פצע מוגלתי באיבר המין: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לפצע מוגלתי באיבר המין?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

פצע מוגלתי באיבר המין: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

אני לא ממש יודע למי לפנות אז אני מנסה את מזלי גם פה לפני כשבוע הופיע לי חצקון על איבר המין. יש לציין כי נבדקתי מי כן אצל רופא עור ומין עקב בלוטות לבנות באיבר והאבחון יצא תקין. בטיפשות החלטתי להתעסק עם אותו פצע, וכעת האיזור שלי נפוח מאוד וכואב. יש לציין כי ירד משם דם. פוצצתי את הפצע כמה וכמה פעמים. בנוסף, משהו שכנראה נלווה לאירוע, מעל האיבר ממש בצמוד אליו יש לי כאב ממוקד וחזק של משהו שמרגיש כמו גיד קטן כאשר אני נוגע בו והוא התחיל לכאוב רק אחרי ובזמן הופעת הפצע. יש לציין כי יש לי חברה, נקייה ממחלות, כך גם אני, בשבוע האחרון קיימנו יחסי מין ללא קונדום והיא הייתה במחזור ( אני מוסיף את המידע הזה במידה והוא יכול לתרום לאבחון) אני באמת חייב עזרה, אני בפאניקה והמצב לא נעים. לקבוע תור לרופא זה דבר מאוד מסובך כיוון שאני חייל. תודה רבה ואשמח לתשובה!

ניתן להשיב אחרי בדיקה.

0520שלום רב, אני בת 31+2 ילדים,לפני כ-4 חודשים שמתי התקן נחושת ומרגע ההתקנה בעלי נפצע ממנו ברגע החדירה וזה לא עובר גם לאחר שינויי תנוחות. זה הגיע למצב שיש לו פצע מוגלתי באיבר המין. ניגשתי לרופא שלי בבקשה לקצר אותו אך אמר שלא ניתן,יותר מהקיצור שכבר ביצע. מה ניתן לעשות? האם לוותר ולהוציא את ההתקן ואם כן,מה החלופה האפשרית? אנו מחפשים אמצעי מניעה לאורך זמן ללא שימוש בהורמונים(או באופן מינימלי ביותר) וללא התעסקות יומיומית?

אם בעלך נפצע מההתקן כנראה שיש איזה קצה חוט שבכל זאת בולט ופוצע ושווה לנסות לעשות מאמצים לחפש את החוט ולקצר אותו עוד יותר. כי אם מדברים על משהו לא הורמונלי וללא התעסקות יומיומית הרי שאין ברירות אחרות חוץ מהתקן. אולי לנסות להחליף סוג התקן? אם החלטתם שסיימתם את הילודה הרי שניתן לעשות קשירה חצוצרות או קשירת צנורות הזרע אצל הבעל אלא שאז זה תהליך שאין ממנו דרך חזרה.

לפני יומיים שכבתי עם מישהי כשהיא הייתה במחזור בלי קונדום. תוך כדי התחלתי להרגיש כאב באיבר המין. למחרת גדלו פצעים מוגלתיים על איבר המין. האם נדבקתי ממנה באיזה שהיא מחלה וזה התפרץ כ"כ מהר או שיכול להיות שסתם בגלל שהיא "הביאה לי ביד" במשך שעה נוצר גירוי?

מחלות מין לא מתבטאות כל כך מהר לאחר ההדבקה. הסימנים שאתה מתאר לא מתאימים למחלת מין.

שלום! לאחרונה הבחנתי בכאבים קלים באיבר המין.. אחר כך גיליתי שיש לי פצע מוגלתי באיבר המין אני בן 14.. מה לעשות וכיצד לטפל? תודה!

פורום זה עוסק באורתופדיה פנה לפורום רפואת משפחה

סהר, אתה אמנם יכול לפנות גם לרופא בפורום אורולוגיה,. אך עדיף בכל מקרה, שתפנה לרופא אמיתי, לא וירטואלי, על מנת שיוכל לבדוק מה הבעיה ויציע לך טיפול. איריס