הזרקת שומן לפנים: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

הזרקת שומן עצמית: פתרון אסתטי ובטיחותי

השנים חולפות, אנחנו מתבגרים - ושינויים רבים פוקדים את גופנו. הזרקת שומן עצמית מאפשרת להשיג תיקון מתוך הגוף - ולא באמצעות חומרים זרים. כך, התוצאה נראית יותר טבעית ומחזיקה מעמד שנים ארוכות, ללא סיבוכים ואלרגיה לחומרים חיצוניים הכירורגית הפלסטית מוצאת כיום הרבה פתרונות מעניינים, המאפשרים לאנשים לשפר את המראה שלהם ולהיות שבעי רצון ובטוחים בעצמם. אנשים הסובלים מחוסרים שונים בנפח הפנים ובאיברים נוספים, מחפשים פתרונות אסתטיים לבעיה.   רבים מהם כלל אינם יודעים כי באמצעות הזרקת שומן גוף (הזרקת שומן עצמי) ניתן בקלות לחזור למראה מלא ומתוח, בהליך פשוט ובטיחותי. בשנים האחרונות, הפכה הזרקת שומן להליך פלסטי מקובל, המסייע לאנשים להתמודד עם חוסרים, הנגרמים מסיבות שונות. במקרים בהם יש צורך בחומר מילוי עבור שטחים גדולים בגוף - זהו פתרון יעיל במיוחד. כל מה שרציתם לדעת על הזרקת שומן עצמית, תוכלו למצוא בכתבה זו. מהי הבעיה האסתטית שיש להתמודד עימה, המצריכה הזרקת חומר מילוי כלשהו לגוף? השינויים האסתטיים הנגרמים בעקבות חסרים...

סיבות אפשריות ומצבים דומים להזרקת שומן לפנים

מתיחת פנים - תמונת המחשה
מתיחת פנים ניתוח מתיחת פנים עבר בעצמו מתיחת פנים - והפך לניתוח לעיצוב כללי של הפנים ולא רק הליך קו...
שאיבת שומן - תמונת המחשה
שאיבת שומן מתיחת בטן ושאיבת שומן, הגדלת חזה, הקטנת חזה וניתוח אף: אלה הניתוחים הפלסטיים הפופולריים...
הזרקות ומילוי קמטים - תמונת המחשה
הזרקות ומילוי קמטים המהפכה הגדולה ברפואה האסתטית היא שימוש בבוטוקס ובחומרי מילוי כדוגמת חומצה היאלורונית ור...
כירורגיה פלסטית ורפואה אסתטית - תמונת המחשה
כירורגיה פלסטית ורפואה אסתטית מתיחת בטן ושאיבת שומן, הגדלת חזה, הקטנת חזה וניתוח אף: אלה הניתוחים הפלסטיים הפופולריים...
מילוי קמטים - תמונת המחשה
מילוי קמטים רבים פונים לטיפולים אסתטיים בפנים, להחלקה או למילוי קמטים. אל תסתפקו ב"חצי עבודה": חשוב...
הזרקת חוטים לפנים - תמונת המחשה
הזרקת חוטים לפנים השנים חולפות ואותות הזמן ניכרים בעור הפנים, עור הצוואר, אזור המחשוף וכפות הידיים. החדשו...
ללמוד עוד על הזרקת שומן לפנים
הזרקת שומן עצמית: פתרון אסתטי ובטיחותי-תמונה

השנים חולפות, אנחנו מתבגרים - ושינויים רבים פוקדים את...

מאת: ד"ר קעואר...
03/10/2018
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל להזרקת שומן לפנים?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

הזרקת שומן לפנים: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום דר עשיתי מילוי שומן עצמי בפנים לפני חצי שנה השומן די החזיק למרות שמאז יש לי חרדות כי ההחלמה הייתה קשה והמראה בתחילת ההתאוששות היה מזעזע ופיתחתי מאז טראומה מכל פרוצדורה פלסטית , היום אני מסתכלת במראה ומרגישה שהלחיים נהיו יותר שמנים אני לא יודעת אם אני מדמיינת אבל זה הלחיץ אותי האם יש סיכוי שהשומן שהזרקתי יקבל דלקת ?? האם יש סיכוי שפתאום הגוף ידחה אותו ?

