דימום אחרי החזרת עוברים: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לדימום אחרי החזרת עוברים?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

דימום אחרי החזרת עוברים: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום פרופ, ביום חמישי ה- 22.11 עברתי שאיבה ביום ראשון ה-25.11 הוחזרו שני עוברים טריים יפים. אני עם תמיכה פעמיים ביום של שאיפה אחת של סינרל.ב-27.11 פרוגסטרון 150 אתמול- ה-3.12 התחיל דימום, היום כבר ממש התחזק כמו מחזור- זה בעצם רק היום השמיני להחזרה-אם התמיכה טובה למה שיהיה דימום ככ מוקדם? האם סינרל נחשב לתמיכה מספיקה לבד? בדיקת בטא אמורה להיות ביום חמישי ה-6.12 האם אני יכולה לעשות אותה כבר ביום רביעי (כלומר יום קודם היות ואני לא נמצאת בחמישי)? תודה מראש

נראה שרמות הפרוגסטרון בבדיקת הדם טובות. ניתן להקדים את בדיקת הבטא ביום, אבל צריך כמובן לפרש את התוצאה בהתאם.

היי, לפני שישה ימים הוחזרו לי 2 בלסטוציסטים והחל מאתמול התחיל דימום, הוא עדיין לא חזק כמו מחזור אך הוא גם לא מפסיק, אני מקבלת תמיכה של 3 נרות אנדומטרין ביום, זה הטיפול ה IVF החמישי שלי וגם בהחזרות הקודמות קיבלתי את אותה תמיכה אך אף פעם לא היה לי דימום לפני הבטא האם יכול להיות שהפעם התמיכה לא מספיקה ? השינוי היחיד בטיפול זה הוא שזה היה פרוטוקול ארוך. האם יש טעם להמשיך בכלל עם התמיכה ?או שהדימום זה סימן מובהק לכישלון הטיפול? הנרות בכלל נספגים כשיש דימום?

יש לשקול להעלות את המינון או להוזיף דופרזטון. לא מציע להפזיק את הטיפול לפני בטא

שלום רב, ביום 1.9. החזירו לי שני עוברים בטיפול ivf. ביום השלישי להחזרה היה דימום קל שפסק מייד (הפרשה חומה). אתמול 7.9 התחיל שוב דימום קל מלווה בכאבים שדומים לכאבי מחזור. הפעם היה דם בצבע וורוד ולסירוגין הפסיק וחזר - אך אין כמות גדולה. אני לא יודעת אם יש מה לעשות? האם ניתן להציל את המצב על ידי שינוי התמיכה? אני מקבלת דופסטון 2 כדורים פעמיים ביום?

אפשר לנסות להוסיף עוד תמיכה למשל זריקות פרוגסטרון.

אני בת 37.היו לי שתי הריונות ספונטניים לפני 3 שנים עשיתי ivf כי היתה בעיה בזרע ונקלטתי לפני 11 ימים עשיתי שוב שאיבה ולפני 8 ימים הוחזרו לי 2 עוברים . לצערי מאתמול הופיע לי דימום בינוני שהפסיק בלילה והתחדש היום אני מאוד דואגת יתכן שעוברים יצאו? מה זה יכול להיות?

אל דאגה. העוברים לא יוצאים. יש להמשיך בטיפול שניתן לך, ולבצע בדיקת דם להריון 14 יום לאחר השאיבה.