מקסיטרול משחת עיניים: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל למקסיטרול משחת עיניים?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

מקסיטרול משחת עיניים: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום, בהמשך לשאלותיי, השעורה הפכה דלקתית ואדומה. רופאה נתנה לה משחת מקסיטרול הכוללת סטרואידים. 3 פעמים ביום למשך 10 ימים. מדובר בפעוטה בת 2.5. האם המשחה בטוחה עבורה? ללא תופעות לוואי?

כן בטיפול קצר אין שום בעייה. הייתי מוסיף אנטיביוטיקה דרך הפה.

קבלתי משחת עיניים מקסיטרול ואני לא יודעת איך שמים אותן מורחים אותן על העפעפיים מבחוץ או שצריך למרוח אותה בתוך העין? תודה מראש .

שלום רב, ניתן למרוח משחת מקסיטרול הן בתוך העיניים, בחלק הפנימי של העפעפיים התחתונים. כמו כן, ניתן למרוח חיצונית על פני העפעפיים- תלוי מה הסיבה למתן המשחה. בברכה, דר' הירש

שלום, בני רגיש לעקיצות יתושים, עקצו אותו מתחת לעין לפני יומיים והאזור התנפח, טיפלנו באפלומיצין, מקום העקיצה נירגע אך מתחת לעין יש נפיחות שמביאה לסגירה כמעט מלאה של העין והאזור בצבע אדום. אשמח לעזרה איך ניתן לטפל. בברכה.

שלום רב, כנראה ומדובר בדלקת מקומית בעפעף או מתחתיו שהיא מהווה אלרגיה מקומית לחומר העוקץ של היתוש. כדאי לעשות טיפול מקומי בקומפרסים וכן מריחה של משחת מקסיטרול שהיא שילוב של סטרואידים ואנטיביוטיקה. בברכה, פרופ' ישראל קרמר

21/05/2016 | 13:07 | מאת: אכלתי אותה
מתוך פורום בריאות העין

פרופסור תשמע אני במוסכבה ועקץ אותי יתוש מתחת לעין והתנפח מה אני עושה

שלום דר' , אני עושה קומפרסים כבר שבועיים בגלל השעורה וכן משחת מקסיטרול...שמתי לב שלשום שמתחת לעין ניהיה כמו אדום שחור כזה כאילו שהנימים התרחבו והתבלטו בצבעם , או שהתפוצצו...זה מאוד מפריע לי ורואים את שינוי הצבע מתחת לעין, זה קרה בגלל הקומפרסים...האם זה ישאר כך והאזור נפגע מהחום?

שלום ליטי, המטרה של הטיפול בקומפרסים החמימים היא לגרום לשעורה להתנפח ולהתנקז מהחומרים שנמצאים בתוכה וכך להגיע לריפוי - בעצם לגרום לניקוז, יכול להיות שזה מה שקרה גם אצלך. לאחר ההתנקזות יכול לקחת מספר שבועות עד שהעין תחזור לעצמה. אם את לא בטוחה או אם המצב מחמיר יש לגשת שוב לבדיקה אצל רופא העיניים. .