כאבי גב בצד שמאל: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לכאבי גב בצד שמאל?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

כאבי גב בצד שמאל: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

יש לי לפעמים דקירות בגב בצד שמאל למעלה באמצע הגב...אני מרגישה את זה תוך כדי תנועה..מה זה אומר?

שלום, אלה כאבים ממקור שלך הצלעות והשרירים שבין הצלעות ואין להם משמעות מיוחדת

אני 10 ימים אחרי החזרת עובר מוקפא ,בדיקת הריון חיובית , היום יש לי כאבים בגב בצד שמאל וברגל מלמעלה עד הקרסול , מה זה יכול להיות ?

קשה לדעת מבלי לבדוק אותך.

רציתי לברר בנוגע לכאבים בצד (גב תחתון) בצד שמאל. לפני כמה ימים הייתה הופעת שתן אדום. לאחר בדיקה במיון ההבחנה הייתה מאמץ יתר והתייבשות. השתן חזר לצבעו הרגיל אבל הכאבים בצד ממשיכים עם הקרנה לרגל שמאל מה אפשר לעשות?? וממה זה יכול לנבוע? תודה

ראשית כדאטי לברר שלא מדובר בבבעיה בכליה כמו אבן זיהום וכו ואם זה תקין - לבצע בירור לעמוד שדרה כולל CT או MRI ד"ר נחשון רנד מומחה לכירורגיה אורתופדית ולניתוחי עמוד השדרה www.isc.co.il rand@isc.co.il קביעת תור: 7645400 - 03 054-7478864

שלום דר אני בת 32. סובלת כבר הרבה זמן מדופק מהיר מאוד. שנובע בעיקר ממצבי חרדה ולחץ. לפני מספר שנים עשיתי בדיקות שיצאו תקינות. בשל כאבים בחזה הולכים וחוזרים ורצון לעשות ספורט הופניתי לקרדיולוג ומשם למבחן מאמץ ואקו. במבחן מאמן נלחצתי מאוד מהבדיקה והתחלתי אותה מ-170 דופק שלאט לאט ירד ל-140 כשנרגעתי כעבור כמה דקות העלו את מהירות ההליכון והדופק הגיע ל-203. מה שהלחיץ אותי יותר. לפי תשובת הקרדיולוג הכל תקין לא נצפו הפרעות קצב או סימנים אחרים. הבדיקה תקינה. האם הגיוני באמת שהכל תקין מדופק כזה מהיר? אקו אמורה לבצע עוד חודש. ולא ברור לי עוד אם מותר לי לבצע פעילות גופנית. התחלתי להתאמן ובאימון השלישי בזמן הליכה מהירה על ההליכון הרגשתי כאב נסבל למעלה בחזה בצד שמאל שהפסיק אחרי כמה דקות שסיימתי. עכשיו אני בדילמה אם להמשיך לעשות ספורט כי מרגישה טוב עם זה או לפחד מזה כל חיי. בנוסף יש לי כאבי גב בצד שמאל ורציתי לדעת אם יש קשר וזה מקרין לחזה. תודה על התשובה.

נראה שאכן הדופק הגבוה הוא משני לחרדה,נהיה יותר חכמים אחרי בדיקת האקו. בכל מקרה את יכולה להמשיך ולעשות פעילות גופנית בהדרגה זה רק יעשה לך טוב,יוריד את סף הדופק וישפר את ההרגשה שלך. כאבי גב בצד שמאל יכולים להיות מהמון המון סיבות,נראה לי בסבירות מאד מאד נמוכה שמקור הכאב אצלך הוא מבעיה בלב.