רעידות ברגליים: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לרעידות ברגליים?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

רעידות ברגליים: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

בני בן חודשיים וחצי ושמתי לב שלעיתים יש לו רעד ברגליים למספר שניות. האם זה תקין? ממה זה נובע?האם עליי לפנות לבדיקת רופא?

שלום, זהו רעד שרירים של תינוקות וזה תקין לחלוטין. לא לגשת לרופא.

בתי בת 9 חודשים, ושמנו לב שכשהיא מרוגזת או מנסה לתפוס משהו ולא מצליחה מופיע לה רעד שרירים ברגליים. האם יש סיבה לדאגה ?

בני בן 8חודשים ואני שמה לב שהוא מזיז את רגליו וידיו לפעמים ללא הרף כמו רעידות כאלה ...האם יש סיבה לדאגה

תינוקת עם רעידות ברגליים לכמה שניות ומפסיקות ככה במהלך היום... בביח נאמר שיחלוף אך טרם עבר, בנוסף ביתי עושה פיזיותרפיה עקב טונוס נמוך ורופא ילדים שם ראה את הרעידות ושלח לבדיקות סיטי ראש, eeg ובדיקות דם. יש לציין כי התינוקת ערנית, חייכנית ומגיבה לסביבה... האם יש מצה לדאוג?

שלום, לדעתי עדיין מדובר ברעד שרירים של תינוקות אבל אם הומלץ על בירור אז תעשו אותו.

לפני שבוע בגיל מאוחר יחסית בפעם הראשונה אוננתי על ידי הדגדגן אני בתולה אני לא יודעת אם הגעתי לשיא אבל כן היו רעידות ברגליים, תחושה של זרמים אבל מאז שבוע שלם שאני מרגישה רגישות יתר בדגדגן , שהוא רגיש ו"מגורה מינית" אין כאב וזה כל כך לא נעים אין פציעה חיצונית , אין שפשוף תחושה ממש מציקה לא נותנת לי מנוחה לא יכולה לעשות פעילות גופנית , לעמוד , לשבת אפילו בכיתי ונכנסתי לחרדה מזה ומה שעצוב לי שזה גורם לי להתחרט שבכלל ניסיתי להתחבר לנשיות ולמיניות שלי ואני חוששת שהתחושה הזו בדגדגן לא תחלוף. זה ממש מפחיד אותי כתוב שלפעמים שהדגדגן לא מגיע לשיא שלו אז הוא נשאר מגורה אבל השאלה אם שבוע . יכול להיות שזה יושב על משהו ריגשי ? תודה

שלום אם הגעת לחקירה של גופך בגיל מאוחר יחסית, אני מניחה שהיו הרבה מעצורים או דברים שמנעו ממך לעשות זאת קודם, אז יתכן ויש לך מחסום ריגשי כלשהוא סביב נושא האוננות. אני שומעת ממך מצד אחד רצון להכיר את גופך ומצד שני אשמה, המגע בגופך לדברייך עורר תחושות שאינן מוכרות לך ואפילו היו מטלטלות, כיון שהן חדשות ואולי מפחידות.. תחושת הרגישות אחרי מגע בדגדגן עוברת, והנאה מאורגזמה דגדגנית היא דבר שהגוף יכול להתרגל אליו ואמורה להיות מאד מהנה. להערכתי גם ההתרגשות של הגילוי והפעם הראשונה ואולי מעצורים רגשיים שהיו בך קודם, תרמו לתגובתך המאד עוצמתית ולחשש שלך מלגעת שוב.. אין סיבה שתרגישי כך, אם תכירי את גופך לאט לאט תביני למה הוא זקוק ולאיזו עוצמה. מדובר בדבר בריא וטבעי ונכון שלאט לאט תלמדי להתרגל אליו גם פיזית וגם נפשית. מאמינה שבהמשך החשש מכך ירד, וגם תרגעי נפשית וגם יותר תביני לאיזה מגע בדיוק את זקוקה. בברכה אפרת מנור מטפלת מינית מוסמכת www.efratmanor.com

הי, תינוקת בת חודשיים וחצי עם רעידות ברגליים מלידה. ברגע שמחזיקים את הרגל זה מפסיק... אמרו בביח עד 3 חודשים אמור לעבור. ועדיין קורה... האם יש ממה לדאוג?

שלום, זה רעד שרירים של תינווקת וזה חולף מעצמו.

פורומים בנושא רעידות ברגליים
פורום נוירוכירורגיה
מנהלי הפורום יענו על שאלות בנושאים הנוגעים לגידולי מח בסיס גולגולת ועמוד...
פורום קשב וזיכרון בקרב מבוגרים ומתבגרים
ד"ר מיכאל חייגרכט יענה על שאלות הגולשים בתחומים הנוגעים לאבחון וטיפול בע...
פורום טרשת נפוצה - רמב"ם
ד"ר איל רוזנברג ישיב לשאלות הגולשים בנושא טיפול בטרשת נפוצה