עולם סמוי

דיון מתוך פורום  משפחה וזוגיות

18/08/2011 | 16:05 | מאת: אילנה

גיליתי כי בעלי פוגש אישה אחרת וכבר דיברתי איתו על כך והבטיח לסיים זאת. מסתבר שזה נמשך זמן ארוך, ושום סיום העניין לא נראה. אני חשה פגועה ודי אבודה. אני משערת שאילו הייתי מבוססת כלכלית כעצמאית אולי הייתי שוברת את הכלים. עולה בי כמיהה לנקם ואף פנייה אל אותה אישה.כמו שאמרתי חשה אבודה. עם כל הידע והינסיון בסיוע לאחרים, לעצמי אינני יודעת כיצד לסייע. אשמח לאיזו מחשבה חדשה שתוציא אותי מסחור סחור המחשבות.

23/08/2011 | 00:04 | מאת: ענבל מילר היללי

שלום אילנה, אני בטוחה שאת כואבת ופגועה, איך אפשר שלא להרגיש כך בתנאים האלו? אני מבינה את רגשות הזעם והרצון בנקמה, אבל אני חושבת שאת לא מפנה את האנרגיה הזו למקום הנכון. פניה לאישה הזו לא תועיל, כי בעלך הוא זה שפגע בך ולא היא, שאינה מכירה אותך כלל. אם תפני אליה לא תפתרי הבעיה, יש להניח אפילו שבעלך יבגוד בך עם מישהי אחרת. כתובת אחרת אליה את אולי מפנה את הכעס שלך היא את עצמך. במקום להאמין שמגיע לך טוב יותר ולעשות כל מה שכרוך בזה, את נשארת עם תחושת חוסר האונים, הכאב וחוסר הערך. זה גם סוג של הפנית הכעס פנימה, במקום למקום הנכון, לבעלך. אני מבינה את הקושי לקום ולעזוב, ואני לא חושבת שמדובר בהחלטה פשוטה, אבל כפי הנראה אינך מוכנה לחשוב על האפשרות הזו, וכך, את נותנת לבעלך תחושה שזה בסדר להמשיך לפגוע בך, כי ממילא אין לו מה להפסיד. לדעתי כדאי שתחזקי את עצמך, דרך פניה לטיפול אישי שלך שם תוכלי לבדוק את האפשרויות שלך לצאת מהמשבר הזה.

23/08/2011 | 06:39 | מאת: אילנה

תודה על תגובתך. נכון, המענה האולטימטיבי הוא עבודה פנימית ונכונות לוותר על כל מה שיש. לשם אני חותרת, הדרך מאתגרת את הנפש ואין לנו שליטה על מה אחרים עושים אלא על עצמנו. אציב לעצמי יעד של חיזוק משאבים. תודה לך ותודה על האפשרות שניתנת כאן.

מנהל פורום משפחה וזוגיות