הרדמת תינוקת

דיון מתוך פורום  ייעוץ שינה לתינוקות

20/09/2016 | 10:34 | מאת: הדרפ

היי, אני אמא לתינוקת בת 3 וחצי חודשים.. בכללי קשה לה מאוד עם תנוחת העירסול ואנחנו כובדים על זה במהלך היום..כל פעם קצת. כשמשכיבים לישון בתנוחה הזאת היא מתנגדת וצורחת בבכי קורע כל פעם אבל זו התנוחה היחידה שבסוך היא נרדמת. ההירדמות עצמה לוקחת הממוצע 10 דקות אבל מה שגורם לה להירגע זה רק קפיצה אינטנסיבית מאוד על הכדור . בלעדי זה היא פשוט לא נרגעת. אני מנסה כל פעם משהו חדש אבל זה פשוט לא הולך..ניסיתי להרגיע ולשים במיטה והיא פשוט לא נרגעת המון זמן. אשמח לייעוץ איך לעצור את הלופ הזה.. תודה רבה!

לקריאה נוספת והעמקה

למה את מרגישה צורך להרדים בתנוחת עירסול אם היא לא אוהבת? לגבי קפיצה על כדור פיזיו במיוחד כפי שאת מציינת קפיצות מאוד אינטנסיביות עלייך להבין שברגע שתפסיקו יהיו לה כ-3 לילות קשים בהם היא מאוד תתקשה להירגע. עלייך להיות מאוד עיקשת ולהרגיע אותה ללא שימוש בכדור בשום אופן, לאחר כ-3 לילות היא תבין שאין יותר קפיצות על הכדור ותוכל להירגע בדרך אחרת, אסור לך להישבר בזמן זה כי אז את יוצרת אצלה בלבול, וחשוב לי מאוד לציין שהיא עדיין מאוד קטנה, בעיקרון שינוי הרגלי שינה מתחילים מגיל 5 חודשים. בהצלחה.

20/09/2016 | 12:18 | מאת: הדרפ

היי, תודה על התשובה המהירה.. אני מקדימה בתנוחת עירסול כי כל תנוחה אחרת לא עובדת לצערי. גם במהלך היום קשה מאוד להרדים אותה ולא רק בלילה. מה היית מייעצת לי לעשות כרגע? לנסות להרדים במיטה או להמשיך בידיים? לאפשר לה לבכות ולצרוח?

מנהל פורום ייעוץ שינה לתינוקות