תסמונת גלייך: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לתסמונת גלייך?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

תסמונת גלייך: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

http://learn.snunit.k12.il/galim/news/upload/.pics_nobel/dynamite.jpg

מזמן לא ראינו אותך כאן.... אני מבינה לפי התמונה שקשה לך ובא לך לפוצץ את הכל? ובכל זאת.... אי אפשר לדעת הרבה על מה שעובר עלייך מהתמונה.... אולי תרצי לשתף? רוצה לספר ממה את מיואשת ומאוכזבת?

אני כבר לא מצליחה לדבר כי הכל כבד מידי,לכן גם לא כתבתי הרבה זמן

תחזיקי מעמד http://www.artamatik.co.nz/images/All_individual_images/Solo-Images-Mainstream/Serene_-Morning.jpg דמעה

תמונה מקסימה ,זה השקט שאני כל כך רוצה ואין לי

היי גל יקרה מה שלומך? אך בעבודה? יש התפתחויות? שתפי...אל תשארי לבד אידה

26/05/2007 | 18:15 | מאת: גל של יאוש ואכזבה
מתוך פורום נפגעי/ות תקיפה מינית - תמיכה

חופים הם לפעמים געגועים לנחל. ראיתי פעם חוף שנחל עזבו עם לב שבור של חול ואבן. והאדם, והאדם הוא לפעמים גם כן יכול להישאר נטוש ובלי כוחות ממש כמו חוף.

בגל רודף גל ואתה שקט ואני סוערת וקצף לבנבן נושק ברכות לסלעים כמו ממתיק איתם סודות אתה שנתת לי את הכוח כילדה שהסתירה סודות בגלים שלך שרצתה שתיקח אותה רחוק אלייך בחיבוק גדול להפוך אותה לגל נשבר על הסלעים וקצף לבנבנן ואתה נשבר מולה ובוכה והיא רוצה להעלם בין גלייך להשקיט את הכאב, וסירת המפרש באופק כמו אומרת נוחי לך קטנה,נוחי לך ילדה אבודה בין גליו שאוהבים והמחבקים של אבא ים

18/09/2005 | 14:45 | מאת: יאיר אדרי
מתוך פורום מכשור רפואי

לכל חברי הפורום. התבקשתי לעמוד בדרישות תקן? נוהל? G-01 טיפול בגזים רפואיים. היכן אני יכול למצוא אותו ? אודה לתשובתכם.

ליאיר שלום חוברת של ה-G-01 נמצאת הכל בית חולים אצל מנהל האחזקה.באם אתה מכיר מנהל אחזקה בודאי תוכל לפנות איליו ולצלם אותה. באם תרצה אפשרות נוספת,פנה לחברת זילברמן מערכות טל 9309186 אל איתי גלייך ואני בטוח שהוא יוכל להפגש איתך להסביר לך ולתת לך את החלקים החשובים הרלונטים שיש בחוברת.

היי, אני מורידה שערות ברגליים באמצעות מכונה להסרת שיער וצומחות לי כתוצאה מכך הרבה שערות מתחת לעור שקשה ולפעמים בלתי אפשרי להוציא אותם. האם יש דרך להפסיק את הצמיחה הזאת? או לחלופין להוציא אותם מבלי לגרום לפציעה של העור? תודה מראש, יפית

צמיחת השיער לתוך העור היא תוצאה כמעט בלתי-נמנעת של השימוש במכונה! באם את רוצה להפסיק את התופעה, גלייך להפסיק לאלתר את השמוש במכונה;וגם אז זה יקח לפחות 6-12 חדשים עד שהשיער יחזור למצבו התקין.במקום השימוש במכונה - אני מציע לך לעבור לקרם דפילאטורי שאותו אפשר להשיג בכל הפארמים או לעשות טיפול בלייזר.

שלום אני סובלת כבר מגיל מאוד צעיר בבלוטות באזור המיפשעות הייתי אצל המון רופאים ואף אחד לא מספק את התשובה הבלוטות מאוד כואבות ולא נעימות וגם לא עוזבות אותי במנוחה אחת גודלת בצד אחד ועוד לא מספיקה להיעלם גודלת כבר בצד השני (בזמן ההריונות לא היה לי בכלל) אז בבקשה אם יש לך תשובה בשבילי אשמח לקבלה. תודה

בבית חולים בו ביקרתי לאחרונה ראיתי בלונים קטנים בצבעים ירוק ואפור ושחור רציתי לשאול אם הצבע הוא סימן לסוג הגז בתוך הבלון? אם כן אז מה מסמל כל צבע?

בגזים רפואיים קיים קוד בין לאומי של צבעים ואכן בהתאם לסוג הגז בתוך הבלון צובעים את הבלון עצמו 1) צבע שחור מסמל אוויר רפואי 2) צבע ירוק או לבן מסמן חמצן 3) צבע אפור מסמן דו תחמוצת הפחמן co2 4) צבע כחול מסמן נייטרוס גז הצחוק מקווה שלא שכתי צבע כלשהו-אולי אחרים יוסיפו? דרך אגב גם השקעים של הגזים הרפואיים שנמצאים על הקירות בחדרי האישפוז מסומנים באותם צבעים בהבדלים האלו 1) בחדרי אישפוז אין צורך בגז דו תחמוצת הפחמן(צבע אפור) כך שאין שקע בצבע כזה ואין צורך בנייטרוס(צבע כחול) 2) שקע הוואקום הקיים מסומן בצבע לבן 3) שקע החמצן מסומן בצבע ירוק 4)שקע האוויר אם קיים(תלוי בסוג המחלקה) מסומן בצבע שחור.

23/01/2005 | 10:59 | מאת: איתי (זילברמן טכנולוגיות)
מתוך פורום מכשור רפואי

הי שלמה, לשקעי הגזים במחלקות בבי"ח בישראל יש צבעים מקובלים(אין תקן ישראלי) והם: חמצן-ירוק, אויר רפואי-שחור, ואקום- לבן, ניטרוס אוקסיד- כחול,CO2 - אפור לצבעי הזיהוי על בלוני הגזים הרפואיים יש תקן ישראלי -ת"י 712 חלק 8 התקן קובע עפ"י סוג הגז את צבע גוף הבלון(ראשי) וגם את צבע כתף הבלון (הם לא תמיד זהים): חמצן - גוף לבן, כתף לבנה אויר רפואי- גוף ירוק, כתף ירוקה ניטרוס אוקסיד- גוף ירוק, כתף כחולה פחמן דו חמצני- גוף אפור, כתף אפורה לואקום - אין כמובן בלון לעיתים צבעי הבלונים יהיו כמו השקעים - זה אולי נוח לבי"ח אך לא עומד בתקן - נשאלת השאלה כמובן אם משהו בכלל בודק... בברכה איתי גלייך - זילברמן טכנולוגיות בע"מ