סטנוזולול: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לסטנוזולול?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

סטנוזולול: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום. מזה כ 6 שנים אני נוטלת גלולות בשם אסטל. . (אני בת 23) מזה זמן קצר התחלתי לעסוק בתחום פיתוח גוף. התחלתי עם סייקל של 8 שבועות עם הסטרואיד וינסטרול.... שאלתי היא האם השילוב בין השניים פוגע בי ? האם יעילות הגלולה נפגעת? ולהפך?

שלום לך אין חשש ליעילות הגלולה בהצלחה ד"ר אריה לידור מרפאת נשים "LAC" WWW.LIDORMD.CO.IL לזימון תור 24 שעות ביממה: 053-9955340

שלום. אשמח לקבל קצת מידע בקשר ל סטרואיד בשם וינסטרול. אני משתמשת מזה כמה שנים בגלולות מסוג אסטל. מזה זמן קצר אני עוסקת בפיתוח גוף והתחלתי סייקל של 8 שבועות עם הסטרואידים. האם השילוב של שני הכדורים מהווה סכנה לגופי?

ראי למטה

שלום. אני נוטלת מזה זמן רב גלולות למניעת הריון מסוג אסטל .בערך מגיל 16 היום אני בת 23 . מזה זמן קצר התחלתי לעסוק בפיתוח גוף והתחלתי לצרוך סטרואיד בשם וינסטרול .השאלה שלי היא האם יש סכנה בצריכת הכדורים ביחד? האם אני מוגנת מהריון? האם אני פוגעת במערכת כלשהי? חשוב לציין שזהו סייקל של 8 שבועות וזה לא קבוע!!!!

לא מכיר את הסטרואיד שאת נוטלת. חושב שסטרואידים שלא באינדיקציה רפואית - זו בעיה משמעותית עם סיבוכים ארוכי טווח. לגבי השאלה הספציפית שלך, כדאי לך להתייעץ עם הרופא שרשם לך את הסטרואידים

האם החומר הזה מוכר בארץ? האם יש תרופה כלשהי לשמירה על הכבד כאשר משתמשים בסטנוזולול? שאלה זו מופנית לאנדוקרינולוג...

מוכר ככל החומרים שנעשים בהם שימוש לרעה על ידי ספורטאים לא המציאו תרופה שתשמור על הכבד

שלום רב! רציתי לשאול אם אני רוצה לקחת סטנוזולול רק לתקופה של חודש בכדי להוריד כמה ק"ג וזהו....! האם יש בכך סיכו