הודעה חדשה X
* ניתן להעלות קבצים עד 5 מגה
* ניתן להעלות קבצי תמונה, סרטון או PDF בלבד
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לדוא"ל שלי.
בלחיצה על כפתור השליחה, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.

תודה!
הודעתך התקבלה וממתינה למענה המקצועי של מנהל/ת הפורום.
לצפייה בהודעה באתר יש לרענן את המסך.


רק בריאות ☺ צוות אתר דוקטורס

רענן פורום

תודה!
הודעתך התקבלה .
לצפייה בהודעה באתר יש לרענן את המסך.
רק בריאות ☺ צוות אתר דוקטורס

רענן פורום

תופעה מוזרה- קשר לאנטיביוטיקה?

דיון מתוך פורום רפואת אסתטיקה ועור

הודעה/מחבר תאריך ושעה
  • תופעה מוזרה- קשר לאנטיביוטיקה?
    מחבר: ניצן
    תאריך: 13/06/2017
    שעה: 06:46
    לום.
    הייתי מטופלת במשך עשרה ימים באנטיביוטיקה בגלל דלקת גרון. במהלך הזמן הזה קרה משהו מוזר- כל מיני פצעים וסימנים שהיו לי על העור (סימן של חתך שכבר הגליד והתקלף, סימנים חלשים של עקיצות יתוש שכבר היו בשלבים של להיעלם) נהיו ממש ממש אדומים. לא מגרד, לא כלום. רק ממש אדום.
    ומדובר על עקיצות מלפני מעל חודש... אמנם לקח להן זמן להיעלם אבל הן כבר היו כל כך חלשות שבקושי ראו אותן. ועכשיו אי אפשר שלא לראותך אותן!! (לא גירדתי, זה לא הזדהם, כלום.)

    מה זה התופעה הזו??? האם יש סיכוי שזה בגלל הטיפול האנטיביוטי?
    הוסף תגובה
    • RE: תופעה מוזרה- קשר לאנטיביוטיקה?
      מחבר: ד"ר אלה אגוזי ריינמן
      תאריך: 22/06/2017
      שעה: 00:05
      יתכן שהטיפול האנטיביוטי גרם לרגישות שהביטוי שלה הוא בדלקת עורית בעיקר באיזורים שהיו כבר מודלקים
      הוסף תגובה

רוצה להתייעץ? המומחים שלנו עונים על שאלות הגולשים בפורום רפואת אסתטיקה ועור

עבור לפורום >>