מקסיטרול משחת עיניים: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל למקסיטרול משחת עיניים?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

מקסיטרול משחת עיניים: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

קבלתי משחת עיניים מקסיטרול ואני לא יודעת איך שמים אותן מורחים אותן על העפעפיים מבחוץ או שצריך למרוח אותה בתוך העין? תודה מראש .

שלום רב, ניתן למרוח משחת מקסיטרול הן בתוך העיניים, בחלק הפנימי של העפעפיים התחתונים. כמו כן, ניתן למרוח חיצונית על פני העפעפיים- תלוי מה הסיבה למתן המשחה. בברכה, דר' הירש

הרופא שלי באמת אמר לי למרוח מבחוץ ובעלון לא מתייחסים לאופציה הזו אז תודה רבה על ההבהרה

אם הרופא אמר למרוח בחוץ אז כך צריך לעשות בכבוד רב ד"ר מיכאל היימס

נאמר לי על ידי רופאת עור למרוח נקודתית חיצונית את המשחה מקסיטרול (לטיפול בכלזיון שנוצר עקב בלפריטיס). למרות זאת מרחתי גם בחלק הפנימי של העפעפיים התחתונים (למשך 10 ימים), כי זה מה שראיתי בעלון.. זה עלול להיות מסוכן?

שלום, בהמשך לשאלותיי, השעורה הפכה דלקתית ואדומה. רופאה נתנה לה משחת מקסיטרול הכוללת סטרואידים. 3 פעמים ביום למשך 10 ימים. מדובר בפעוטה בת 2.5. האם המשחה בטוחה עבורה? ללא תופעות לוואי?

כן בטיפול קצר אין שום בעייה. הייתי מוסיף אנטיביוטיקה דרך הפה.

שלום, בני רגיש לעקיצות יתושים, עקצו אותו מתחת לעין לפני יומיים והאזור התנפח, טיפלנו באפלומיצין, מקום העקיצה נירגע אך מתחת לעין יש נפיחות שמביאה לסגירה כמעט מלאה של העין והאזור בצבע אדום. אשמח לעזרה איך ניתן לטפל. בברכה.

שלום רב, כנראה ומדובר בדלקת מקומית בעפעף או מתחתיו שהיא מהווה אלרגיה מקומית לחומר העוקץ של היתוש. כדאי לעשות טיפול מקומי בקומפרסים וכן מריחה של משחת מקסיטרול שהיא שילוב של סטרואידים ואנטיביוטיקה. בברכה, פרופ' ישראל קרמר

21/05/2016 | 13:07 | מאת: אכלתי אותה
מתוך פורום בריאות העין

פרופסור תשמע אני במוסכבה ועקץ אותי יתוש מתחת לעין והתנפח מה אני עושה

שלום, יש לי כלזיון באחד העפעפיים שמתבטא בבליטה גדולה ע"ג העפעף העליון ובתחתיתו מוקד לבן שנראה כמו חצ'קון מוגלתי. קיבלתי תחילה טיפול של כחודש וחצי עם משחת מקסיטרול וטוברקס. המוקד הלבן נעלם אך נשארה עדיין בליטה גדולה על העפעף העליון במרכז LUL וקיבלתי כעת טיפול של חודש בכדור דוקסילין. כנראה ששתי המשחות רק הרדימו את הפצעון הלבן ומספר ימים אחרי שהפסקתי איתן ועברתי לקחת רק את הדוקסילין אז הפצעון הלבן חזר שוב על העפעף והתפרץ. האם הכדור יעיל נגד בפצעון הזה ואמור גם לייבש אותו?

שלום רב, הטיפול המתואר מתאים לטיפול שמרני בכלזיון במידה וללא הטבה או השארות הממצא לאורך זמן (בד"כ מעל 3 חודשים) ניתן לשקול הסרה כרורגית. מציע להיות במעקב מומחה ברפואת עיניים שיוכל לכוון את הטיפול, בברכה,