נוירופתיה סנסורית: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לנוירופתיה סנסורית?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

נוירופתיה סנסורית: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

בסד שלום בת 59. עם פיברומלירגיה כולסטרול תת פעילות של בלוטת נתריס . עקב כאבים ברגלים עקצוצים תחושת שריפה בכפות הרגליים. עשיתי בדיקת emg ובאבחנה מופיע נוירופתיה סנסורית. מה זה? ומה ההשלכות. לאן צריך לפנות להמשך בירור. תודה חג שמח.

שלום נורית הכוונה להפרעה בסיבים התחושתיים של העצבים הפריפריים ללא קשר לפיברומיאלגיה הסיבות מגוונות והפרעה קלה לא תמיד באה לידי בטוי קליני. פני לנוירולוג כדי לנסות לאבחן הסיבה ולשקול טיפול בהתאם.

בסד שלום בת 59. עם פיברומלירגיה כולסטרול תת פעילות של בלוטת נתריס . עקב כאבים ברגלים עקצוצים תחושת שריפה בכפות הרגליים. עשיתי בדיקת emg ובאבחנה מופיע נוירופתיה סנסורית. מה זה? ומה ההשלכות. לאן צריך לפנות להמשך בירור. תודה חג שמח.

לנורית שבוע טוב, פרוש המילים "נוירופתיה סנסורית" הוא "מחלה של העצבים התחושתיים." חלקן נובע מגורמים שנית "להפוך" וברובן הגדול אפשר לטפל להקלת התסמינים. להמשך ברור וטיפול צריך לפנות למי ששלח אותך לבדיקה או לנוירולוג, או לשניהם. בברכת בריאות וחג שמח, כרמל ערמון

כללית אני מרגישה כמו הרגשה של היפו (אפילו שהערך 100 בערך) רעידות, חולשה, סחרחורת מקימה לעמידה, חוסר יציבות נופלים לי דברים מהיידים ועכשיו ה AC1 ירד ל 7 אבל אני מרגישה יותר גרוע. יש קשר לתוצאות של הבדיקת EMG שעשיתי ??

שלום לך, ידוע לך שיש לך נוירופתיה סנסורית+מוטורית, והסחרחורת בקימה תאומית היא חלק מהנוירופתיה. כנ"ל לגבי הבעיות האחיזה הידיים. התייעצי עם נוירולוג.

לדר רנד שלום רב לאור כאבי גב במשך כ - 5 שנים שביניהם עברתי 2 שאיבות דיסק וכרגע הומלצה לי שלישית. אני סובלת מכאבים חזקים מאוד קשה לי מאוד ללכת עקב כאבי רגליים ועברתי כבר ים של בדיקות. אשמח לקבל את חוות דעתך האם הכל קשור לגב או שאלו מספר בעיות שונות: בבדיקת CT L3 L4 L5 HNP המלצות: טיפול ניתוחי PERCUTANEOUS DISCECTOMY נויירולוגית: כאבי גב ורגליים כרוני רדיקולופטיה לומברדית פרסטיזיות בכף יד ימין ביטוי של פוליניורופטיה סנסורית. EMG רגליים נוירופתיה סנסורית קלה. בבדיקה הפרעה סנסורית דיסטלית , ירידה בתחושת כאב וויברציה בכפות הרגליים ויד ימין - מטופלת ע"י 300 מ"ג ליריקה פעמיים ביום + 30 מ"ג סימבלטה פעם ביום + 10 מ"ג פרקוסט פעם ביום. תוצאות MRI L1-L2 היצרות הרצסים והתעבות הפסטים L2-L3 היצרות הרצסים והתעבות הפסטים L3-L4 היצרות הרצסים והתעבות הפסטים L4-L5 בלט דיסק מרכזי דיפוזי עם היצרות הרצסים והתעבות הפסטים L5-S1 היצרות הרצסים והתעבות הפסטים ללא עדות לבלט דיסק התרשמות: בליטות דיסק קטנות עם שינויים ניווניים במפרקים. אציין שאני בת 48 ולא 65 תודה מראש על התייחסותך.

מדובר בממצאים רבים ודי משמועתיים קשה לדעת מה מכולם או כולם גורם לתסמינים וצריך לךראות הצילום כדי לדון באפשרויות הטיפול - יתכם שיש צורך אףבטפול פושלני מציע להגיע ליעוץ מסודר ד"ר נחשון רנד מומחה לכירורגיה אורתופדית ולניתוחי עמוד השדרה www.isc.co.il rand@isc.co.il קביעת תור: 7645400 - 03 054-7478864