קבוצת תמיכה להורים לבגירים

דיון מתוך פורום  הפרעות אכילה

02/06/2017 | 18:18 | מאת: הילה

ביתי בת 23 עם הפרעה קשה כבר שנתיים.אני זקוקה מאד להדרכה /תמיכה איך לעזור לה ואיך לא להלחיץ את עצמי ואותה.

לקריאה נוספת והעמקה

שלום, אם תצייני מאיזה אזור את בארץ, אוכל לנסות להמליץ על מסגרות בהן את יכולה לקבל הדרכה מקצועית כיצד מתמודדים עם הפרעת אכילה של בן משפחה. הדרכה שכזו חשובה והכרחית לצורך החלמה. הלחץ שלך כאמא ברור ומובן מאליו, נובע מדאגה ופחד. אלא שלחץ שכזה בדר"כ מניע להתנהגות ולפעולות שאינן בהכרח מיטיבות, לא איתך ולא עם בתך הסובלת מהפרעת אכילה. אני מאמינה שחשוב שבתך תפנה לטיפול בעצמה, אבל במידה והיא מסרבת- את בהחלט יכולה לפנות לעזרה בעצמך, לעצמך- כיוון שגם את (כמו כל הורה לילד הסובל מהפרעת אכילה) זקוקה להרבה סיוע בהתמודדות הזו. לפעמים כשהורה נכנס לתהליך שכזה- לילד יותר קל להצטרף למאבק בהפרעת האכילה... בהצלחה, קרן בלומנטל יניר, פסיכותרפיסטית ומטפלת באמנות (M.A)

02/06/2017 | 20:48 | מאת: אמא

ידוע. לכן מבקשת עזרה. היא בטיפול מההתחלה ביוזמתה ובמחויבות לכאורה. למרות זאת המצב מחמיר כך נראה. ואין טיפול משפחתי בינתיים. היא מבקשת להתרחק ולהתנתק ממני למרות שגם מראה צורך בתמיכה.

את מוזמנת להתקשר אליי טלפונית ואנסה לחשוב ביחד איתך על מסגרת מתאימה. חשוב שתזכרי שטיפול בהפרעת אכילה הוא טפול ממושך עם עליות וירידות (לא רק משקליות (-: ). צריך הרבה סבלנות.

מנהלי פורום הפרעות אכילה