מעכב שפיכה מוקדמת: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל למעכב שפיכה מוקדמת?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

מעכב שפיכה מוקדמת: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

היי, אני בן 23 וסובל שפיכה מוקדמת ואז איבוד הזקפה, איני מעוניין בטיפול פסיכולוגי. רציתי לשאול האם ספריי מעכב שפיכה כמו סטאד 100, מאריך גם את זמן הזקפה? או שבגלל שזה מאלחש יהיה קשה יותר להגיע לזקפה? או שזה כלל לא קשור ורק מעכב את השפיכה.

סטאד מאריך את זמן השפיכה. אבל זה ממש לא הטיפול. זה מפחית מאוד ההנאה, עשוי לפגוע בזקפה, מסרבל המגע המיני ומפריע גם לבת/בן הזוג. מה לעשות שהטיפול המומלץ הוא טיפול סקסולוגי, בו אינך מעוניין?! ואם היו אומרים לך שצריך להוציא לך את התוספתן והטיפול זה ניתוח - היית מסתפק באקמול לכאבים? וכן - ההשוואה במקום.

שלום, בן 32, בזוגיות עם אותה אחת מגיל 18. לצערי סובל מאז ומתמיד משפיכה מהירה. עניין של שניות בודדות. התחושה היא שיש רק שני מצבים - און/אוף בלי שום שליטה על מה שקורה ביניהם. מ-0 ישר ל-100 וברגע שהוא און זה נגמר... ניסיתי בעבר כל מיני משחות וספריים שלא עזרו. הייתי גם כמה חודשים עם ציפרלקס שאמור להיות מעכב שפיכה וגם לא הייתה שום השפעה. השאלה היא קודם כל למי פונים? סקסולוג? אורולוג? אני בטוח שלדכאון והדימוי העצמי הנמוך שלי יש משקל בבעיה וגם בהם צריך לטפל. תודה.

כתבתי רבות על טיפול בשפיכה מהירה וכדאי להיעזר במנוע החיפוש של הפורום. ממליץ על טיפול פסיכו-סקסואלי אשר מתייחס גם לשליטה בשפיכה וגם בכל האספקטים האחרים שהיא גורמת להם, כגון דימוי עצמי נמוך וחוסר בטחון מיני.

אני משתמש בויאגרה 100 מג ובתרסיס מעכב שפיכה ואני עדיין גומר כדקה לאחר החדירה מה הפתרון כדי לעכב את השפיכה ולהיות ולגמור לאחר יותר זמן

ויאגרה הנו כדור שמשפר זקפה ולא נועד לשיפור בשפיכה מהירה. תרסיס מעכב שפיכה אינו הטיפול המתאים לשפיכה מהירה. הטיפול המועדף - ועל כך כתבתי רבות בפורום זה - הינו טיפול מיני (סקסולוגי), על מנת לשלוט על התזמון של השפיכה ולטפל בהיבטים הרגשיים שתופעה זו גורמת לך. רשימת מטפלים ומרפאות ניתן למצוא באתר איט"ם - האגודה הישראלית לטיפול מיני - www.itam.org.il בהצלחה!

היי אני בן 26 עוד מעט מיואש מאד ,נוטל רסיטל 40מג כל יום,הרסיטל גורם לבעיות זקפה נטלתי כדור בשם טייגר קינג וזה עזר מעולה לזקפה אבל עיכב קצת את השפיכה , לאחרונה הגעתי למצב שאני לא יכול בכלל לגמור רק עם גירוי חזק ואני לא נוטל את הכדור כבר 5 יום ,ההשפע השלו היא עד 72 שעות ו72 שעות עברו מזמן ועדיין מאד קשה להגיע לשפיכה מה אני יכול לעשות ? עזרה בבקשה

הרסיטל מעכב שפיכה