טיפול באקנה בלייזר: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

טיפול חדשני: פילינג בעזרת לייזר

הטיפול באמצעות לייזר מתקדם "במהירות האור" בתחומים רבים. תכירו את הלייזר הפרקציונלי: מכשיר חדשני שמסייע להעלמת אקנה, צלקות ופיגמנטציה מכשירי לייזר רבים ומגוונים רותמים את קרני הלייזר, לשם טיפול בעור הפנים. מכשירים אלה נמצאים בשימוש כבר מספר עשורים ויעילותם - בכל הקשור לשיפור מצב העור - כבר הוכחה זה מכבר. תחום הרפואה האסתטית, שאיננו מפסיק להתפתח ולהתעדכן, רשם פריצת דרך נוספת והישג בלתי מבוטל, בזכות שדרוג מכשירי הלייזר השונים ופיתוח "הלייזר של המחר". תכירו: Fractional laser (לייזר פרקציונלי) - מסייע ביעילות רבה להצערת עור הפנים (באופן כללי); ולטשטוש והעלמת אקנה, צלקות אקנה ופיגמנטציה (בפרט).מהו לייזר פרקציונלי?מדובר במכשיר לייזר חדשני, המאפשר טיפול בלייזר בעור הפנים, תוך צמצום תופעות הלוואי של הטיפול.החדשנות במכשיר הלייזר הפרקציונלי טמונה ביכולתו לסייע לטיפול בעור הפנים, תוך צמצום אי הנוחות והכאב הכרוכים בטיפול;...
ללמוד עוד על טיפול באקנה בלייזר
טיפול באקנה בגלי רדיו: פתרון אופטימלי-תמונה

אקנה עלולה לגרום סבל ומבוכה לסובלים ממנה. טיפול חדשני...

מאת: ד"ר פרנקין...
04/07/2018
טיפול חדשני: פילינג בעזרת לייזר-תמונה

הטיפול באמצעות לייזר מתקדם "במהירות האור" בתחומים רבים....

מאת: Pelle פלא...
16/01/2018
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לטיפול באקנה בלייזר?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

טיפול באקנה בלייזר: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

מכוני יופי רבים מציעים לטפל באקנה באמצעות לייזר. מה דעתך?

הטיפול הפוטותרפי היעיל איננו בלייזר

שלום, רציתי לשאול מה דעתך על הטיפולי לייזר כנגד אקנה? במקום אחד כתבו לייזר ובמקום אחר כתבו שמדובר על קרן אור שזה משהו אחר. קיבלתי חוות דעת מרופא עור שאומר שהלייזר יעלים את הרוב במספר טיפולים אך זה יכול לחזור וזה מטריד אותי (מעבר לעלות המטורפת). תודה

עידו שלום הלייזר מופעל על צלקות האקנה ולא על הפצעים. גלי RFעובדים על האקנה .אולי לא הבנת נכון? אין הבטחה להעלמת כל הפצעים וקשה לנבא האם יחזרו ,או לא .האם ניסית דברים אחרים?

עידו שלום הלייזר מופעל על צלקות האקנה ולא על הפצעים. גלי RFעובדים על האקנה .אולי לא הבנת נכון? אין הבטחה להעלמת כל הפצעים וקשה לנבא האם יחזרו ,או לא .האם ניסית דברים אחרים?

מה ההבדל בין מכשיר לייזר לטיפול באקנה עצמו, לבין מכשיר לטיפול בצלקות כתוצאה מאקנה ? והאם המכשיר שמטפל בצלקות יכול לטפל בשקעים קטנים בשפתיים כמעין צלקות שנוצרו מקילוף ויובש?

זה אותו מכשיר ליזר, אך נתוני ההפעלה שונים. משתמשים באביזרים נילווי שונם ותוכנות שונות. כדאי להתיעץ במרפאה שמתמחה בטיפולי עזר.

יש לי אקנה קלה באיזור הסנטר בעיקר ורציתי לדעת האם כדאי לי ללכת על טיפול לייזר ? יש מרפאה באשדוד בשם "דרמה לייזר" בניהול של ד"ר זאב פם האם יש משהו שאני צריך לדעת לפני ? האם מישהו טיפל שם ?

לא הבנתי מה הטיפול המבוקש: אקנה או הסרת שיער? ד"ר פם רופא מצוין.

אני חושב שהייתי ברור אני מתכוון לטיפול באקנה עם הקליר לייט האם יש משהו שצריך לדעת ? אשמח לקבל פרטים

הטיפול לאקנה אצל ד"ר פם מתבצע ע"י קרני אור כחול ולא לייזר תברר שוב עם שוש מנהלת המרפאה ביתי בת ה 16 התחילה בדיוק עכשיו את הטיפול בהצלחה!!