צעצועי מין: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

סקס: תתחילו לשחק

אביזרי מין יכולים לחולל פלאים ליחסי המין שלכם, שפעמים רבות זקוקים לתוספת גיוון, ריגוש והנאה. נבוכים? אז תזמינו באינטרנט "גיוון ביחסי המין" היא כותרת גדולה שמכילה נושאים רבים: גיוון בתנוחות, גיוון במקומות שבהם עושים את הסקס, גיוון של השעה ביום שבה עושים את הסקס ועוד אפשרויות גיוון רבות. חשיבות הגיוון ידועה לכל זוג, ותיק ומתחיל כאחד: הגיוון מוסיף ריגוש ליחסים, משדרג את האינטימיות הזוגית והופך את הסקס לדבר שמחכים לו ומדברים עליו בתשוקה.ובכל זאת, על אף שהכול ידוע והכול כבר נאמר, עדיין אחת הבעיות הנפוצות ביותר במערכת זוגית ממושכת היא חוסר גיוון. הבעיה הזאת נובעת מסיבות שונות, כגון: זוגות מתרגלים לתנוחות שהם מכירים בלי להתנסות בתנוחות חדשות ונמנעים להחליף "מתכון בטוח". אחד מבני הזוג מרגיש "לא נעים" לבקש משהו אחר או לספר על פנטזיה שלו, מתוך חשש לפגוע בצד השני. מבוכה ודימוי גוף גם אחרי שנים, ישנם בני/ות...
ללמוד עוד על צעצועי מין
פנטזיות מיניות: מציתים את התשוקה-תמונה

יש לכם פנטזיה מינית ואתם נבוכים וחוששים לשתף את בן/ בת...

מאת: אפרת מנור
12/02/2018
קונדילומה: חיוני לטפל - בהקדם-תמונה

קונדילומה היא מחלת מין הבאה לידי ביטוי בהופעת יבלות בעור,...

מאת: שער - המרכז...
07/08/2018
סקס: תתחילו לשחק-תמונה

אביזרי מין יכולים לחולל פלאים ליחסי המין שלכם, שפעמים רבות...

מאת: ד"ר בני...
29/05/2013
פפילומה: צעצועי מין מדבקים-תמונה

מחקר: שרידי הנגיף שנותרים על צעצועי מין עלולים לגרום...

מאת: ד"ר עמית...
01/05/2014
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לצעצועי מין?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

צעצועי מין: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

אני גבר שמאונן הרבה, אני בתול לא שוכב עם נשים, רציתי לשאול האם אוננות דומה התחושה ההרגשה מבחינה פיזית כמו לקיום יחסים? השפיכה דומה ההרגשה כמו כמו בקיום יחסים?

זה כמו לשאול אם לקפה יש טעם של תה, מבלי שטעמת את שניהם. עד שלא תנסה לא תדע. עם זאת, יש צורות אוננות וגם אביזרי מין שמדמים חדירה, כולל שימוש בחומרי סיכה. פיזית, זה עשוי להיות דומה. לגבי תחושת האורגזמה, גם היא יכולה להיות דומה, אך ברור שהסיטואציה והפן הרגשי מעצימים אותה. פן זה לא ניתן לחקות כיום.

שלום. אני גבר בן 35 עם מחלת רקע בשם המופיליה(בעיה בקרישת הדם).רציתי לשאול האם יש איזשהו מניע מלהשתמש במשאבת פין?.

שלום לך מציעה לך להתייעץ בנושא עם גורם רפואי. או רופא המשפחה שלך, הרופא המטפל או אורולוג. בברכה אפרת מנור מטפלת מינית מוסמכת www.efratmanor.com

שלום אני בן 32 לאורך כל גיל ההתבגרות ועד תחילת שנות ה20 הייתי מאונן בשכיבה על הבטן וחיכוך עם הידיים (שכחתי איך קוראים למתודה הזו). אימנתי את עצמי לאונן כמו שגבר אמור אך עדיין לא יכולתי שלא לאונן בשיטה הקודמת וכך יצא שהמשכתי לאונן בשיטה הראשונה לרוב ורק מדי פעם לאונן בשיטה השניה. זה הפריע לי ביחסי מין כי לא הייתה זקנה ואם הייתה זקנה לא הייתי גומר בחדירה או במין אוראלי...רק אם בת הזוג הייתה מאוננת לי. החלטתי לקחת את עצמי בידיים ולחדול לחלוטין מאוננות בשיטה הראשונה. השאלה שלי היא האם ויאגרה או סיאליס יעזרו לי בקיום יחסי מין? האם צעצוע מין בדמות נרתיק האישה יכול לעזור לי לתרגל?

ראשית צריך להפסיק לגמרי לאונן בצורה בה אוננת בהתחלה. האוננות החדשה חייבת להיות קלילה ללא לחץ על האיבר. הפעלת לחץ לא סביר על האיבר גורם ביחסי מין עם אישה לרוב לבעיות זיקפה כך שכדורים לא יעזרו למקרה.

אני מאונן הרבה, רציתי לשאול האם יש איזו משהו שאני יכול למרוח אותו כמו שמן על הפין, שייתן לי תחושה של חדירה לנרתיק? תחושה של נרתיק? איזה משהו שאת יכולה להמליץ לי שייתן לי תחושה של נרתיק באוננות? .

שלום לך בשלב ראשון גל על בסיס מים יכול לתת תחושה של לחות או רטיבות כמו שיש בנרתיק. נסה אולי בחנויות לאביזרי מין, ידוע לי שיש אביזרי מין לגברים שמחקים את תחושת הנרתיק..עדיין לא בדיוק, אבל קרוב. יש מסיליקון ואולי מעוד חומרים. בברכה אפרת מנור מטפלת מינית מוסמכת www.efratmanor.com