צלקת לאחר ניתוח קיסרי: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לצלקת לאחר ניתוח קיסרי?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

צלקת לאחר ניתוח קיסרי: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום, אני בהריון בשבוע 23, בעברי 3 ניתוחים קיסרים (3 ילדים). היום באולטראסונד נאמר לי שעובי דפנות הצלקת 6 מ"מ. האם העובי הנ"ל מסכן את נשיאת ההריון? בהמשך העובי יהיה דק יותר או יכול להשאר ללא שינוי? הלידה הקיסרית האחרונה התרחשה לפני יותר מ9 שנים. האם אני בסיכון עם העובי הנ"ל. תודה להתייחסותך.

שלום רב, הדבר דורש מעקב בלבד בעת ההריון. במידה שאת חווה צירים עליך להדיע לחדר לידה במהריות האפשרית, אין מצב זה מצדיק הפסקת הריון או נקיטת פעולה דרבטית אחרת למעט מעקב ואולי בהמשך הקדמה מסוימת של מועד הניתוח הקיסרי לפי שיקול הדעת של הרופא המטפ]ל שלך. בהצלחה בהריון, פרופסור אוריאל אלחלל 026778899

עברתי ניתוח קיסרי לפני שנה ומאז לא קיבלתי מחזור. 1.בבדיקת א.ס לא נמצא נוזל בדוגלס- האם זה אומר שאין לי נישה? 2. במידה ואקבל מחזור האם הוא עלול להצטבר ברחם בגלל הניתוח הקיסרי באזור החתך?

1. אין קשר. נוזל בדוגלאס, הוא נוזל שמצטבר מאחורי הרחם. הנישה היא בעצם צלקת מהניתוח הקיסרי, שנותרה בדופן הקדמית של שריר הרחם. 2. לא.

2..האם זה מלווה באולטראסאונד? 3. האם האולטראסאונד הכרחי הבחזרה? למה? 4. האם יכול להיות שהעובר יוזרק למקום אחר ולא לרחם? להיכן?

1.הרופא ומי שעוזר לו באולטראסאונד. 2. ? 3. כן, כדי לוודא שהעובר הוזרק במקום הנכון. 4. לצוואר הרחם, נמוך בחלל הרחם, לתוך צלקת של ניתוח קיסרי אם היה.

שלום ילדתי בניתוח קיסרי לפני 4 חודשים , האם יש סכנה בהורדת שיער בשיטת Ipl מאזור הצלקת?

לא, זה בסדר.