רגישות בנרתיק: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לרגישות בנרתיק?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

רגישות בנרתיק: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

בחודשים האחרונים מידי פעם מופיע גרד בנרתיק. השתמשתי בשמן עץ התה וזה העביר את זה. בימים האחרונים חזר הגרד. יש גם רגישות בנרתיק - מעט כאב וקושי לקיים יחסי מין עד כדי חוסר יכולת - יש כאבים וחוסר תשוקה מינית. האם לגבי הגרד צריך בדיקת רופאת הנשים?

אם הבעיה טורדנית, אז בהחלט יש צורך בבדיקה בכדי לאבחן במדוייק את הגורם לבעיה ולטפל בהתאם. התסמינים שציינת יכולים לנבוע מגורמים רבים (בכללם פטרייה, אך לא רק) ולא ניתן לאבחן הבעיה ללא בדיקה.

04/02/2016 | 16:29 | מאת: מישהי אובדת עצות
מתוך פורום סקסולוגיה

שלום ד"ר אני מאוד אוהבת סקס עם חדירה שלא משתמעת לשתי פנים. בזמן האחרון מאוד מגרד לי בתוך הנרתיק, אני משתמשת באיבר המין של בעלי כמעין "מקל" שבאמצעותו אני מקלה את הגירוד. הייתכן שאיבר המין של בעלי הוא המקור לגירוד? כי אם כן, זה ממש טרגדיה, כי איבר המין שלו הוא מבחינתי מזור לכל בעיותיי...

בעיות של אלרגיה בנרתיק יכולות להיות מעוד סיבות. מומלץ לראות רופא נשים שמתעסק בתחום. אם את מאזור המרכז יש רופאת נשים שמתמחה בתחום, קוראים לה דר' אחינועם שגיא -לב.

שלום לך, בתחילת היחסי מין שלי עם החבר כאב לי מאוד עד שלאט לאט הכאבים פחתו אבל להנות ? לא נהנתי בכלל רק רציתי לספק אותו.. ואין לי בעיה עם זה שאני לא יהנה העיקר שלא יכאב, ועכשיו חזרו הכאבים והפעם הם ממש ממש חזקים שפשוט קשה להמשיך.. יכול להיות שבגלל שניסיתי וניסיתי למרות הכאבים זה הזיק יותר??

כדאי לפנות לבדיקת רופא נשים כדי לבדוק מדוע יש כאבים. יכול להיות שאת מכווצת יכול להיות שיש לך בעית רגישות בפתח הנרתיק (וסטיבוליטיס) כדאי לטפל אין הגיון לקיים יחסי מין ולסבול

ממה נובעים בדכ הכאבים בזמן חדירה ואיך מטפלים בזה? יש לי תור לרופאת נשים אבל יש קצת זמן בנתיים אני רוצה לשאול ממה זה נובע בדכ ומה הטיפול? אשמח לקבל תשובה? תודה.

יכול להיות מצב של רגישות בפתח הנרתיק מה שנקרא וסטיבוליטיס, יכול להיות שאת לא רטובה בכלל וכדאי להוסיף חומר סיכוך, יכול להיות שאת מכווצת את השרירים של הנרתיק ואז החדירה יותר קשה.

פורומים בנושא רגישות בנרתיק
פורום פריון האישה והפריה חוץ גופית
פרופ' זיידמן ישיב על שאלות הנוגעות לפריון האישה והפריה חוץ גופית: הזרעה,...
פורום גלולות ואמצעי מניעה
מנהל הפורום ישיב על שאלות בנושאים הנוגעים לגלולות ואמצעי מניעה, כגון: הח...
פורום רפואת נשים
ד"ר דניאל קוגלר ישיב לשאלות הגולשים בנושאים הנוגעים לרפואת נשים