ריר דמי בצואה: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לריר דמי בצואה?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

ריר דמי בצואה: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום רב, קצת רקע-בת 47, בריאה בד"כ, ללא תורפות, כבר הרבה שנים יש לי מידי פעם כאבים באזור הקיבע ,בחילות ללא הקאות ולפעמים צואה בצורת כדורים . גסטרוסקופה בשנה שעברה- תקינה. לפני כ4 חודשים גיליתי שיש לי ריר דמי בצואה (לא דם ולא בניגוב אלא ריר דמי בתוך הצואה). וחודש לאחר מכן התחילו לי עצירויות שלא היו לי אף פעם. נשלחתי לפרוקטולוג , בבדיקתו- טחורים שהם לא מקור לריר דמי ושלח אותי לקולונוסקופיה. תוצאות קולונוסקופיה : הכנה טובה, אין פוליפים או דלקת, נבדק עד הצקום. מעי מפותל מאוד. טחורים. כמה שאלות בבקשה: 1. האם קולונוסקופיה עד הצקום זה רגיל או שלא הצליחו להיכנס יותר עמוק? 2. מעי מפותל- זה מהילדות או כתוצאה ממשהו? (לפני שנתיים היה לי ניתוח קיסרי). 3. אם מעי מפותל זה משהו שהיה לי כל החיים, למה דווקא עכשיו התחילו עצירויות הרי לא היה שינוי באוכל ואני שותה מספיק מים?תודה רבה

נראה שמדובר בקולונסקופיה תקינה, ללא חשד לממאירות או דלקת - בשורות טובות. לגבי השאלות הספציפיות יש לפנות לגסטרו-אנטרולוג המטפל או לפורום גסטרואנטרולוגיה. בהצלחה!

שלום! לפני כחודשיים הופיע בצואה של הבן שלי, בן ארבעה חודשים היום, מעט דם. מאז לא הופיע דימום. היום שוב היה מין דם רירי בצואה. יש סיבה לגשת לרופא שוב? אציין שהוא מנוזל ומשתעל כבר מס׳ ימים, בדיקת רופא לא העלתה משהו מיוחד. חשד לוירוס. ניזון מהנקה מלאה.

שלום, יתכן ויש שם פיסורה קטנה. חסר משמעות.

היי. תינוקת בת 3 שבועות..שבועיים ראשונים ניזונה מחלב שאוב+תמל, בשבוע האחרון רק תמל. היום בפעם השנייה שמתי לב למעט דם אדום (כמו נקודות דם) וריר בצואה. אולי היו עוד פעמים בהם לא שמתי לב כי קצת קשה להבחין בזה.הצואה לא הייתה קשה אז לא נראה לי שזה ממאמץ. עם זאת, סובלת מגזים,כאבי בטן ופולטת מעט אך נראה סביר ומתאים לגיל לא משהו קיצוני. אין חום. האם יכול להיות רגישות לחלב? שלא הופיעה מההתחלה, ושלא מתבטאת באופן אחר? מה יכולות להיות סיבות נוספות?

שלום, בהחלט יתכן רגישות לחלב. גשו לרופא המטפל שיראה את הממצאים.

היי שאלת המשך. הלכנו לרופאה, הראתי תמונה של הצואה לרופאה ונתנה לנו נוטרימגן. התחלנו לפני יומיים וחצי. בנוסף חשבה שאולי ראתה חתך בפי הטבעת ולא ידעה לומר בוודאות מה הסיבה לדם לכן נתנה גם משחה. התחלנו להשתמש גם במשחה וגם בנוטרימגן לפני יומיים וחצי. היום בעת מתן צואה הופיע דם לא מעט,נראה טרי ו הצואה הייתה מעט קשה ולכן מניחה כרגע שזה מהחתך. האם להמשיך עם נוטרימגן? או ניתן להניח שזה מהחתך; מה הסיכוי שזה גם חתך וגם רגישות לחלב?

בתי בת שנה וחודשיים. בלילה היתה לא נינוחה. יציאות בתדירות קצת יותר דחופות מהרגיל ובמרקם רך יחסית. כעת התגלה בצואה מעין ריר אדום. מה זה? האם עליי לדאוג?

שלום, רצוי שרופא יראה אותה ליתר ביטחון. בהחלט יתכן וזה מחלה וירלית כלשהי