סחרחורת כרונית: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לסחרחורת כרונית?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

סחרחורת כרונית: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום דוקוטור כבר שנה אני סובלת מסחרחורות חוסר שווי משקל הרגשה כאילו הגוף לא מאוזן טשטוש ראייה רגישותת לשמש וכאב ראש רק בצד ימין שמוביל להקאות לפעמים בדיקות שבצעתי סיטי תקין אף אוזן גרון כמה פעמים ובכל פעם המלצה אחרת נירולוגים שנתנו דיאטת מיגרנה שעד עכשו אני עןשה אותה ובדיקת עיינים מחכה לתור גם eng עשיתיוהתוצאות: 22% חולשת מבוך נסטיגמוס בעין ימין בשינוי תנוחה הפעם האחרונה שהייתי אצל אף אוזן גרון הוא משוכנע שמדובר בקרסטלים שזזו השאלה שלי היא עד כמה באמת זה קריסטלים ומה הטיפול לזה? והאם יש עוד בירורים והמלצות שכדי ךי לעשות?

סחרחורת ממושכת כפי שתארת מתאים יותר לסחרחורת על רקע מיגרנה ולא ל"קריסטלים". יחד עם זאת לסובלים מסחרחורת על רקע מיגרנה סובלים גם יותר מבעיות של נשירת קריסטלים. האם אכן יש ספור של מיגרנות לך ולמשפחה הקרובה? אם כן מעבר לדיטה דלת תירמין למיגרנה יש גם טיפול תרופתי ע"י חוסמי בטה כמו דרלין וחשוב מאד גם טכניקות הרפיה - מתח מביא בתקפים . בברכה ד"ר בן דוד

יש לי מידי כמה חודשים סחרחורת לכמה שניות שמרגישה שאני עומדת ליפול . זה ישר עובר ואף פעם לא באמת התעלפתי אבל אחר כל כואב הראש באיזור הגולגולת מאחורי הראש. אני צריכה להיבדק ?ועל ידי מי או שזה לא רציני . אודה לתשובה .

כדאי בכל אופן להתיעץ עם נוירולוג.

לפני חודשיים היה לי התקף סחרחורות ממושך, לקח לי כמה ימים להתאזן. הייתי אצל מספר רופאים שאבחנו ווירוס במערכת הווסטיבולרית. לפני מספר ימים עברתי ניתוח, כיומיים לאחר הניתוח חזרו הסחרחורות (מזה 4 ימים). הייתי אצל רופאים, הכל נראה תקין.האם ייתכן שהלחץ מהניתוח/ההרדמה הכללית עוררו את הווירוס?

שלום רב אכן , לאחר סחרחורת ממקור וירלי, הסחרחורת חולפת לאחר שהמערכת הווסטיבולרית מגיע למצב של הסתגלות , אף עדיין תקופה מסויימת עדיין הצד שנפגע לא לגמרי תקין. מצבים של מתח, עיפות יתר מחלת חום או ניתוח, מוצאים את המערכת ממצב ההסתגלות באופן זמני. לכן בד"כ לא מדובר במחלה חדשה אלא במצב קודם שיצא זמנית מהאיזון. בברכה ד"ר בן דוד