ג'ובידרם: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

קמטים: מה עושים? ממלאים! - מדריך חומרי מילוי

הזרקת חומרי מילוי זמניים או קבועים לצורך שיפור מראה הפנים הפכה לאחת הפרוצדורות הפופולריות והמבוקשות ביותר ברפואה האסתטית. מדריך הטרנדים המלא לממלא. צרכנות רפואית במרוצת השנים עורנו מאבד בהדרגה את האלסטיות הטבעית שלו, ומתחילים להופיע קמטים ראשונים. כשהירידה באלסטיות גוברת, הפנים גם מאבדות מהנפח שלהן, הקמטים מעמיקים, ולא פעם נוצר פער בין המראה החיצוני לבין התפיסה שלנו את עצמנו כאנשים שהם עדיין צעירים. על מנת לשמר את המראה הצעיר והנאה, ולחזק את הדימוי העצמי, רבים מחליטים לפנות אל הרפואה האסתטית ובודקים את האפשרות להזריק לקמטים חומרי מילוי. מילוי קמטים לאילו שימושים מיועדים חומרי המילוי? השימושים העיקריים בחומרי מילוי הם לטשטוש קמטים, תיקוני אסימטריה, שיפור נפח וגם עיבוי השפתיים והדגשתן. הזרקה מתחת לקמט "מרימה" את הרקמה ומאפשרת עידון של מראה הקמט. האזורים השכיחים לשימוש זה הם השקעים בחיבור שבין האף לזווית הפה,...
ללמוד עוד על ג'ובידרם
שיטת 8 הנקודות: תוצאות מיידיות-תמונה

מביטים במראה - ומתגעגעים למראה הצעיר שנמוג, בעקבות השנים...

מאת: ד"ר שירה...
09/04/2018
מילוי קמטים אצל גברים-תמונה

הביקוש לטיפולי העלמת קמטים עלה בקרב גברים המודעים היום יותר...

מאת: ~~ד"ר דין...
24/06/2010
מילוי קמטים: דור חדש של חומרי מילוי וטכנולוגיה-תמונה

מבחר חומרי המילוי לעור הפנים גדל ועמו משתכללות שיטות...

מאת:~~ יפעת...
23/05/2011
מהם החומרים והשיטות השונות למילוי קמטים?-תמונה

מהי הדרך הטובה והבטוחה ביותר למילוי קמטים? פורום חדש...

מאת: ד"ר מרינה...
17/03/2009
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לג'ובידרם?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

ג'ובידרם: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

היי, אני בת 22, לפני כשלושה חודשים הזרקתי חצי מזרק של חומצה היאלרונית ג'ובידרם ולאחר שבועיים עוד כחצי מזרק. התחלתי להרגיש כחודש לאחר ההזרקה קצת כאבים בלסת לייד האוזן ובראש אך הכאבים לא היו חזקים אז התעלמתי. ועכשיו אני מרגישה ממש כאבים בכל איזור הלסת. הלכתי לרופא אף אוזן גרון והוא איבחן שזה Tmj ודלקת. רציתי לדעת אם יש סיכוי שזה מהחומצה? הרופא אומר שהוא חושב שלא..

קשה למצוא חיבור בין הזרקה של חומצה היאלורונית לבין דלקת בTMJ.

אני שומעת הרבה על הרפואה האסתטית ועל הצלחתה להצעיר את עור הפנים. ארצה לדעת מה משך אפקטיביות טיפולי הזרקות?

ההשפעה של הטיפול משתנה מטיפול לטיפול וכמובן בין מטופל למטופל. יחד עם זאת ניתן לומר בהכללה כי השפעת הטיפולים, דוגמת בוטוקס, ניכרת ונראית לעין בתקופה של 3 עד 6 חודשים, טיפולי חומצה היאלורונית, על ידי חומרים איכותים מאושרי FDA (דוגמת ג'ובידרם ורסטילין), עשויים להחזיק אף עד שנתיים.

החומצה יצרה שתי גושים נפולים במרכז השפה העליונה האם המסת החומצה (ג'ובידרם) תגרום לזה לעבור ותחזיר את השפתיים למצבן המקורי יש פחות מחצי מזרק בשפה העליונה.

היי דנה הרבה פעמיים קצת עיסוי מקומי ולחיצות יכולים להשטיח את הגושים. בכל מקרה המסה גורמת לספיגת החומצה. ממליץ להתייעץ עם הרופא המזריק .

שלום ד"ר מרינה! מעוניינת להזריק לשפתיים חומצה היאלורונית פרינסס אך חוששת מכיוון שלא מכירה את החומצה לפני הזרקתי ג'ובידרם, אשמח לדעתך לגבי החומר, תודה

פרינסס זה חומר מילךוי על בסיס חומצה היאלרורונית מתוצרת אוסטריה. חומר טוב ובטוח.