סיסטיין טיפות עיניים: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לסיסטיין טיפות עיניים?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

סיסטיין טיפות עיניים: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

באיזה מצבים שונים משתמשים בסוגים שונים של טיפות עיניים סיסטיין? אני מתכוון לסוגים השונים הבאים: 1.סיסטיין ג'ל דרופס, באיזה מצב משתמשים? 2. סיסטיין hydration הידרישין, באיזה מצבים משתמשים? 3.סיסטיין אולטרה? 4.סיסטיין אולטרה ud? 5.סיסטיין באלאנס? ומהו משך הטיפול בטיפות לעיניים יבשות, ומתי רואים תוצאות חיוביות ושיפור במצב?? תודה ד"ר!

שלום רב, כפי שאתה רואה יש סוגים רבים מאוד של טיפות ולכן ככל הנראה אין סוג אחד טוב יותר או פחת. למעט סיסטיין באלאנס אשר מכילה גם מרכיב שומני שאר הסוגים משתנים בגדול ברמת סמיכות וצורת ההזלפה. כעיקרון למרות שעין יבשה מכילה סל די גדול של מצבים ההתאמה של הטיפול משתנה בין מטופל למטופל.

שלום האם מותר לטפטף לתוך העין 1-2 טיפות סיסטיין באלאנס או סיסטיין מכל סוג אחר כל שתי שעות או שצריך מינימום כל ארבע שעות עד ארבע פעמים ביום ? תודה רבה!

שוב שלום, כמה שצריך, אין מניעה אפילו כל שעה.

מהו המינון המקובל המינימלי והמקסימלי (כל כמה שעות לטפטף) של טיפות עיניים סיסטיין של כל הסוגים וכמה טיפות לטפטף לעין בכל פעם (האם יש הבדל בין הסוגים השונים) ? יש לציין שבמקרה שלי אני סובל מהפרשות של מעין קצף מהעין לאורך מהלך היום מעין הפרשות בצבע לבן כמו קצף ? תודה

שלום רב, במידה ויש הפרשות לבנבנות קצפיות אני ממליץ על בדיקה ויעוץ רופא עיניים . לגבי המינון אסתפק להגיד לפי הצורך.

באיזה מצבים משתמשים בטיפות עיניים סיסטיין באלאנס ובאיזה מצבים משתמשים בטיפות עיניים סיסטיין ג'ל דרופס , האם יש שוני בין שני המצבים , וגם האם אפשר להשתמש בטיפות עיניים סיסטיין ג'ל דרופס במהלך היום כמה פעמים או רק בלילה פעם אחת לפני השינה ? תודה רבה!

שלום רב, הגל הינו סמיך יותר והבלנס מכיל מרכיב שומני של הדמעות. אין מניעה להשתמש בכל סוג של הטיפות במידה ויש הטבה או הקלה.