שלום רב, הזרקת שומן עצמי שונה מהזרקה ל חומרי מילוי אחרים, בכך שהשומן שנקט יישאר במקוםלמעשה לתמיד. השנוי יכול היות עבוי או הפחתה בנפח וזאת בהתאם להתנהגות הרקמה השומנית ביתר הגוף בהתאם לשינויי המשקל. ייתכן שהגדלת הנפח איננה חיזיון שווא, אלא שהיא מבטאת גם עלייה במשלך. היות ומדובר ברקמה עצמית הרי שאין צפוייה דחייה כלל, ולא סביר שמדובר בדלקת שכן אינך מתארת סימני דלקת, והסכוי לדלקת הינו גם כן כמו ביתר חלקי הגוף שלא עברו ניתוח.

אבקש לדעת האם יש השפעה בקליטת שומן אשר הוזרק לפנים לאחר שאיבת שומן מבטן ללא הפרדה מדם, הופרד רק מנוזלים אחרים בזמן קצר בעמידה במבחנות, הייתי רוצה הסבר מקצועי על קליטת שומן יחד עם דם שהוא בצבע כתום כהה, איך זה משפיע על קליטת שומן בפנים תודה מראש א.

שלום לך, לאורך השנים עלו השערות באשר ליעילות קליטת השומן אשר עובר הכנה להזרקה בצורות מגוונות. מחקרים הראו שדווקא הכנה פשוטה יחסית של השומן מאפשרת קליטה יעלה שלו. דרך ההכנה שציינת הנה מצוינת.

היי דר לפני 4 ימים עשיתי הזרקת שומן עצמי לפנים והשפתיים ובמצח שהיה שקוע,, פרוצדורה זו ביצעתי אותה גם לפני 4 שנים פעמיים והשומן לא כלכך החזיק הפעם השומן מחזיק טוב מאוד בשפתיים שעדיין לא נספגו והפנים נראים לא פרופורציונלים ואני ממש בלחץ דבירתי עם המנתח והוא אמר שכרגע זה בצקות ונוזלים שייספגו בעוד כמה ימים שאין מה לחשוש כי זה חומר טבעי וממילא נספג 50% ,, דר האם יש סיכוי לאי ספיגה ? והתוצאה תשאר כך ? במידה וזה יקרה האם המצב הפיך וניתן יהיה להפחית את הנפח ? אני פשוט יושבת ובוכה לא מצליחה להירגע

אני מקווה שכבר אינך בוכה. הבצקת אחר הזרקת שומן היא ניכרת יותר מאשר אחר הזרקת כל חומר אחר. ולכן, דרושה סבלנות. בכל מקרה, גם אם תהיה נפיחות יתר לאחר תום הליך ירידת הבצקת וספיגת השומן, ניתן לשאוב החוצה את עודף השומן, וזה קל יותר מאפשר להפטר מחומרים אחרים.

שלום ד"ר  אני בת 26 לאחר שתי לידות , אני מעלה בהריונות בין 18-23 קילו  כשהשלתי בפעם הראשונה ממשקלי ירדתי אף פחות 7 קילו מהמשקל שלפני הלידה , רזיתי מאוד וכל גם הפנים שלי לכן עשיתי הזרקת שומן עצמי לפנים פעמיים אך לא כלכך עזר כיוון שהשומן נספג יחסית מהר , בתקופה האחרונה הבחנתי שכשאני צוחקת כאילו העור של הפנים שלי מתקמט (לא קמטי הבעה) כאילו מתחת ללחיים המרווח בין הפה לאוזניים האזור שם כאילו יוצר מין קווים עדינים עדינים שרואים אותם דווקא בשמש או בתאורה הם קווים ממש עדינים ולא עמוקים כמו שערה , האם אלו קמטים ??? או שבירה של העור כמו שהקוסמטאית אמרה לי ? ואם אלו קמטים האם זה תוצאה מהשמנה והרזיה ??? אני כלכך מבואסת א י עדיין צעירה . ועוד שאלה אחרונה , אני עושה מזותרפיה 6 טיפולים האם מזותרפיה יעילה לעור הפנים ?

לצערי אין דרך שאני אראה את הקמטים שלך דרך הפורום. בכל מקרה נתת תחאור מצוין. מדובר בחרחדה באלסטיות של העור שזה סימן מקדים להופעת הקמטים. בכל מקום בו מופיעים כרגע קמטים כשאת מחייכת, צםויים להופיע בעוד מספר שנים קמטים. הדרך למנוע זאת היא על ישי הזרקה של סקין בוסטרס של רסטילן אשר מגרים את העור ליצירת קולגן ומעלים את האלסטיות. שום טיפול קוסמטי או קרם לא יכולים לעשות זאת.