סיסטיין טיפות עיניים: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

סיבות אפשריות ומצבים דומים לסיסטיין טיפות עיניים

רפואת עיניים - תמונת המחשה
רפואת עיניים לפני עשרות שנים, עיניים תותבות נראו מלאכותיות ובלתי טבעיות. כיום, בזכות השימוש בטכנולוג...
יובש בעיניים - תמונת המחשה
יובש בעיניים תסמונת העין היבשה פוגעת בכ-15% מהאוכלוסייה. ניתן לטפל בה באמצעים יחסית פשוטים, דמעות מל...
טיפות עיניים - תמונת המחשה
טיפות עיניים החל מגיל 40 הראייה שלנו משתנה ורובנו נסבול מזוקן ראייה (פרסביופיה). בנוסף, בגיל המבוגר...
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לסיסטיין טיפות עיניים?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

סיסטיין טיפות עיניים: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

האם סיסטיין באלאנס מכילות חומר משמר? כתוב שסיסטיין באלאנס הן טיפות עיניים לסיכוך והרטבה. טיפות עיניים Systane® Balance תומכות בשכבה השומנית העדינה בשכבת הדמעות, על ידי מתן הלחות החיונית לעיניים. הקלה משמעותית לאורך זמן. רכיב ייחודי Lipitech® המשפר את יציבות דוק הדמעות ע"י שיקום המרכיב הליפידי. מאפשר הקטנת תדירות השימוש ומשפר את איכות החיים איך הסיסטיין באלאנס מתפרק בעין? אמרו לי שיש חומר משמר!!! מה זה "מתפרק"? איך זה מתפרק בעין? האם אפשר להשתמש 10 פעמים ביום בסיסטיין באלאנס ללא הגבלה?

החומרים בטיפות לא חודרים לעין. אין הגבלה להשתמש 10 פעמים ביום

האם סיסטיין באלאנס מכילות חומר משמר? כתוב שסיסטיין באלאנס הן טיפות עיניים לסיכוך והרטבה. טיפות עיניים Systane® Balance תומכות בשכבה השומנית העדינה בשכבת הדמעות, על ידי מתן הלחות החיונית לעיניים. הקלה משמעותית לאורך זמן. רכיב ייחודי Lipitech® המשפר את יציבות דוק הדמעות ע"י שיקום המרכיב הליפידי. מאפשר הקטנת תדירות השימוש ומשפר את איכות החיים

שלןם איריס, בסיסטיין באלאנס יש חומר משמר.

לאחר בדיקת עיניים אצל רופא, אמר הרופא שיש לי יובש מאוד חזק בעיניים.אני בת 60,בריאה בדרך כלל,יושבת בעבודה מול מחשב 7שעות כל יום.המליץ על טיפות עיניים חמש פעמים ביום טיפות בשם סיסטיין אולטרה שכמובן יקרות בהשוואה לפשוטים כמו לייטרס,האם זה נכון וכדאי להישתמש ביקרות או שאותה עבודה יעשה הלייטרס?

לרוב הטיפות הזולות יותר מכילות חומרים משמרים שגורמים לגירוי בשימוש ממושך. אפשר לנסות ואותן אך סביר שיהיו פחות יעילות באופן מיידי או לאחר זמן לא רב. בכבוד רב ד״ר מיכאל היימס

כל בוקר אני מנקה את הריסים והעפעפיים במוס של דר' פישר ושלוש פעמים ביום מטפטפת טיפות עיניים סיסטיין. למרות כל זאת העיניים שלי עייפות .כבדות. הרגשת יובש ולפעמים לחות. מה אני עוד יכולה לעשות?

אפשר לנסות לעשות קומפרס חם במשך 10 דקות פני ניקוי העפעפיים. בככוד רב ד״ר מיכאל היימס