כאב ראש אחורי בצד שמאל

דיון מתוך פורום  נוירולוגיה - מבוגרים

16/02/2018 | 19:41 | מאת: טליה

ערב טוב אני בת 29 בריאה בדרך כלל בשבוע האחרון סובלת מכאבים חזקים בצד שמאל של הראש מעט מעל העורף , הכאב מקרין לעיתים גם מסביב לאוזן . אני חשה דקירות חזקות שמתגברות כאשר אני קמה מישיבה או מתכופפת . אין תחושה של צוואר תפוס התנועות לגמרי חופשיות . אשמח לדעת במה מדובר ?

לקריאה נוספת והעמקה

לטליה שלום רב, עליך להבדק בהקדם על ידי רופא. אינני יכול לאבחן בהתכתבות. ולהלן הסבר כללי יותר: יש הבדל בין מסירת מידע כללי לבין עסוק ברפואה. יעוץ פרטני הוא עסוק ברפואה. עסוק ברפואה, כדי שיעמוד בנורמות המקובלות, מחייב יעוץ פנים אל פנים, כולל ראיון ובדיקה. עסוק ברפואה, שלא בהתאם לנורמות המקובלות, מסכן את הפונה, כי מקבל שרות רפואי נחות. למותר לציין -- אני אינני רשאי להעניק שרות רפואי ברמה שהיא מתחת למקובלת. על כן כל המעוניין ביעוץ פרטני מומלץ שיפנה אל רופאיו, כולל נוירולוג במסגרת הציבורית. אם רוצה ביעוץ פרטני ממני -- אשמח להעניקו במרפאתי 077-777-9222. המדור יכול לספק מידע כללי, יכול להפנות למקורות מידע, ולעתים לתת הסברים "על קצה המזלג" אם יש להם (בעיני) ערך מוסף על מה שניתן לדלות מן הרשת. בברכת בריאות, כרמל ערמון

20/02/2018 | 12:44 | מאת: טליה

שלום אתמול הייתי בבית חולים ובוצע ct לראש ללא חומר ניגוד . אחד מן הממצאים היה: ״היפרדנסיות עדינה בראש הקאודייט משמאל - קרוב לוודאי הסתיידות עדינה ״ כל השאר היה תקין אשמח לדעת מה זה אומר ?

מנהל פורום נוירולוגיה - מבוגרים