מסרק כינים: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מכת כינים

ילדים נדבקים בכינים דרך מגע ישיר, הטיפול כולל מספר שלבים והרבה סבלנות. כל האמת על היצורים הקטנים והמגרדים הילדים יחזרו בקרוב לספסל הלימודים, ואיתם תחזורנה גם ה"כינה נחמה" וחברותיה. היצורים השחורים הקטנים נדבקים ללא הרף לראשי הילדים ובשוק ישנם מבחר תכשירים לפתרון הבעיה. אולם, הכינה מפתחת עמידות לתכשירים השונים ולכן מומלץ לבדוק עם הרוקח מהו התכשיר היעיל כיום. במידה ואין כינים, אין כל הגיון בטיפול מניעתי בתכשיר הורג כינים - חומרים אלו הם חומרי הדברה, לכן השימוש בהם צריך להתבצע בזהירות ואחריות.מבוגרים לא נדבקים לרוב בכינים, מכיוון שמקרקפת המבוגר מופרש חומר ריח אשר דוחה את הכינה. לגבי ילדים - מומלץ לאסוף את שיערם (שיער ארוך), ולבצע מידי יום בדיקה לנוכחות כינים: שיער חלק ניתן לסרק ולבדוק על מגבת לבנה אם מופיעים יצורים שחורים עם רגליים, ובשיער מסולסל ניתן פשוט לבדוק על-ידי...
ללמוד עוד על מסרק כינים
כינים: המכה שלא מרפה-תמונה

כינים! הן, מגרדות ומציקות וכל כך קשה להיפטר מהם, אבל כמעט...

מאת: מערכת zap...
25/08/2004
מכת כינים-תמונה

ילדים נדבקים בכינים דרך מגע ישיר, הטיפול כולל מספר שלבים...

מאת: עומר פורת
20/08/2007
צרכנות רפואית מס' 104-תמונה

טיפול לקשישים הסובלים משבר צוואר הירך, טיפולים בקשקשים...

מאת: מערכת zap...
16/08/2007
צרכנות רפואית מס' 108-תמונה

עדכון צרכני: מרפאה ייעודית למיומות, ממצאים חדשים בטיפול...

מאת: מערכת zap...
18/09/2007
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל למסרק כינים?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

מסרק כינים: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום חתול שסובל מכינים וניבדק אצל וטרינר קיבל אמפולה רבולושין פלוס והכינים חזרו האם סירוק במסרק כינים בלבד יכול לפתור את הבעיה?? האם ספריי פרונטליין יכול לעזור? פרונטליין פלוס?? שאלתי וטרינרים וכל אחד אומר משהו אחר אני אובד עצות כי אין לי את הפריווילגיה הכלכלית לעשות ניסיונות האם ניקוי במטלית ספוגה בחומץ תפוחים בריכוז של אחד ל4 בטוח? מה עצתכם ?תודה על העזרה והזמן

מסרק כינים לא יפתור הבעיה. תרסיס פרונטליין יעיל כנגד כינים בחתולים כמו גם ריוולושן בטיפות ששמים באזור העורף. לא מכיר את הטיפול בחומץ תפוחים ואני מטיל ספק ביעילות הטיפול. בהצלחה!

התינוקת שלי בת שנתיים בימים האחרונים מגרדת את הראש ומתעוררת תוך כדי שינה. עשינו לה עם מסרק כינים אבל אין לה כינים וראינו קילופים בקרקפת. מה מומלץ לעשות?

ללכת לרופא הילדים. בבקשה

שלום רב, לבני בן 7.5 יש קילופים/ קשקשים עבים בקרקפת בקדמת הראש, אשר אובחנו על ידי רופא עור כסבוריאה סיקה. קיבלנו טיפול במשחה סליצילית אך לאחר שני טיפולים (מריחת המשחה והשארתה כל הלילה) הם טרם ירדו. מה ניתן לעשות? ושאלה נוספת- קראתי שהסבוריאה סותמת את הנקבוביות ומזיקה לשורשים והשיער באיזור המודלק לא יכול לצמוח מחדש. האם נכון הדבר? אני מאוד חוששת ולחוצה כיוון שיש לו נשירה מזה זמן בעקבות הקשקשים הללו ויש הידללות מסוימת באיזורי הקליפות. אשמח להתייחסותך לשתי שאלות אלה, תודה!!

הטיפול אינו רק מריחת תכשיר הסליציל, אלא השארתו למשך הלילה, ובבוקר חפיפה בשמפו צטרימיד וסרוק במסרק סמיך (מסרק כינים). לאחר מספר ימים וסרוק הקשקש יש לעבור לטיפול בתכשיר חפיפה כנגד סבוריאה כמו אלפוסיל. סבוריאה עלולה להפריע לצמיחת השיער.

תודה רבה על תשובתך, אשמח להתייחסותך לשאלות הבאות- 1. האם ניתן להשיג את הצטרימיד ללא מרשם? 2. לגבי החפיפה לאחר הטיפול- האם שמפו סבוסל או אגיספור מתאים? 3. לגבי ההפרעה לצמיחה- אם הסבוריאה מטופלת- האם השיער צומח שוב מחדש או שהזקיקים באיזור מתים? אודה מאוד לתשובותיך.

היי :) יש פתרון טבעי לבעיה עם עדויות מדהימות של אנשים וגם ילדים בני שלוש, אם תרצי לשמוע אשמח לעזור 0526606426

שלום ביתי בת שנה ונדבקה בכינים רציתי לדעת איך אפשר למנוע והאם המסרק כינים החשמלי יעיל תודה

סיגי שלום, ניתן להשתמש בתכשירים המבוססים על שמן רוזמרין למריחה על השיער לפני הגן כטיפול מונע (שמן רוזמרין נקי לא מומלץ למריחה ישירה על העור). תכשירים על בסיס סיליקון (כמו הדרין), מתאימים כטיפול נגד כינים בגיל זה. חוות דעת ששמעתי על מסרקי כינים חשמליים היו חלוקות. ליאת