קמטים במצח: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מתיחת פנים: כל מה שחשוב לדעת

השימוש שלנו במדיה החברתית הולך וגובר ואיתו גם התופעה של ההשוואה החברתית והמודעות הגבוהה למראה החיצוני. אנו מעוניינים להיראות במיטבנו, אבל עם הזמן עור הפנים שלנו משתנה ואנו מגלים קמטים, קפלים ועור נפול. האם נוכל לשפר את מראה הפנים באופן משמעותי באמצעות טיפולים שמרניים ומתי כדאי לשקול מתיחת פנים? הפנים שלנו הן החלק בגופנו שנמצא תמיד במוקד תשומת הלב. באמצעות הפנים, נעשית רוב התקשורת הבין אישית שלנו. הפנים נתונות לפגעי הזמן, השמש, הגנטיקה, כוח המשיכה, שינויים במשקל וגורמים רבים נוספים. קמטים במצח, בלחיים, בצדי העיניים ומעל לפה, קפלים עמוקים לצד הפה, אובדן נפח של הלחיים, קו לסת בלתי ישר, רפיון של עור הצוואר - הם תוצאות ההשפעה של גורמים אלה על פנינו. מלבד הקפדה על חשיפה מוגנת לשמש, אימוץ אורח חיים בריא ושימוש בקרמים מזינים, אין ברשותנו כלים נוספים לשימור מראה הפנים. הגורמים שהזכרנו לעיל עושים את שלהם. הרפואה והכירורגיה אסתטית מעניקות לנו כלים נוספים לשמירה על מראה הפנים, במיוחד עם הקפיצה המשמעותית שחלה בטכנולוגיה האסתטית בשנים האחרונות, הכוללת מכשור משוכלל, חומרי הזרקה מתקדמים...
ללמוד עוד על קמטים במצח
טיפול בחוטים: לא רק למתיחת פנים-תמונה

השנים חולפות ואותות הזמן ניכרים בעור הפנים, עור הצוואר,...

מאת: ד"ר אוקסנה...
12/08/2018
מתיחת פנים: כל מה שחשוב לדעת-תמונה

השימוש שלנו במדיה החברתית הולך וגובר ואיתו גם התופעה של...

מאת: ד"ר יואב ארוש
11/02/2019
בחן את עצמך: כמה אתם יודעים על טיפולים למלחמה בקמטים?-תמונה

מה יותר יעיל נגד קמטים - חומצה היאלורונית או בוטוקס? מי...

מאת: ד"ר שושנה...
30/12/2018
המדריך המלא לטיפולי יופי ואסתטיקה-תמונה

הסתכלתם במראה ונשקף אליכם עור פנים עייף ודהוי? כל עונה...

מאת: ד"ר יוסף שבו...
09/05/2018
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לקמטים במצח?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

קמטים במצח: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום אני בן 30 עוד מעט, ויש לי קצת קמטים במצח מתמונות מגיל 18 נזכרתי כמה הפנים היו חלקות שמעתי על משחה במרשם בשם רטין A שאולי תעזור להחליק מעט את הקמטים האם זה נכון ? והאם כדאי לבקש מרופא עור מרשם למשחה ? תודה רבה !

רטין A יעזור מעט. טיפול בבוטוקס יפתור את הבעיה

תודה !

היי האם רדיאס טוב למילוי קמטוטים במצח במקום בוטוקס? לא אוהבת לשתק את הפנים גם שמעתי שזה לא טוב לשתק פנים כל הזמן זה גורם לנפילה האם זה נון ?

טפול הבחירה לקמטים במצח הינו הבוטוקס, חששך מיותר, וחומרי מילוי במקום משיגים תוצאה נחותה משמעותית.

היי האם רדיאס טוב למילוי קמטוטים במצח במקום בוטוקס? לא אוהבת לשתק את הפנים גם שמעתי שזה לא טוב לשתק פנים כל הזמן זה גורם לנפילה האם זה נון ?

שלום רב, אין סכנה כזו מתוארת בספרות המקצועית. רדיאס מכיל קלציום הידרוקסיאפטיט ולכן פחות מתאים לאיזור המצח. אשמח להיפגש ליעוץ אישי במרפאה. בברכה, דר׳ אבי ממלידר 077-8181-087

הי.עשיתי לפני כחודש וחצי בוטוקס במצח.לאחרונה התחילו להראות קמטים במצח,בעיקר אחרי מקלחת וניקוי הפנים.והם נעלמים אחרי כמה דקות.במקביל אני חווה במצח מעין תחושות כמו זרם חשמל שחוזר אחרי הפסקה,אם לתאר את זה ככה.כאילו המצח מתחיל לחוש תחושות שעד עכשיו לא הרגשתי בגלל החומר.לא הצלחתי לעשות כיווץ במצח.עם הופעת התחושה במצח ניראית גבשושית או מעין נפיחות שנעלמו שהתחושה במצח נעלמת.הרופאה שעשתה לי את הבוטוקס אומרת שאין קשר לזריקות במצח. לדעתי ישנו קשר.האם אני חווה התפוגגות החומר אחרי חודש וחצי בלבד?אני די מודאגת מהתופעה הזאת.אשמח למענה.תודה.

שלום רב, בהחלט את מתארת תופעות לא רגילות. כדאי להיפגש ליעוץ פרונטלי. בברכה, דר׳ ממלידר אבי 077-8181-087