סיסטיין טיפות עיניים: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

סיבות אפשריות ומצבים דומים לסיסטיין טיפות עיניים

יובש בעיניים - תמונת המחשה
יובש בעיניים תסמונת העין היבשה פוגעת בכ-15% מהאוכלוסייה. ניתן לטפל בה באמצעים יחסית פשוטים, דמעות מל...
טיפות עיניים - תמונת המחשה
טיפות עיניים קוצר ראייה ועין עצלה הן 2 בעיות עיניים נפוצות בקרב ילדים. החדשות הרעות: אם לא מאבחנים א...
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לסיסטיין טיפות עיניים?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

סיסטיין טיפות עיניים: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום רב, בתאריך 8.5 ביקרתי במיון עיניים בשיב"א עקב חשד לגוף זר בעיניים שהתגלה כדלקת עיניים חריפה (ויראלית) בשתי העיניים...(גירוד, אודם, הפרשות מוגלתיות). הרופא במיון ביקש ממני לרכוש טיפות עיניים "סיסטיין". ואמר לי לחזור לבדיקת רופא עיניים תוך שבוע. ציין שאני מאוד מדבקת ! בתאריך 19.5 הייתי אצל רופא עיניים מטעם קופ"ח שאמר שהכל תקין ! מאתמול שוב אודם בעין שמאל (לציין שפעם שעברה זה גם התחיל בעין שמאל ואחרי כשעה עבר לעין ימין) גירוד, הפרשה מוגלתית, עין דומעת, כואבת רק שהפעם האודם נראה מופשט יותר בעין. אין תור לרופא עיניים בזמן הקרוב. האם להמשיך את אותו טיפול שניתן לי לפני כשבועיים? האם אני עדיין מדבקת? האם יתכן שהדלקת כבר לא ויראלית וכי היא חיידקית ? לציין שאני לא נוהגת לסבול מדלקות עיניים וכי הדלקת האחרונה שהיתה לי אולי לפני 30 שנה. תודה מראש על התשובה.

שלום רב, ללא בדיקתך איןדרך לעזור. בברכה, פרופ' ישראל קרמר.

האם סיסטיין באלאנס מכילות חומר משמר? כתוב שסיסטיין באלאנס הן טיפות עיניים לסיכוך והרטבה. טיפות עיניים Systane® Balance תומכות בשכבה השומנית העדינה בשכבת הדמעות, על ידי מתן הלחות החיונית לעיניים. הקלה משמעותית לאורך זמן. רכיב ייחודי Lipitech® המשפר את יציבות דוק הדמעות ע"י שיקום המרכיב הליפידי. מאפשר הקטנת תדירות השימוש ומשפר את איכות החיים איך הסיסטיין באלאנס מתפרק בעין? אמרו לי שיש חומר משמר!!! מה זה "מתפרק"? איך זה מתפרק בעין? האם אפשר להשתמש 10 פעמים ביום בסיסטיין באלאנס ללא הגבלה?

החומרים בטיפות לא חודרים לעין. אין הגבלה להשתמש 10 פעמים ביום

האם סיסטיין באלאנס מכילות חומר משמר? כתוב שסיסטיין באלאנס הן טיפות עיניים לסיכוך והרטבה. טיפות עיניים Systane® Balance תומכות בשכבה השומנית העדינה בשכבת הדמעות, על ידי מתן הלחות החיונית לעיניים. הקלה משמעותית לאורך זמן. רכיב ייחודי Lipitech® המשפר את יציבות דוק הדמעות ע"י שיקום המרכיב הליפידי. מאפשר הקטנת תדירות השימוש ומשפר את איכות החיים

שלןם איריס, בסיסטיין באלאנס יש חומר משמר.

לאחר בדיקת עיניים אצל רופא, אמר הרופא שיש לי יובש מאוד חזק בעיניים.אני בת 60,בריאה בדרך כלל,יושבת בעבודה מול מחשב 7שעות כל יום.המליץ על טיפות עיניים חמש פעמים ביום טיפות בשם סיסטיין אולטרה שכמובן יקרות בהשוואה לפשוטים כמו לייטרס,האם זה נכון וכדאי להישתמש ביקרות או שאותה עבודה יעשה הלייטרס?

לרוב הטיפות הזולות יותר מכילות חומרים משמרים שגורמים לגירוי בשימוש ממושך. אפשר לנסות ואותן אך סביר שיהיו פחות יעילות באופן מיידי או לאחר זמן לא רב. בכבוד רב ד״ר מיכאל היימס