נגישות
נגישות

רגישות באיבר המין: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

סיבות אפשריות ומצבים דומים לרגישות באיבר המין

מחלות מין - תמונת המחשה
מחלות מין ילדים מגלים עניין באיברי מינם כבר בגיל 5, אז אנו ההורים כבר מתחילים להסביר להם על ההבדל...
הרפס גניטלי - תמונת המחשה
הרפס גניטלי הרפס גניטלי היא מחלה ויראלית של אזור איברי המין. כיצד מזהים את המחלה? איך נדבקים? מהם ד...
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לרגישות באיבר המין?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

רגישות באיבר המין: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום אני בן 18. לאחרונה שמתי לב שאני לא ממש מרגיש את הפין,כבר זמן מה לא כואב לי לצבוט את העור שמסביבו, אני לא מרגיש את מה שבת זוגתי עושה לי, או כשאני נכנס לתוכה, לא מרגיש את הקונדום עליי, האם יש לי בעיה כלשהי? האם זה יכול לפגוע ביחסי מין כי הפין שלי עומד אבל באקט מיני הוא לאט לאט מתרופף. האם זה יכול להיגרם גם מאוננות יתר בעבר? יש לי גם נקודות מוזרות לבנות מתחת לכיפה וזה לא חצ'קונים.

אוננות יתר יכולה לגרום לזה.

שלום, אני בן 23, לא פעיל מינית ואף פעם לא הייתי. לפני כשנה התחלתי להרגיש באיבר המין רגישות וגירוי בעור (כולל יובש רציני שהיה גורם לעור באיזורים מסוימים להתקלף, וקצת כאב באיזורים אחרים). הלכתי לרופא עור ומין שנתן לי משחה כלשהי והיא שיפרה את המצב של הקילופים בעור (למרות שהוא עדיין יבש מאוד ביחס לבעבר, למרות שאני מורח לפעמים קרם) אבל לא עזרה לשאר הבעיות. חזרתי אליו ואמרתי לו שעדיין יש רגישות לא נעימה, שמורגשת בעיקר בזמן אוננות אבל לא רק, וגם שנהיו לי בתחילת העטרה ובחיבור מעין נקודות/פצעים (בצפיפות גבוהה) וקמטים בעור שאני די בטוח שלא היו לפני ושם עיקר הכאב, אז הוא הסתכל ואמר שהוא לא רואה בעיה ואחרי שהתעקשתי שיש כאב שלא עובר כבר תקופה לא קצרה הוא נתן לי סוג של משחה או קרם שלא ממש שינה. הלכתי גם לאורולוג וגם הוא אמר שלא רואה משהו בעייתי. מאז עברו עוד כמה חודשים והמצב לא השתפר בכלל.. לא נעים לי באוננות, הרגישות שתיארתי מוציאה את כל ההנאה, רק אם אני שם קרם יש הקלה חלקית וזמנית. יש למישהו מושג מה הבעיה?

כדאי שתגיע לבדיקה אצלנו לאיבחון. 048359614

כבר תקופה מאוד ארוכה שאני מאונן כשאני לובש בוקסר. ככה יש חיכוך מוגבר אבל זה יצר לי בעיה שיש לי חוסר רגישות בפין. קשה לי מאוד להגיע לזקפה בעת יחסי מין או אוננות ללא חיכוך כזה. איך אפשר לפתור את הבעיה הזאת? לשים קרם כל יום או משהו?

שלום לך כמו הרבה דברים בסקס מדובר בהתנהגות מינית ובהרגלי התנהגות נרכשים. גם באוננות, התרגלת לצורה מסויימת של אוננות, שבעבר אולי נהנת ממנה, אך כיום לדבריך אין לך רגישות באיבר המין ולכן היא כבר לא יעילה עבורך. הפתרון לבעיה זו הוא שינוי ההרגל.. אם בעבר אוננת עם בוקסר, אז לנסות לאונן ללא בוקסר, אם בעבר אוננת ללא סיכוך אז לנסות לאונן עם סיכוך והחשוב ביותר הוא הריכוז בתחושה, כי אם אתה מאונן ולא חשוב באיזו צורה וראשך עסוק במחשבות אחרות ולא מרוכז בעצם התחושה בפין, אז לא משנה באיזו דרך תבחר לאונן, עדיין התחושה תהיה מופחתת. מאחלת הצלחה בהמשך ובמידה ויהיו לך עוד שאלות אני כאן בברכה אפרת מנור מטפלת מינית מוסמכת www.efratmanor.com

שלום ד״ר, מזה כשבועיים אני מרגיש כי מגרד לי לעיתים באיבר המין ונדמה כי העטרת מעט אדמדמה ורגישה למגע,המצב מדאיג אותי,אשמח להתיחסותך. אציין שאני מקיים יחסי מין עם זוגתי במשך 14 שנים.

אשמח לסייע לאחר בדיקה ואבחון ד״ר אכי פרידמן מומחה ברפואת עור ומין דרמו-אסתטיקה ולייזר www.dr-acky.com