לרוב צריך ניתוח מתיחת צוואר גיל 70 זה כבר גיל מכובד לטיפולים אסתטיים לא פולשניים.

יש אפשרות לבצע טיפולים בצפון הארץ?

תחפשי את ד"ר לורה מוצ'ניק היא מצוינת בחוטים

שלום רב, אני צעירה בת 39 ולפתע שמתי לב שיש לי צניחה קלה בעור שמתחת לסנטר(דלדול של העור). האם טיפולי העור באמצעות לייזר יעזור לי או שכדאי לנסות את שיטת החוטים הנספגים? ואולי אף פיסול פנים? תודה מראש.

מיצוק הצוואר באמצעות טכנולוגיה של גלי רדיו או לייזר קלירליפט מבוססים על טיפול בחימום עמוק של הרקמה וגירוי יצירת של קולגן איכותי , כל הטיפולים דורים טיפולי שימור לאחר סדרת טיפול , חוטים הם חוטי נספגים אשר מומלץ להזריק לאזורים כמו צוואר, מעבר צוואר ללחיים , הם משפרים את הגמישות . ופיסול פנים עי הזרקות משפרים את הנפח , לכן חשוב לעשות אבחנה ונערכה נכונה לקבלת הטיפול הנכון ולעתים שילוב של טיפולים

גיל 48 . ברצוני למצק צוואר. האם רפיון קשור לנסיגת עצם בלסת בגלל שתלים ישנים? האם קיים מכשיר להתעמלות של הצוואר בארץ? ראיתי באחד מערוצי חו"ל מכשיר להתעמלות. מה ניתן לעשות? הבנתי שגלי רדיו זה לא ממש עובד. תודה רבה.

שלום מירי מיצוק הצוואר בגלי רדיו עובד , בצוואר יש מספר פרמטרים שיש לקחת בחשבון , אזור עם עור דק, תומכות תת עוריות נמוכות , וכח משיכה . מיצוק בגלי רדיו היא תוכנית מצוינת הטיפול הוא סדרתי ויש צורך לטיפולי תחזוקה כי יש כם משיכה והעור מתבגר. עבודה נכונה בטכנולוגיה טובה ,מביאה לתוצאות .