קרום בתולין אטום: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

אינך רוצה להסגיר את ניסיונך המיני? איחוי קרום בתולין הוא הפתרון האידיאלי עבורך

עומדת להתחתן וחוששת שבעלך העתידי יגלה שאינך בתולה? ניתן להתגבר על הקושי באמצעות ניתוח פשוט יחסית לאיחוי קרום הבתולין. גרסה נוספת של הניתוח אפשרית גם עבור נשים בתולות, החוששות מכך שלא יהיה דימום בליל הכלולות ניתוח לאיחוי קרום הבתולין מיועד לנשים המעוניינות לוודא שבליל כלולותיהן תהיה "הוכחה" לביקוע קרום הבתולין, ולנשים שקיימו בעבר יחסי מין ומעוניינות לשוב לבתוליהן. מהו קרום הבתולין? קרום הבתולין הוא רקמה שנמצאת בקדמת הנרתיק, ה"מבוקעת" לרוב במהלך קיום יחסי מין בפעם הראשונה. קיימים ארבעה סוגים עיקריים של קרומי בתולין: קרום בתולין "תקין" (הסוג הנפוץ ביותר) - קרום שמכסה חלק מפתח הכניסה לנרתיק ומאפשר לדם הווסת לצאת בצורה תקינה. קרום סגור לחלוטין - קרום שמכסה הרמטית על פתח הכניסה לנרתיק ואינו מאפשר יציאה של דם הווסת. קרום כזה עלול לגרום להיעדר וסת, כאבי בטן עזים וכו'. לכן, הקרום הסגור לחלוטין מחייב התערבות ניתוחית. קרום מחורר - קרום הדומה במראהו למסננת (רקמה עם חורים). קרום כזה אמנם...
ללמוד עוד על קרום בתולין אטום
פורום חדש: קרום הבתולין-תמונה

אילו צורות יש לקרום הבתולין? האם הוא יכול להיקרע לפני קיום...

מאת: ד"ר שרגא...
21/02/2010
אינך רוצה להסגיר את ניסיונך המיני? איחוי קרום בתולין הוא הפתרון האידיאלי עבורך-תמונה

עומדת להתחתן וחוששת שבעלך העתידי יגלה שאינך בתולה? ניתן...

מאת: ד"ר שפירא...
20/04/2020
עידן התמימות - קרום הבתולין-תמונה

לקרום הבתולין אין תפקיד אנטומי, אך עיוותים מסוימים בו...

מאת: ד"ר חיים...
07/10/2009
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לקרום בתולין אטום?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

קרום בתולין אטום: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

ד"ר שלום, האם יש קשר בין כאבי בטן של מחזור לקרום הבתולין? תודה.

הקשר הווא רק במקרה של קרום בתולין סגור לגמרי ואין דימום וסתי כתוצאה מכך.

ד"ר שלום, בהמשך לשאלה הקודמת, אם יש כאבי בטן כמה שעות לפני קבלת המחזור/ בתחילתו זה מעיד על קרום בתולין קיים או שאין כל קשר?

אני נשואה טריה ומאובחנת בוגיניסמוס ווסטיבוליטיס ומטופלת טיפול מיני.ניסינו ומנסים לקיים יחסים אך השער נעול.. גניקולוג ותיק שבדק אותי השבוע אומר שהקרום בכלל לא נקרע עדיין-ואולי זה חלק מהסיבה לוגיניסמוס,ובכל אופן-כך נולדתי וכך אשאר-הקרום לא יקרע,אלא יתרחב בעזרת אימון עם המאמנים -המרחיבים. האמנם? יכול להיות מצב שהפתח של הנרתיק-הקרום, לא מצליח להקרע אבל מתרחב ,עד כדי חור שיראה וירגיש בחדירה כמו חור "קרוע"? למה לא מצליח להקרע לי?

אם קרום בתולין סגור וזו הסיבה לבעייתך אזי ניתן לפתוח קרום זה בשיטה פשוטה.

יש לי שאלה תאוריתית, נגיד קרום בתולים סגור, קבל קרע מלמעלה למטה בצד אחד של דפנות הנרתיק, אבל הפתח נשאר מכוסה באותה רקמה של קרום, ז"א שהקרום לא נקרע באפן רגיל לא נקרע באמצע, אם אוחים את הקרום שנקרע בצד אחד שקרוב לדפנות הנרתיק , ואחרי זה מקימים יחסי מין מה הסיכוי שהקרום שלא נקרע באמצע ידמם בעת קיום היחסים???

מה השאלה ???

אני אסביר יותר אז כך יש לי סוג של קרום בתולים סגור וניקוז דם הווסת הוא למעלה באמצע ז"א כשאתה פותחת את השפתיים הקטנות מתחת לשופכה אתה רואה חור קטן לדם הווסת ושאר הקרום בירידה למטה סגור זה היה הקרום המקורי שלי , עכשיו אחרי שהכנסתי חפש בילדות מחור דם הווסת התרחב לי החור בזווית ימין ונקרע למעלה עד למטה בערך רבע מהקרום, עכשיו הסגירה הייתה תפירת הקרום אחד עם השני מלמטה, עכשיו איפה שהקרום הייה תפוס עם צורת הלב של השופכה נפל קולו ולא נשאר קרום תפוס עם צורת הלב של השופכה אז הרופאה תפרה לי תפר בתוך הנרתיק והצירה לי את הפתח אבל בכל זאת לא הצליחה לתפוס את הקרום ולהקטין את החור בלתפוס אותו עם צורת הלב ולמרות שהצדדים התקרבו זה עדיין נראה צר אבל לא מחובר ביחד השאלה שלי יש שיטה פלסטית כל שהיא דרכה לחבר את הצדדים האלו או לחבר את הקרום בצורת הלב כדי לתת לו את הצורה המושלמת?

בהחלט אפשרי בפעולה לא מסובכת בהרדמה מקומית לתקן את זה