שתל והרמת סינוס

דיון מתוך פורום  כירורגיית פה ולסת והשתלות שיניים

22/09/2016 | 23:08 | מאת: ירדן

אני אמורה עוד חודש לעבור התקנת שתל בשן טוחנת והרמת סינוס שאלתי האם ההחלמה קשה יותר בהרבה מאשר שתל ללא הרמת סינוס, כמה זמן לוקח להחלים וכדאי לנוח עד שחוזרת לעבודה כי עשו לי פעם אמנם הלסת תחתונה ולקח לי לפחות יומיים והיה ללא הרמת סינוס האם שיש הרמה החלמה יותר קשה וגם תופעות שונות שיש הרמת סינוס שיכולים להיות ?ונתנו לי אלא אם כן נהוג להוסיף אנטיביוטיקה רק ל5 ימים יום הניתוח רק ממש לפני ההשתלה ו4 ימים נוספים האם לא נהוג לתת לשבוע בדרך כלל או שמוסיפים לך עוד מינון ליותר זמן ביום הניתוח האם זה לא מעט מדי והאם נותנים גם תרופות נוספות?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום, לא ברור לי מה את רוצה לשאול, הרי את כל השיחה הזאת את צריכה לנהל עם הכרורג שמטפל בך. לכל אחד תגובה שונה אצבל עם יש הרמת סינוס ההחלמה קשה יותר לרוב משתל ללא צורך בשתל עצם. לגבי האנטיביוטיקה, זה לשיקול דעתו של הכרורג, גם סוג האנטיביוטיקה וגם המינון. אני אכן מכסה לשבוע מיום הניתוח. בהצלחה

24/09/2016 | 20:46 | מאת: ירדן

תודה על התשובה היתה באמת אי הבנה של הרישומים ובאמת נותנים לי אנטביוטיקה לשבוע. דבר שני כמה ימי מחלה כדאי לקחת , כי פעם עברתי שתל ללא שום הרמת סינוס ו/או תוספת עצם והייתי צריכה יומיים מנוחה ועכשיו זה יותר מסובך למרות שזו הרמה סגורה כמה היית ממליץ לקחת וברור שאבדוק זאת תוך כדי הרגשתי אני יכולה גם להוריד או להוסיף איך שזה יתפתח אצלי.

מנהל פורום כירורגיית פה ולסת והשתלות שיניים