מתי פנטזיה מינית אינה נורמלית?

דיון מתוך פורום  מין ומיניות

21/07/2019 | 08:55 | מאת: עוד לא בחרתי שם

יש לי פנטזיות מיניות שחלקן ממש ''קשות'' ואני נמצא בטיפול מיני עם זוגתי. לא פעם הועלה הנושא של ''אל תפחד לבקש מה שאתה רוצה''. אני לא מפחד, אני פשוט יודע שזה מופרח מדי ולכן אני נשאר עם היצע של מעשים מיניים שלא ממש מגרים אותי. אני עושה סקס עם אשתי שאני מגיע לפורקן בגלל חיכוך, להגיד שאני נהנה? לא ממש. אני בעיקר מפנטז על שליטה מוחלטת והפעלת אלימות קשה, וגם עירוב בחורות שסמוכות לגיל ההסכמה מהגבול התחתון שלו. משחקי תפקידים לא מהנים עבורי, מסאז' נשמע לי משעמם, בדס''מ וקשירות נראה לי ''בטוח מדי'' כלומר ''מוסכם מדי'', ומקומות מיוחדים או אפשרות להתפס לא מרגשים אותי. אני החשש שלי לא רק להתפס בעיני אשתי כסוטה אלא גם להיות מדווח ע''י המטפלת המינית או להשפט על ידה. כבר קיבלתי את הרושם השיפוטי שאני רוצה משאשתי דברים שאינה רוצה לעשות וזה לא בסדר לעשות ממנה ''אדם רע'' בשל כך. אני רק חושב שאם אני עושה מעשים שלא ממש מהנים לי או שאיני רוצה בהם לאשתי, מן הראוי שתהיה הדדיות. אם נשאר רק בתחום של ''אל תעשה מה שלא בא לך'' נהיה תקועים כל היום בקיפול כביסות וסידור הבית. האם אני חולה עד כדי כך?

לקריאה נוספת והעמקה
22/07/2019 | 22:24 | מאת: צביעות חברתית

האמת שכל פנטזיה מינית היא נורמלית כיוון שזו פנטזיה. אני חושבת שאין פנטזיה שהיא לא תקינה או לא נורמלית. היישום בפועל עשוי להיות בעייתי כתלות בחוקים ובחברה אנו חיים. אם אתה רוצה לממש את הפנטזיה תזכור שחוקית וחברתית עלולות להיות לכך השלכות. ישנם מגוון מקומות בעולם בהם ניתן לממש כמעט כל פנטזיה או נטייה. בעניין הזה ישראל קצת פוריטנית ופסאודו-ליברלית. כלומר להיות להט''ב או פליאמורי זה בסדר, אבל זמר שזוגתו בת 15 זמרת גם, עוד קצת מוקדם לנו. למרות שמפמפמים לנו השכם וערב שלאהבה אין גיל. גם בנושא גילוי עריות אנחנו עוד לא מוכנים לקבל את האחר והחוק אינו שולל גילוי עריות רק בין בגירים. יש אתר מעניין https://www.b4uact.org/ אמנם אני מבינה שאתה מפנטז על בחורות כמעט בגירות ולא ילדות אבל כאן תוכל למצוא מענה אולי.

שלום לך אתה לא חולה, יש לך עולם פנימי עשיר ודמיון עשיר ובריא והמיניות שלך מאד עשירה. עולם הדמיון והפנטזיה שלך מאד רחב ואינך יודע איך להביא זאת לביטוי והאם להביא זאת לביטוי(בדמיון אפילו) בחייך עם בת זוגך. נשמע שאתה תופס את עצמך כ" חולה" או " סוטה" ותופס את עצמך כ" אדם רע" על עצם המחשבות המיניות שלך. יש הבדל בין פנטזיות ודמיון לבין המציאות ונשמע שאתה שופט את עצמך קודם כל בכלל על מה שקורה בראשך. מה שיש בראשך,לא אמור שיתממש בהכרח, ויש דברים שלא נכון או לא חוקי שיקרו במציאות וצריך לעשות את ההבדל. אני חושבת שאתה יכול להשתמש בטיפול כמקום בו אתה יכול להתחיל לקבל את עצמך ואת המיניות שלך כמו גם את הפנטזיות שלך כמשהו שהוא תקין והוא חלק ממך, לכולם יש פנטזיות ואולי בטיפול תוכל לקבל לגיטימציה להעדפות המיניות שלך. למיניות שלך וולמוד איך חהפסיק לשפוט את עצמך. לא כל פנטזיה נועדה להגשמה, ולא כל דבר שמדליק אותך נכון או מוסכם שיקרה עם בת זוגתך. השלב הראשון איתה הוא אולי שיחה הדרגתית על פנטזיות ושיתוף חלקי והדרגתי שלה בעולם הדמיון שלך. לימוד תקשורת מינית פתוחה ביניכם ומציאה אולי כן של המכנים שהמשותפים לשניכם בהעדפות המיניות ביניכם. שאולי אפשרי שיתממשו ויהנו את שניכם. בטח שלא לעשות דברים שאתה לא אוהב או חייב. מקווה שעשיתי טיפה סדר ונתתי לך מענה בברכה אפרת מנור מטפלת מינית מוסמכת www.efratmanor.com

28/07/2019 | 00:19 | מאת: אין שם

לדעתי אפרת, את נתת תשובה מתחמקת. ברור שפנטזיה בגדר פנטזיה יכולה להישאר שם בדימיון.. אבל לא קראת שהוא מגורה ורוצה לממש את זה עם זוגתו וכשהוא לא עושה את הפנטזיות שלו זה לא להיט הסקס. הוא מתבייש לדבר על זה כי אולי זה בגדר סטייה או לא חוקי. האמת שלא הבנתי איך את עוזרת בתשובתך לבחור? אני חושבת שאולי כדאי לו לדבר עם הבת זוג באופן כללי על הנושאים בהרחבה. לא עליו.. למשל מה היא חושבת על גבר עם נערה מתבגרת וכו'.. ולראות את תפיסות עולמה.

מנהל פורום מין ומיניות