קפצתי לביקור אחרי המווווון זמן

דיון מתוך פורום  הפרעות אכילה - תמיכה

12/08/2010 | 19:34 | מאת: תמי ( מהפורום הישן :) )

שלום לכולן!! התגעגעתי... משהו בי גרם לי לחשוב על הפורום והחלטתי מסקרנות בעיקר לשוב לראות מה שלומכן. מולאן המקסימה, חמודה יקירתי, דניאלה המתוקה,דינדין כמובן.. איני יודעת מי מה"ותיקות" עדיין כאן. אז קבלו התנצלות אם אין הקדשה אישית.. כולכן קרובות לליבי כמובן :) אז שמתי לב מרפרוף שכמה בנות שעדיין היו מתקופתי ( מאז שהילה ניהלה את הפורום ) עדיין נוכחות בפורום, מקווה שאתן בסדר? דואגת לכן... וגם עוד בנות חדשות שמצאו את הבית הוירטואלי השני שלהם. אני זוכרת את התקופה שהמקום הזה היה החוף מבטחים שלי. המקום שבו אני יכולה להיות אני. בלי מגננות, בלי מעצורים,בלי עכבות. מקום לשתף, להתייעץ לחלוק את שעובר עליי ואני מרגישה. עזבתי את הפורום לא מכעס, לא מאף מקום אחר לא טוב. עזבתי כי הרגשתי דאז שעם כל הקסם שהמקום העניק לי, כל התמיכה, כל ההבנה... זה קצת כבל אותי מלעבוד על עצמי בצורה שאני אוכל לצמוח ממנה לחלוטין. לפעמים צריך להתרחק קצת מבעיה/צרה/נושא כאוב כדיי לתת לדברים לשקוע ולעשות את שלהן. עדכון קצר? אני כבר המוווווון זמן בריאה. וטוב לי. ואני מאושרת. אני במקום אחר בחיים שלי. התקופה הפרועה שלי עברה. אני חושבת שהתבגרתי פשוט ( קורה לטובים ביותר..) :) לא הקאתי כבר שנים. אני חושבת שזה עוד מהפורום הישן. הריחוק נתן לי את המרחב שלי להבין עם עצמי דברים ולעשות תהליך שלא יכלתי להשלים לדעתי אחרת... אני מסיימת עוד מעט את התואר ( מתחילה שנה ג' -כבוד! ) עברתי דיי הרבה בשנתיים וחצי שלא הייתי כאן. חוויות רעות וטובות. דברים שחישלו אותי. אני חושבת שאני אדם שונה. סוג של נולדתי מחדש.. אולי אני בעיצומה של הלידה. וכל מה שאנו עוברות הן חבלי לידה. לעת זקנה ( ממרומי 23 שנות חיי ) התחלתי להשמע יותר פלספנית. או שמא תמיד הייתי ?! :) את זה אתן תחליטו. בכל מקרה.. קפצתי לביקור. מקווה שיצא לי להכנס עכשיו פעם בכמה זמן. מאחלת לכולכן התעצמויות נפש - לותיקות ולחדשות והמון חיזוקים בתהליך הלא קל שכל אחת עושה! זכרו שהמקום הזה הביא אותי לאיפה שאני. אני חבה לכולכן המון. אוהבת אתכן וחושבת על כל אחת מכן!! מליוני נשיקות וחיבוק דוב לכל אחת מכן!! תמי

לקריאה נוספת והעמקה
13/08/2010 | 00:06 | מאת:

היי תמי.תודה על גילוי הלב והאומץ לחשוף לדבר בכזו פתיחות. אני מבינה שעברת תקופה לא קלה ומסע לא פשוט ואני מקווה שבסוף יהיו לך את הכוחות הנפשיים לצאת משם. פסיעה ופסיעה צעד צעד בדרך החוצה תדעי שזה שווה כל מאמץ.

03/09/2010 | 15:43 | מאת: **חמודה**

אוי כמה זמן לא שמעתי ממך, ויצא לי דווקא לחשוב עלייך! איזה כיף לראות שאת במקום כ"כ טוב (חמסה חמסה חמסה) הלוואי עלי. אני מקווה שישאר ככה. כל הכבוד לך! שבת שלום! אוהבת.