סיסטיין טיפות עיניים: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לסיסטיין טיפות עיניים?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

סיסטיין טיפות עיניים: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום האם מותר לטפטף לתוך העין 1-2 טיפות סיסטיין באלאנס או סיסטיין מכל סוג אחר כל שתי שעות או שצריך מינימום כל ארבע שעות עד ארבע פעמים ביום ? תודה רבה!

שוב שלום, כמה שצריך, אין מניעה אפילו כל שעה.

מהו המינון המקובל המינימלי והמקסימלי (כל כמה שעות לטפטף) של טיפות עיניים סיסטיין של כל הסוגים וכמה טיפות לטפטף לעין בכל פעם (האם יש הבדל בין הסוגים השונים) ? יש לציין שבמקרה שלי אני סובל מהפרשות של מעין קצף מהעין לאורך מהלך היום מעין הפרשות בצבע לבן כמו קצף ? תודה

שלום רב, במידה ויש הפרשות לבנבנות קצפיות אני ממליץ על בדיקה ויעוץ רופא עיניים . לגבי המינון אסתפק להגיד לפי הצורך.

באיזה מצבים משתמשים בטיפות עיניים סיסטיין באלאנס ובאיזה מצבים משתמשים בטיפות עיניים סיסטיין ג'ל דרופס , האם יש שוני בין שני המצבים , וגם האם אפשר להשתמש בטיפות עיניים סיסטיין ג'ל דרופס במהלך היום כמה פעמים או רק בלילה פעם אחת לפני השינה ? תודה רבה!

שלום רב, הגל הינו סמיך יותר והבלנס מכיל מרכיב שומני של הדמעות. אין מניעה להשתמש בכל סוג של הטיפות במידה ויש הטבה או הקלה.

שלום רב, בתאריך 8.5 ביקרתי במיון עיניים בשיב"א עקב חשד לגוף זר בעיניים שהתגלה כדלקת עיניים חריפה (ויראלית) בשתי העיניים...(גירוד, אודם, הפרשות מוגלתיות). הרופא במיון ביקש ממני לרכוש טיפות עיניים "סיסטיין". ואמר לי לחזור לבדיקת רופא עיניים תוך שבוע. ציין שאני מאוד מדבקת ! בתאריך 19.5 הייתי אצל רופא עיניים מטעם קופ"ח שאמר שהכל תקין ! מאתמול שוב אודם בעין שמאל (לציין שפעם שעברה זה גם התחיל בעין שמאל ואחרי כשעה עבר לעין ימין) גירוד, הפרשה מוגלתית, עין דומעת, כואבת רק שהפעם האודם נראה מופשט יותר בעין. אין תור לרופא עיניים בזמן הקרוב. האם להמשיך את אותו טיפול שניתן לי לפני כשבועיים? האם אני עדיין מדבקת? האם יתכן שהדלקת כבר לא ויראלית וכי היא חיידקית ? לציין שאני לא נוהגת לסבול מדלקות עיניים וכי הדלקת האחרונה שהיתה לי אולי לפני 30 שנה. תודה מראש על התשובה.

שלום רב, ללא בדיקתך איןדרך לעזור. בברכה, פרופ' ישראל קרמר.