ניתוח להוצאת אבני רוק: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לניתוח להוצאת אבני רוק?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

ניתוח להוצאת אבני רוק: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום לכם, ביום 15/01/2020 עברתי ניתוח להוצאת אבנים מבלוטות הרוק בבי"ח השרון ע"י ד"ר חנה גילת. הרופאה שמה לי סטנט בפה. ממש לפני דקות אחדות יצא לי מהפה צינורית קטנה, שכנראה היא אחד מהסטנטים. אני מוזמן ליום 02/02/2020 לביקורת ולהוצאת הסטנטים ככל הנראה. האם כדאי לגשת למיון כבר כעת כדי שאחד הרופאים יבדוק אם הכל בסדר?

מקווה ששלומך טוב. גש לבדיקה אם לא ביצעת עד כה. בריאות פרופ' חיים גבריאל. מומחה אא"ג, מנתח ראש וצוואר. מנהל מחלקת אא"ג וניתוחי ראש וצוואר. מרכז רפואי אסף הרופא, מסונף לאוניברסיטת ת"א. טל 08-9779660 פקס 08-9779661 סניפי אסותא מרכזים רפואיים. https://sites.google.com/site/drgavrielhaim נייד לקביעת תור 053-9956570

10/12/2019 | 20:40 | מאת: ניתוח לאחר הוצאת אבנים בבלוטת רוק
מתוך פורום בלוטות הרוק

היי לסבא שלי הייתה נפיחות מהאוזן לאורך כל קו הלסת לאחר ביטי התברר כי אלי אבנים בבלוטת הרוק הוא עבר ניתוח להוצאתם והכל עבר בשלום ולאחר חודש וחצי של ניתוח אותו אזור התנפח לו עוד הפעם אבל הפעם הרבה יותר בגודל של תפוח ועכשיו בנוסף לכל כואב לו גם לבלוע והאזור כולו כואב לו. מה זה אומר ?

שלום! הסרת אבנים מבלוטת הרוק אינה מבטיחה התאוששות של הבלוטה במאת האחוזים. לעיתים, הבלוטה, שהיתה חסומה שנים רבות, מתקשה להתאושש וממשיכה לכאוב ולהתנפח. יש לפנות לרופא המנתח להמשך מעקב וטיפול.