נגישות
נגישות

אדמומיות מסביב לעיניים: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

סיבות אפשריות ומצבים דומים לאדמומיות מסביב לעיניים

דלקות וזיהומים בעיניים - תמונת המחשה
דלקות וזיהומים בעיניים סבתא סיפרה לכם כי יש למרוח שום על שעורה בעין? אתם מאמינים שתוכלו להיפרד מהמשקפיים בעזרת...
רפואת עיניים - תמונת המחשה
רפואת עיניים מדיוויד בואי ועד אליזבת טיילור: הטרוכרומיה היא תופעה שבה קשתית עין אחת היא בעלת צבע שונ...
דלקת עפעפיים - תמונת המחשה
דלקת עפעפיים דלקת עפעפיים (בלפריטיס) מאופיינת באודם, גרד וחוסר נוחות. הדלקת עלולה להתפתח לשעורה בעין...
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לאדמומיות מסביב לעיניים?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

אדמומיות מסביב לעיניים: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום, שמי יאיר,בן 22. בשנתיים האחרונות אני סובל מאדמומיות מתחת לעיניים,אובחנתי בצעירותו באטופיק דרמטיטיס שבשנים קודמות התבטא בעור אדום ויבש בכפליים של הידיים,לאחר טיפול סטרואידי אינטנסיבי במשחות( נרידרם לדוגמא) והרגישות בידיים נפסקה. לאחר שנפגשתי עם מספר רופאי עור שטענו שהמקור לבעיה באיזור העיניים הוא אלרגי בצעתי מספר בדיקות אלרגיה שלא נשאו פרי.כרגע משתמש באופן יום יומי במשחות כמו אלידל,ומקסיטרול כפתרון לאדמומיות. המצב מחמיר כשאני נמצא בשמש ולמען האמת אני אבוד עצות.האם להמנע מדברים מסויימים? כמו דברי מאכל ? מגע עם חומרי מסויימים? האם יש טיפולים אחרים שאוכל לנסות ולא לטפל דרך משחות סטרואידיות למינהם? לתשובתך אודה.

אין אפשרות לייעץ על בסיס המידע המצ"ב.. פנה שוב לרופא עור...

שלום,תודה על ההתייחסות. הייתי אצל מגוון רופאי עור ואף אחד מהם לא באמת פתר או ניסה למצוא את שורש הבעיה,כולם ישר שלחו אותי הביתה עם מרשם למשחה. האם יש טיפולים אחרים חוץ ממשחות המכילות סטרואידים?

שלום, ביתי בת שנה ושבעה חודשים, מזה חודשיים מופיעה לה אדמומיות מתחת לעיניים שאינה בהכרח קשורה לעייפות. עשינו ספירת דם ותוצאת ההמוגלובין 12.4 מה רמת המוגלובין הנחשבת תקינה בקרב ילדים בגילה? איזו סיבות יכולות להיות לתופעת האדמומיות? האם יש בדיקות נוספות שאפשר לעשות? תודה רבה וחג שמח עינת

שלום, סה"כ זה רמות די תקינות לגילה. אינני חושב שיש בעיה מיוחדת שגורמת לאדמומיות. אין צורך בבירור מיוחד.

שלום לבן שלי בן ה8.5 חודשים התחיל צינון הכולל נזלת ליחה ושיעול בלי חום היום התחיל גם אדמומיות מתחת לעיניים והפרשות צהובות...מה ניתן לעשות

שלום, לגשת לרופא ילדים ואולי צריך טיפות אנטיביוטיות.

היי דוקטור אתמול הופיע לי אדום מסביב לעיניים שמתי תה קמומיל להרגעה האודם נרגע טיפה אבל עכשיו יש פס אדום מתחת לעין שמקשה עלי לפתוח את העין מה ניתן לעשות כדי לטפל בזה אני רק רוצה להגיד שיצאתי אתמול לשמש עם משקפי שמש וגם שפשפתי די הרבה את העין אבל בחיים לא הייתה לי תופעה כזאת יש סיכוי שזה אלרגיה .

כנראה אלרגיה .. פנה לאבחון וטיפול ..