כאבי מחזור+יובש בעיניים

דיון מתוך פורום  אנדומטריוזיס - כאבי מחזור ואגן כרוניים

03/03/2012 | 02:09 | מאת: שיר

אני בת 27 אחרי ניתוח לאסיק להורדת משקפיים סובלת מיובש ואלרגיות בעיניים ומשתמשת בטיפות באופן קבוע להקלה בעיניים כבר 6 שנים. בנוסף אני סובלת מכאבי מחזור + אי סדר במחזור (איחור של עד שבוע שבועיים) במהלך השנים הראשונות ניסיתי 5 סוגים של גלולות למניעת הריון על מנת למנוע כאבי מחזור בלתי רגילים שמשבשים לי את אורח החיים אבל כל גלולה שנטלתי גרמה לי לרגישות בעיניים (יובש בעיניים, אלרגייה, דלקות וכאבים). בנוסף ניסיתי דיקור סיני בשילוב עם צמחי מרפא, אך גם טיפול זה לא הצליח. האם היום יש גלולה שיכולה לעזור בכאבי המחזור או כל פתרון אחר?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב, ישנם סוגים שונים ומגוונים של גלולות לטיפול באנדומטריוזיס, יש אופציה לטיפולים בתכשירי פרוגסטרון וגם טיפולים וגינליים אפשריים. צריך לבדוק מה הטיפולים שקיבלת ומה עוד ניתן לתת לך. פני לבדיקה ויהיה ניתן לראות אילו טיפולים עדיין לא ניסית בברכה ד?ר רון שינמן

04/03/2012 | 02:31 | מאת: שיר

ד"ר שינמן, שלום. בפעם האחרונה שהייתי אצל רופא נשים. שיתפתי אותו שהגלולות שניסיתי ממה שזכור לי הן: פמינט, מליאן, מינס. כרגע הוא ממליץ לי לקחת "סרזט", ללא שום היכרות מצדו בעבר עם בעייה כמו שלי. אני כרגע לא לוקחת את הגלולה בגלל הפחד שלי לקבל שוב את הרגישות בעיניים. האם בכל זאת אני צריכה לקחת את הגלולה ולנסות? או שיש אופציה אחרת?

מנהל פורום אנדומטריוזיס - כאבי מחזור ואגן כרוניים