ריר דמי בצואה: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לריר דמי בצואה?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

ריר דמי בצואה: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום! לפני כחודשיים הופיע בצואה של הבן שלי, בן ארבעה חודשים היום, מעט דם. מאז לא הופיע דימום. היום שוב היה מין דם רירי בצואה. יש סיבה לגשת לרופא שוב? אציין שהוא מנוזל ומשתעל כבר מס׳ ימים, בדיקת רופא לא העלתה משהו מיוחד. חשד לוירוס. ניזון מהנקה מלאה.

שלום, יתכן ויש שם פיסורה קטנה. חסר משמעות.

היי. תינוקת בת 3 שבועות..שבועיים ראשונים ניזונה מחלב שאוב+תמל, בשבוע האחרון רק תמל. היום בפעם השנייה שמתי לב למעט דם אדום (כמו נקודות דם) וריר בצואה. אולי היו עוד פעמים בהם לא שמתי לב כי קצת קשה להבחין בזה.הצואה לא הייתה קשה אז לא נראה לי שזה ממאמץ. עם זאת, סובלת מגזים,כאבי בטן ופולטת מעט אך נראה סביר ומתאים לגיל לא משהו קיצוני. אין חום. האם יכול להיות רגישות לחלב? שלא הופיעה מההתחלה, ושלא מתבטאת באופן אחר? מה יכולות להיות סיבות נוספות?

שלום, בהחלט יתכן רגישות לחלב. גשו לרופא המטפל שיראה את הממצאים.

היי שאלת המשך. הלכנו לרופאה, הראתי תמונה של הצואה לרופאה ונתנה לנו נוטרימגן. התחלנו לפני יומיים וחצי. בנוסף חשבה שאולי ראתה חתך בפי הטבעת ולא ידעה לומר בוודאות מה הסיבה לדם לכן נתנה גם משחה. התחלנו להשתמש גם במשחה וגם בנוטרימגן לפני יומיים וחצי. היום בעת מתן צואה הופיע דם לא מעט,נראה טרי ו הצואה הייתה מעט קשה ולכן מניחה כרגע שזה מהחתך. האם להמשיך עם נוטרימגן? או ניתן להניח שזה מהחתך; מה הסיכוי שזה גם חתך וגם רגישות לחלב?

בתי בת שנה וחודשיים. בלילה היתה לא נינוחה. יציאות בתדירות קצת יותר דחופות מהרגיל ובמרקם רך יחסית. כעת התגלה בצואה מעין ריר אדום. מה זה? האם עליי לדאוג?

שלום, רצוי שרופא יראה אותה ליתר ביטחון. בהחלט יתכן וזה מחלה וירלית כלשהי

שלום, גילינו להפתעתנו בצואה של הילדה (בת חודשיים) הפרשה רירית מעט ורדרדה. ניגשנו לרופאה והונחנו להחליף כלכלה מנוטרילון לתמל צמחי כי ייתכן וישנה אלרגיה לחלב. יש לציין כי יש אי שקט בהאכלה של התמל הצמחי החדש. נלקחה תרבית צואה אך טרם התקבלה תשובה. האם מיהרנו מידי להחליף תמל? האם ייתכן וזו לא אלרגיה? (אולי האוכל לא התאים לה) היא מריירת הרבה מאוד יתכן שיש קשר לכך? אשמח לעזרה והכוונה לאיזה בדיקות עלינו לעשות כדי לוודא האם באמת מדובר באלרגיה לחלב. תודה

שלום, בהחלט חשוד לאלרגיה לחלב. נסו תמל אחר על בסיס צמחי וצריך לזכור שיש זמן התרגלות לפורמולה החדשה.