טיפול באוזון: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

טיפולים רפואיים בגז אוזון

גז האוזון מועיל כנגד שלל מזיקים בחקלאות, בתעשייה וגם בבריאות. ניתן להמיס אותו במים, להפוך אותו למשחה, להזריק אותו למחזור הדם או לטפל בו כגז הרפואה הלא קונבנציונאלית מציעה בשני העשורים האחרונים חלופה לרפואה הקונבנציונלית, בעיקר במקרים שזו האחרונה לא מצליחה לטפל, להועיל ולרפא. פעמים רבות, דווקא טיפולים לא קונבנציונאליים מהווים תחליף ראוי, לאחר שאלו הקונבנציונאליים כבר אינם עוזרים. אחד מהטיפולים הללו, שתפס תאוצה וקיים בעולם למעלה מ-100 שנים, הוא טיפול באוזון. רוב האנשים שומעים על האוזון בהקשר של שמירת הסביבה וכדור הארץ. מדובר בגז, הרעיל למערכת הנשימה, אך הוא בעל תכונות ייחודיות, המיושמות בתחום החקלאות, התעשייה והבריאות. במדינת ישראל, הטיפול בגז האוזון החל לפני כעשרים שנה, והוא הולך וצובר תאוצה. כיום, אפשר למצוא אותו כבר בכ-6 מרפאות פרטיות בארץ, העוסקות בזה ובחלק מבתי החולים. מספר המחלות שניתן לטפל בהן או להקל על...
ללמוד עוד על טיפול באוזון
רפואה סינית: עצות שימושיות לטיפול בכוויות-תמונה

כוויות עור הן חוויות לא נעימות, בלשון המעטה. הרפואה הסינית...

מאת: מערכת zap...
02/03/2006
טיפולים רפואיים בגז אוזון-תמונה

גז האוזון מועיל כנגד שלל מזיקים בחקלאות, בתעשייה וגם...

מאת: מערכת zap...
29/08/2013
רפואה מתקדמת: טיפול באוזון-תמונה

טיפול באוזון עשוי לפתור בעיות בריאות מורכבות. הוא מסייע...

מאת: מערכת zap...
27/09/2012
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לטיפול באוזון?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

טיפול באוזון: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

במשך חמש פעמים אושפזתי בגין שושנת יריחו.כל פעם כשבועים עם אנטיביוטיקה ועירוי לוריד. קבלתי גם טיפול באוזון שעזר לי מאוד ואגב מומלץ מאוד לכאלה הסובלים כרונית משושנה. האם יש ממש בקבלת זריקה כדי למנוע הישנות שושנות שכאלה. סובל כרוני מבעיות כלי דם ברגל שמאל. אודה על תשובה מהירה.

טיפול מונע בשושנה (צלוליטיס) הינו טיפול מקובל הניתן במקרים של ארועים חוזרים של שושנה במיוחד בנוכחות גורמי סכון כמו בעיות כלי דם ברגלים. הטיפול המקובל הוא טיפול בדורביוטיק( זריקת פניצילין) אחת לחודש במשך שנה לפחות

לפני שלושה שבועות נשברה לי בעצם העקב העליון. אחרי שבוע גילו את השבר בבדיקת סיטי ושמו לי סד גבס, לאחר שבועיים גיליתי מוגלה ודם שיוצא לי דרך הסד. הלכתי לאחות , והתגלו לי פצעי לחץ באיזור השבר. עקב כך היא מורידה לי את הסד,מנקה מורחת לי משחה שקופה עם חתיכות תחבושת ורודה שסופחת הכל וחובשים לי מחדש ביחד עם הסד גבס. ( בריאה בדר"כ) לפי התמונה באיזה מצב הפצע ניראה לך והאם הטיפול אכן מתאים? כמו כן כמה זמן החלמה זה יקח? תודה רבה!

היי חייב לראות אם לא משתפר טיפול באוזון מקומית מאד יעיל

יש לי פצע שלא עובר ולעתים מחמיר במראהו, קיבלתי מהרופאיפ כבר שתי משחות שלא עזרו, אני אשמח לעזרה במציאת פתרון. תודה!

לא מצליח להוסיף תמונה

היי איך אתייחס?

היי חיב לראות שלח צילום באופן עקרוני משחת אוזון מאד יעילה

תמונה

רשמתי לך את זה : היה לי את החיידק הליקובקטור שטופל ולאחרך מכן עשו לי גסטרו סקופיה שיצא בה דלקת בוושת טיפלתי בה בנוגדי חומצה אבל נשארתי עם בטן נפוחה וגזים אז עשיתי גם בדיקת ct שיצאה תקינה, הרופא אמר שיכול להיות הנפיחות והגזים זה מגלל שינוי בחיידקים בבטן מהאנטיביוטיקה שלקחתי להליקובקטור, אבל ביקשתי בדיקת צואה בכל מקרה ועכשיו קיבלתי תןצאות לא תקינות במשהו אחד האם זה קשור? ואיך לטפל ? שם הבדיקהBLASTOCYSTIS spp PCR תוצאהPOSITIVE וענית לי : היי פנה לרופא המשפחה לצורך טיפול אנטיביוטי יש סיכוי שתצטרך גם טיפול כנגד פטריית קנדידה יש לי שאלה איזה טיפול אתה ממליץ כי שמעתי שקשה להרוג את הטפיל הזה והאנטיביוטיקה לא תמיד עוזרת, ומה הקשר לקנדידה?

היי אני משלב טיפול באוזון בוריד

פורומים בנושא טיפול באוזון
פורום אנדוקרינולוגיה והפרעות בגדילה בקרב ילדים
פרופ' צבי צדיק ישיב על שאלות הגולשים בנושאים הנוגעים לאנדוקרינולוגיה והפ...
פורום גיל המעבר וטיפול הורמונלי חילופי
ד"ר משה זלוצובר ישיב על שאלות הגולשים בנושאים הקשורים לבעיות גיל מעבר, א...
פורום סוכרת נעורים (סוג 1) טיפול והתמודדות
ד"ר אסף אורן ישיב לשאלות בנושא סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1).