הפרשות צהובות בהריון: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל להפרשות צהובות בהריון?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

הפרשות צהובות בהריון: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

היי. אני בהריון הראשון שלי בדבוע 10, וכל דבר מלחיץ אותי. רציתי לדעת אם זה בסדר שיש לי הפרשות צהובות חזקות? בבקשה אני מאוד אשמח אם תענו לי כי אני בלחץץץץ. תודה ושבת שלום:-)

הי בנושא זה פני לפורום העוסק בהריון ולידה הי דורון אסימטריה של חדרי המוח ביחוד אם קיים שינוי ברוחב החדרים יכול להצביע באחוז נמוך על בעיה . כדאי לבצע יעוץ גנטי מסודר ולשקול את המשך הברור בהצלחה ד"ר ינון חזן מומחה בגניקולוגיה מילדות ואולטרסאונד סקירת מערכות, שקיפות עורפית, תלת מימד, מי שפיר אתר: www.genikolog3.info טלפון לקביעת תורים 0544931738 ניתן להשאיר הודעה

11/01/2012 | 10:32 | מאת: אני
מתוך פורום רפואת נשים

שלום... אני בתחילת הריון שבוע 7 ויש לי די הרבה הפרשות צהובות ללא ריח או גרד ובדרך כלל רק בבוקר :( האם זה תקין שיש הפרשות צהובות בהריון ?? (לא שקופות לבנות ) זה מסוכן?? כי יש לי תור לרופא רק בשבוע הבא אשמח לתשובה בהקדם, תודה רבה והמשך יום טוב.

שלום ככל הנראה זו פטריה ששכיחה בהריון ואינה מסוכנת

שלום , אני בשבוע 6 להריון שלי ולאחרונה יש לי הפרשות צהובות ללא ריח , לא כל היום יש לי את ההפרשות בדרך כלל בבוקר האם זה תקין שיש הפרשות צהובות בהריון ? האם ההפרשות נובעות מפטריה או דלקת? מתי יש לחשוש מההפרשות האלה? ואיך ניתן לטפל בזה ??

שלום יש הפרשות בהריון על מנת לדעת מה הסיבה להן יש לפנות לבדיקה

יש לי רופא בשבוע הבא רק האם זה מסוכן עד אז??