פיגמנטציה במפשעות: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

פוטו רג'וביניישן: טיפול בכתמים בעור

טכנולוגיה חדשנית (IPL) מאפשרת לטפל בעור הפנים, הידיים, הצוואר והמחשוף בצורה יעילה - ולסלק כתמי פיגמנטציה ונימים מכל האזורים החשופים. תכירו: פוטו רג'וביניישן אחת התופעות המטרידות ביותר, אשר פוגמות במראה שלנו, היא הופעת כתמים על העור - המכונים גם כתמי פיגמנטציה. כתמים אלה נוטים להופיע על עור הפנים, החל מגיל 20 (ולעתים אף קודם), בעקבות חשיפה לשמש, שינויים הורמונליים (שימוש בגלולות נגד הריון, הריון ולידה) ונטייה גנטית - כתמים בעור על רקע התבגרות. לצד כתמי הפיגמנטציה, ישנם פגמים נוספים בעור, הפוגמים מאוד במראה. בין הפגמים, ניתן למנות: כתמי שמש, נימי דם, כתמי גיל וכו'. עם השנים, פותחו טכנולוגיות יעילות וחדשניות, המסייעות להילחם במפגעים אסתטיים נפוצים אלה - ולהקל על כל מי שרוצה עור חלק ונקי מכתמים.מהי פיגמנטציה? מהם כתמי פיגמנטציה?פיגמנטציה היא שם כולל לכתמים המופיעים על העור, הנובעים על פי רוב מהצטברות של תאי מלנין - תאי צבע, המופיעים על...

סיבות אפשריות ומצבים דומים לפיגמנטציה במפשעות

פיגמנטציה - תמונת המחשה
פיגמנטציה מתמכרים לקרני השמש ומשתזפים? העור זוכר הכל - וקיים חשש שתסבלו מכתמי פיגמנטציה. מדוע חשו...
עור ומין - תמונת המחשה
עור ומין גילוי מוקדם של סרטן עור מסוג מלנומה עשוי להציל חיים. מדוע בדיקת דרמוסקופ כה חשובה? מי ב...
ללמוד עוד על פיגמנטציה במפשעות
פוטו רג'וביניישן: טיפול בכתמים בעור-תמונה

טכנולוגיה חדשנית (IPL) מאפשרת לטפל בעור הפנים, הידיים,...

מאת: ד"ר אוקסנה...
22/06/2017
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לפיגמנטציה במפשעות?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

פיגמנטציה במפשעות: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום אני בת 22 וסובלת בשנים האחרונות בכהות בין הרגליים באזור המפשעה. אני לא סובלת מעודף משקל חריג אבל הרגליים שלי נוגעות זו בזו. העור חלק למגע ולא מחוספס וזה מפריע לי בעיקר מבחינה אסטטית. איך לטפל? טאחרי כמה זמן רואים תוצאות?

ממליץ לפנות לרופא עור

שלום, כיצד מטפלים? זה במפשעות באזור הירך. יוצא מקו הבקיני. האם זה הורמונלי? ראיתי שכתבת על משחת הבהרה, ממה מורכבת?

פיגמנטציות במפשעות יכולות להיות על רקע דלקת מתמשכת , בעיקר בכהי עור (פיגמנטציה שלאחר דלקת). קודם כל צריך לבדוק אם יש תהליך דלקתי באזור (שפשפת, פטרת וכו'). אם יש, צריך לטפל בו. בפיגמנטציה ניתן נסות לטפל בחומרי הבהרה (בדרך כלל על בסיס הידרוקינון).

שלום רב!!! עברתי מספר טיפולים של לייזר להורדת שיער במפשעות, ולאחר מספר חודשים הופיעו לי כתמי פיגמנטציה עגולים רציתי לדעת אם יש טיפול ואם הזמן מעביר את הפיגמנטציה?

זה יכול להשתפר באטיות עם הזמן . הגנה קפדנית משמש ומשחות על בסיס הידרוקינון עשויות לעזור .

יש דרך לטפל בפיגמנטציה בקו הביקיני ובמפשעות בשפתיים? חיפשתי על זה בכל מקום אפשרי ואני לא מוצאת שום מידע על זה.

פיגמנטציה במפשעות יכולה להיות מסיבות שונות: מרבית המקרים הינם על רקע דלקת. הפיגמנטציה הינה פיגמנטציה שלאחר דלקת , post . .inflammatory. הדלקת יכולה להיות שפשפת או פטריה. צריך לטפל בגורם לדלקת מצד אחד ומצד שני לנסות חומרי הבהרה, שהינם בעלי יעילות מוגבלת באזור זה. יש צורך בבדיקת רופא עור כדי לקבוע מה הגורם לפיגמנטציה ומה הטפול המתאים.

האם משחת רטאויט עוזרת בפיגמנטציה בקו הבקיקיני?? אחרי בדיקה אצל רופא עור רשם לי רטאויט.