דלקת בברך: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לדלקת בברך?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

דלקת בברך: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות
18/08/2019 | 18:38 | מאת: כדור לדלקת בברך בוקסין עם כדור אנלדקס
מתוך פורום רפואה פנימית

שלום ברצוני לשאול האם ניתן לקחת כדור בוקסין לכאב דלקת בברך עם כדור ללחץ דם אנלדקס מה דעתך האם מסוכן תודה

18/08/2019 | 18:41 | מאת: כדור ברקסין עם כדור ללחץ דם אנלדקס
מתוך פורום רפואה פנימית

טעיתי בשם ברקסין לדלקת בברך

כל עוד שזה לתקופה קצרה שלא עולה על 10 ימים זה בסדר

16/08/2019 | 10:09 | מאת: המלצה לכשור נגד דלקת בברך עם שילוב כדור אנלדקס
מתוך פורום נפרולוגיה

שלום! בהמשך לשאלתי האם כדאי לקחת כדור ארקוקסיה לכאב בברך כנראה דלקת עם כדור קבוע אנלדקס ללחץ דם האם אפשר להמליץ לי איזה כדור כדאי לקחת לדלקת בברך שלא יגרום נזק במקום ארקוקסיה תודה נא עזרתכם

אם יש ממש דלקת ואין ברירה אלא לקחת כדור נוגד דלקת, אפשר אולי לשקול להפסיק למשך הטיפול את האנלדקס ולקחת תרופה אחרת ללחץ דם כמו אמלו, שלא משפיעה על זרימת הדם לכליה. אם לא מדובר בדלקת ממש אלא בכאב שניתן להתגבר עליו עם אקמול / אופטלגין- עדיף. צריך לפנות לרופא המטפל לקבלת החלטה משותפת

שלום באמצע חודש רבעי קבלתי מכה חזקה ברגל וכל האזור נהיה סגול ונפוח, לאחר חודשיים ירד כל הנפח והבחנתי שעצם השוק הפנימית שלי (חלק ממנה) בולטת במגע, כלומר לא רואים זאת אלא רק מרגישים.. בנוסף גם לאחר המכה היה לי קושי בדריכה על הרגל וצלייה קלה כמה ימים, חשוב לציין שהם חלו רק בזמן שסמוך לקבלת המכה ושכרגע אין כאבים, אלא שלפעמים פתאום מגיע כאב חד ונעלם ואין רגישות במקום. כמו כן יש לי דלקת בברכיים ובכתפיים ועקמת בעמוד השדרה, עוסקת המון בספורט (בנוסף משרתת כלוחמת אם המידע הזה יכול להועיל) האם היתכן קשר בין הדברים? מזה עלול להיות? האם זה יעבור עם הזמן כי בכל זאת זה נגרם מפגיעה ישירה במקום הפציעה,?

סביר להניח שמדובר בדמומת( שטף דם ) מתחת לקרום העצם. היא תספג עם הזמן

שלום! אני עובד בכתיבה ועריכה במחשב. לפני בערך חודשיים התחילו לי כאבים בשורש כף היד. הלכתי לאורטופד שבדק וראה שאין בעיה בתנועת היד וכו' והמליץ על תחבושת ונוגדי דלקת. לקחתי למשך שבועיים ואכן הכאבים בשורש כף היד חלפו. אלא שאז החלו כאבים באזור שריר כופפי שורש היד והאצבעות. הכאב נחלש אחרי כמה ימים, ואחרי זה החלו כאבים באזור שריר הזרוע הדו ראשי, בשני הידיים. ביד שמאל כבר נחלש, וביד ימין עדיין כואב. אם אני משתמש בעכבר ובמחשב, אז זה מתחזק. ויורד לסירוגין כשאני לא משתמש. בכלל אני חש איזה תחושת כבדות קלה בכל הידיים. אבל לא כאב ממש. אין כל מגבלות תנועה. * רציתי לדעת מה עלי לעשות? (אציין שגם לפני 3 שנים היו לי כאבים, כנראה דלקת, בברך בצד החיצוני של רגל שמאל, והלכתי לאורטופדים ועשיתי צילומים והכל ולא ראו משהו, ועד היום אני לא מאמץ את הרגל ולא חש את הכאבים, ועדיין לפעמים יש חוסר נוחות שם, אם אני מאמץ הרבה את הברך כמו בשחייה וכיו"ב). האם ייתכן שזה דלקת מפרקים ראומטית? יש צורך לעשות בדיקות דם כדי לשלול זאת? או שאלו לא התופעות? האם יש צורך בבדיקת emg? האם ייתכן שהם סתם דלקות עקב שימוש רב במחשב (ואני משתמש המון במחשב ובסמארטפון)? ואם כך - מה עלי לעשות? ולמי אפשר לפנות כדי שיאמר לי איך להתאים את עצמי לישיבה במחשב? האורטופדים במקום מגוריי לא אומרים לי דברים ברורים. מה זה? מה אני יכול לעשות? כבר נמאס לי מהתחושה שאני לא יודע מה זה, ולא מצליח למגר את זה. *** אני מאוד לחוץ מכל העניין וההשלכה על העבודה שלי, אז תודה רבה מראש על התשובות!

בשימוש רב במחשב יכולה להתפתח דלקת. לוקח לה זמן לעבור. בדוק את הכיסא עליו אתה יושב ובמידת הצורך החלף אותו או שנה גובה ישיבה. במידת היכולת מתן את זמן הישיבה מולו ואם עדיין יהיו כאבים בקש בדיקות.