סיסטיין טיפות עיניים: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לסיסטיין טיפות עיניים?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

סיסטיין טיפות עיניים: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

באיזה מצבים משתמשים בטיפות עיניים סיסטיין באלאנס ובאיזה מצבים משתמשים בטיפות עיניים סיסטיין ג'ל דרופס , האם יש שוני בין שני המצבים , וגם האם אפשר להשתמש בטיפות עיניים סיסטיין ג'ל דרופס במהלך היום כמה פעמים או רק בלילה פעם אחת לפני השינה ? תודה רבה!

שלום רב, הגל הינו סמיך יותר והבלנס מכיל מרכיב שומני של הדמעות. אין מניעה להשתמש בכל סוג של הטיפות במידה ויש הטבה או הקלה.

1. מה ההבדל בין סיסטיין אולטרה לבין סיסטיין בלאנס? איזו מהן מתאימה יותר לבעלי יובש קשה בעיניים? 2. האם טיפות עיניים סיסטיין (כתוב על הקופסה רק סיסטיין לא אולטרה ולא בלאנס) הן טיפות מדור ישן יותר המכילות חומרים משמרים שעלולים להזיק לעיניים?

דני שלום רב, בטיפות מסוג סיסטיין אין חומר משמר לפי נתוני החברה המייצרת. אין הבדל משמעותי בין סיסטיין אולטרה לבין סיסטיין בלנס. בסיסטיין בלנס מומלץ להשתמש במקרים של דלקת עפעפיים ובעיה של שומן דמעות. בברכה, פרופ' קרמר ישראל

באיזה מצבים שונים משתמשים בסוגים שונים של טיפות עיניים סיסטיין? אני מתכוון לסוגים השונים הבאים: 1.סיסטיין ג'ל דרופס, באיזה מצב משתמשים? 2. סיסטיין hydration הידרישין, באיזה מצבים משתמשים? 3.סיסטיין אולטרה? 4.סיסטיין אולטרה ud? 5.סיסטיין באלאנס? ומהו משך הטיפול בטיפות לעיניים יבשות, ומתי רואים תוצאות חיוביות ושיפור במצב?? תודה ד"ר!

שלום רב, כפי שאתה רואה יש סוגים רבים מאוד של טיפות ולכן ככל הנראה אין סוג אחד טוב יותר או פחת. למעט סיסטיין באלאנס אשר מכילה גם מרכיב שומני שאר הסוגים משתנים בגדול ברמת סמיכות וצורת ההזלפה. כעיקרון למרות שעין יבשה מכילה סל די גדול של מצבים ההתאמה של הטיפול משתנה בין מטופל למטופל.

שלום האם מותר לטפטף לתוך העין 1-2 טיפות סיסטיין באלאנס או סיסטיין מכל סוג אחר כל שתי שעות או שצריך מינימום כל ארבע שעות עד ארבע פעמים ביום ? תודה רבה!

שוב שלום, כמה שצריך, אין מניעה אפילו כל שעה.