בדיקת gbs בהריון: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

סיבות אפשריות ומצבים דומים לבדיקת gbs בהריון

בדיקות גנטיות ונשאות מחלות בהיריון - תמונת המחשה
בדיקות גנטיות ונשאות מחלות בהיריון סקירת מערכות בשלב מתקדם של ההריון מאפשרת לקבל תמונה יותר מדויקת בנוגע למערכות בגוף העוב...
הריון ולידה - תמונת המחשה
הריון ולידה רוב הנשים שחוות דיכאון אחרי לידה כלל לא מטופלות. עבור רבות מהן, מהווה הדיכאון מקור לאשמ...
מומים מולדים ומחלות גנטיות - תמונת המחשה
מומים מולדים ומחלות גנטיות הטכנולוגיה בשירות הרפואה: פנוטיפ הוא מאגר מידע ענק, ייחודי וראשון מסוגו בעולם, המסייע ל...
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לבדיקת gbs בהריון?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

בדיקת gbs בהריון: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום ד"ר, אני בשבוע 35, וביצעתי עצמאית (בהוראת הרופאה כמובן), משטח gbs. נראה כי חלק מהתוצאות התקבלו אבל לא ממש הצלחתי להבין מה הן אומרות. אשמח לעזרה בפענוח. Gr B strep תהליך הבדיקה: remarks micro התוצאה: order comments תהליך הבדיקה: remarks micro התוצאה: vagina (מקום לקיחה) והאחרון, שנקרא: str.b vag culture עדיין בעבודה. אם כן, אפשר להבין משהו מהתוצאות האלה, או שיש לחכות לתוצאות הפרמטר האחרון? תודה!

שלום לפי מה שכתבת עדין אין תשובה

בלידה הקודמת היה לי GBS חיובי וקיבלתי אנטיביוטיקה בזמן ואחרי הלידה. גם התינוק קיבל בגלל חום שלי ולויקוציטוזיס שלי. הבנתי שכבר לא עושים את הבדיקה כחלק משיגרה. האם עצם זה שהיה לי חיובי בלידה הקודמת אומרת שגם הפעם יהיה חיובי או שאין קשר?

שלום ברוב המקומות נותנים אנטיביוטיקה בלידה אם היה GBS בהריון קודם

שלום, בת 31,בשבוע 37 פלוס ואובחנתי כנשאית gbs. פרט לכך ההריון שלי תקין. כמה שאלות- האם מקבלים עירוי אנטיביוטי רק בזמן הלידה? האם התינוק מקבל אנטיביוטיקה גם לאחר הלידה ונלקח לבדיקות מיוחדות? ברצוני להעביר כמה שיותר זמן בבית לפני שאני מגיעה לבית החולים. באיזה תדירות צירים וכמה זמן [ יהיה עליי לפנות לבית החולים על מנת לקבל אנטיביוטיקה [ (בקורס נאמר כל 4 דקות ציר של 60-90 שניות במשך שעתיים)[. תודה רבה!

את זקוקה לכסוי אנטיביוטי לאורך הלידה. לגבי הילוד, פרוטוקולים שונים בין בתי החולים. לגשת למיון באם ירידת מים, דימום, הפחתה בתנועות או צירים ארוכים סדירים במגמת החמרה. כ 3-4 צירים ב 10 דק.

אני בהריון שלישי, שבוע 36 ב-2 ההריונות הקודמים עשיתי בדיקת GBS והיתה שלילית. בהריון זה הגניקולוגית אמרה לי שאני לא צריכה לעשות שוב את הבדיקה. האם אכן כך? האם כדאי להתעקש בכ"ז? או שאין שום סיכוי שאהיה נשאית אם בעבר לא .. תודה רבה

האיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה לא ממליץ על ביצוע בדיקת הסקר ל GBS בארץ. ההמלצה בארץ לטפל במהלך הלידה לפי גורמי סיכון בלבד.

פורומים בנושא בדיקת gbs בהריון
פורום פריון האישה והפריה חוץ גופית
פרופ' זיידמן ישיב על שאלות הנוגעות לפריון האישה והפריה חוץ גופית: הזרעה,...
פורום הריון ולידה - תמיכה
בפורום יענו שאלות הקשורות בהריון ולידה, כגון: תחושות והרגשות לקראת הלידה...
פורום הריון ולידה - הלל יפה
מנהלי הפורום יענו על שאלות הגולשים בתחומי הריון ולידה: בריאות האם והעובר...