ניתוח כריתת מעי

דיון מתוך פורום  כירורגיית השמנת יתר

16/07/2015 | 20:14 | מאת: ענבר גאלי

היי דר גזמוואי, עברתי לפני שבועיים ניתוח בשיטה לפרוסקופית כריתת מעי פתיחה של 7 סמ לפרוטומית באיזור הבטן התחתונה, האם ייתכנו כאבים באזור הבטן התחתונה עד כדי כל שאני מתקפלת וקשה לי ללכת זמן ממושך וזקוף. אודה לך מאוד על תשובך המהירה, והאם אתה מקבל באחת הקופות?

לקריאה נוספת והעמקה

בוקר טוב. רק חזרתי מהחופש . את מתארת כאב עוויתי שבועיים לאחר ניתוח . לא ברור לי אם כל הניתוח עבר בשיטה לפרוסקופית או היה מעבר לגישה פתוחה . מה היה בניתוח. חשוב לבדוק הבטן ולהתרשם ממספר נתונים : מצב הצלקת , מצב הבטן , אם היא נפוחה ואם קיים סימנים של גרוי פריאוניאלי , עצירות? עליה בחום , ספירת הדם. יש צורך בבדיקת הבטן וקרוב לוודאי לבקש בדיקות הדמיה . אני מציע לך שתגשי לכירורג שנתח אותך . בשמחה אקבל אותך במרפאות מרכז רפואי הלל יפה . אם הבעיה עדיין קיימת נא לעדכן אותי על הפרטים הנ"ל . בכבוד רב ד"ר ג'זמאוי ג'מאל

24/07/2015 | 12:33 | מאת: ענבר גאלי

היי דר גזמוואי, אני אגלה לך שניתחת אותי לפני כשנה. הניתוח האחרון שעליו אנחנו מדברים בוצע בשיטה לפרוסקופית ללא מעבר לגישה פתוחה אבל בוצע חתך באורך 7 סמ באזור הבטן התחתונה בנוסף לגישת הלפ. הכאבים פחתו, אבל היה לי נקז מלעורי 10 חודשים שהוכנס בהוראתך, ובניתוח האחרון שהוציאו לי אותו , לא סגרו אותו בכוונה שייסגר לבד. והחור עצמו נורא כואב. תוך כמה זמן אמור חור כזה להסגר? מודה לך.

מנהל פורום כירורגיית השמנת יתר