הזרקת שומן לפנים: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

שאיבת שומן: שואבים מהירכיים, מזריקים לפנים

השנים חולפות ומצבורי שומן עקשניים "מתבצרים" בירכיים, בבטן או בישבן? ניתוח שאיבת שומן יסייע בהשגת מראה חטוב ומעוצב. בחלק מהמקרים, מומלץ לשלב את הניתוח עם הסרת עודפי עור ועם הזרקת השומן שנשאב כחומר מילוי באזורים אחרים בגוף מראה גוף חטוב תלוי במידה רבה בפרופורציות נכונות. לכן, מצבורי שומן עקשניים באזורים מסוימים, כגון: הירכיים, הבטן או הישבן, פוגעים מאוד במראה הכללי של הגוף. ניתוח שאיבת שומן עשוי לסייע בפתרון הבעיה, ליצור מראה חטוב ומעוצב, ולעזור לכם להיפטר ממצבורי שומן עקשניים. אפשר להזריק את השומן שנשאב לפנים, לחזה או לכל אזור אחר שחסר בו נפח - וכך להשיג מראה צעיר ורענן.    למי מומלץ לבצע ניתוח לשאיבת שומן? ניתוח שאיבת שומן נועד לסייע למטופל/ת להיפטר מעודפי שומן, לעצב ולחטב את הגוף. יודגש כי הניתוח לא נועד להרזיה. כמובן, לניתוח מתלווה ירידה במשקל, אך הניתוח אינו מתאים לאנשים הסובלים מעודף משקל משמעותי.   ניתוח שאיבת שומן מתאים כמעט לכל אזור בגוף שיש בו עודף של רקמת שומן. כך, למשל: מותניים, ירכיים,...
ללמוד עוד על הזרקת שומן לפנים
שאיבת שומן: שואבים מהירכיים, מזריקים לפנים-תמונה

השנים חולפות ומצבורי שומן עקשניים "מתבצרים" בירכיים, בבטן...

מאת: ד"ר קעואר...
22/07/2019
הזרקת שומן עצמית: פתרון אסתטי ובטיחותי-תמונה

השנים חולפות, אנחנו מתבגרים - ושינויים רבים פוקדים את...

מאת: ד"ר קעואר...
03/10/2018
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל להזרקת שומן לפנים?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

הזרקת שומן לפנים: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

היי, מה דעתך על שיטה זו? אני הבנתי שיש המון הסתייגויות ולרוב מבצעים הזרקה של ח. הילארונית. בגדול תמיד סבלתי מכהות מתחת לעיניים מגיל 18 אני עם קונסילר.בעבר ששאלתי על טיפול נאמר שלי בפורום שמזריקים ח. הילארונית ורק אם יש שקעים ולא הבנתי על מה מדובר. כיום בת 40 ואכן רואים שקע מהלחי לעין וגם השחור יותר גדל זה נראה ממש לא טוב. גם עור הפנים קצת יותר מחוספס וכל מריחת מייק אפ נראית לא הכי וגם אני שונאת להתאפר. מה לדעתך השיטה להעלמה? אני ממש זוכרת שהייתי קטנה שהראו בטלויזיה צעירה שהוזרק לה שומן אבל אני מבינה שהיום לא עושים את זה? עד כמה זה מסוכן? עד כמה זה לא יקלט? ושאלה שניה האם הזרקה לפנים זה משהו שצריך לחזור עליו כל כמה שנים. תודה

שלום לך, על פי תארוך, את סובלת משקעים תחת עיניים. הטיפול הנכון אסתטית הינו הזרקה של חומצה היאלורונית. שומן מוזרק לאזורים אחרים בפנים.

שלום דר עשיתי מילוי שומן עצמי בפנים לפני חצי שנה השומן די החזיק למרות שמאז יש לי חרדות כי ההחלמה הייתה קשה והמראה בתחילת ההתאוששות היה מזעזע ופיתחתי מאז טראומה מכל פרוצדורה פלסטית , היום אני מסתכלת במראה ומרגישה שהלחיים נהיו יותר שמנים אני לא יודעת אם אני מדמיינת אבל זה הלחיץ אותי האם יש סיכוי שהשומן שהזרקתי יקבל דלקת ?? האם יש סיכוי שפתאום הגוף ידחה אותו ?

שלום רב, הזרקת שומן עצמי שונה מהזרקה ל חומרי מילוי אחרים, בכך שהשומן שנקט יישאר במקוםלמעשה לתמיד. השנוי יכול היות עבוי או הפחתה בנפח וזאת בהתאם להתנהגות הרקמה השומנית ביתר הגוף בהתאם לשינויי המשקל. ייתכן שהגדלת הנפח איננה חיזיון שווא, אלא שהיא מבטאת גם עלייה במשלך. היות ומדובר ברקמה עצמית הרי שאין צפוייה דחייה כלל, ולא סביר שמדובר בדלקת שכן אינך מתארת סימני דלקת, והסכוי לדלקת הינו גם כן כמו ביתר חלקי הגוף שלא עברו ניתוח.

אבקש לדעת האם יש השפעה בקליטת שומן אשר הוזרק לפנים לאחר שאיבת שומן מבטן ללא הפרדה מדם, הופרד רק מנוזלים אחרים בזמן קצר בעמידה במבחנות, הייתי רוצה הסבר מקצועי על קליטת שומן יחד עם דם שהוא בצבע כתום כהה, איך זה משפיע על קליטת שומן בפנים תודה מראש א.

שלום לך, לאורך השנים עלו השערות באשר ליעילות קליטת השומן אשר עובר הכנה להזרקה בצורות מגוונות. מחקרים הראו שדווקא הכנה פשוטה יחסית של השומן מאפשרת קליטה יעלה שלו. דרך ההכנה שציינת הנה מצוינת.

היי דר לפני 4 ימים עשיתי הזרקת שומן עצמי לפנים והשפתיים ובמצח שהיה שקוע,, פרוצדורה זו ביצעתי אותה גם לפני 4 שנים פעמיים והשומן לא כלכך החזיק הפעם השומן מחזיק טוב מאוד בשפתיים שעדיין לא נספגו והפנים נראים לא פרופורציונלים ואני ממש בלחץ דבירתי עם המנתח והוא אמר שכרגע זה בצקות ונוזלים שייספגו בעוד כמה ימים שאין מה לחשוש כי זה חומר טבעי וממילא נספג 50% ,, דר האם יש סיכוי לאי ספיגה ? והתוצאה תשאר כך ? במידה וזה יקרה האם המצב הפיך וניתן יהיה להפחית את הנפח ? אני פשוט יושבת ובוכה לא מצליחה להירגע

אני מקווה שכבר אינך בוכה. הבצקת אחר הזרקת שומן היא ניכרת יותר מאשר אחר הזרקת כל חומר אחר. ולכן, דרושה סבלנות. בכל מקרה, גם אם תהיה נפיחות יתר לאחר תום הליך ירידת הבצקת וספיגת השומן, ניתן לשאוב החוצה את עודף השומן, וזה קל יותר מאפשר להפטר מחומרים אחרים.