כאבים וחולשה בשרירים

דיון מתוך פורום  רפואה משלימה בהריון ולידה

21/06/2009 | 21:28 | מאת: שרית

אני בת 36 הריון שישי. מזה כמה שבועות אינני יכולה לעמוד פרק זמן, ולעלות מדרגות מאחר וכואבים לי שרירי הרגלים. וכן בעמידה יש לי לולשה בשרירי הבטן והגב. בנוסף לזה אינני יכולה לסחוב חפצים כבדים ולהרים ידים מאותה סיבה. וכן כאבים בשרירי הכתפים וכאבי ראש. אציין שבדיקות הדם תקינות כולל שקיעת דם ובלוטת תריס. הרופאה טוענת שהכל תקין. אני נוטלת כדורי מציצה b12 מזה כחודש וכן כדורי סידן. האם יש קשר להריון או שזו בעיה של חוסר מרכיב מסוים בדם או משהו בפני עצמו. תודה.

לקריאה נוספת והעמקה
23/06/2009 | 21:59 | מאת: עדי דרור

שרית שלום. לא ציינת באיזה שבוע את. כעקרון, ככל שיש יותר הריונות , כך השרירים והרצועות בגוף חלשים ורפויים יותר. הבטן בהריון, משנה את היציבה שלך, גורמת לזרימת הדם לרגליים להיות פחות טובה ומעמיסה גם על חגורת הכתפיים והשכמות, מה שיכול להסביר את כאבי הראש. אגב - גברים עם כרס גדולה, סובלים הרבה פעמים מאותן תופעות... את יכולה לפנות לטיפול של רפואה סינית, ע"י דיקור וצמחי מרפא אפשר לחזק אותך, לשפר זרימה ולהרפות שרירים מתוחים. כדאי במקביל גם להצטרף לפילאטיס או כל סוג של התעמלות שמותאם לנשים בהריון. במידה ויש כיווצים ברגליים באזור שריר התאומים, אפשר לנסות לקחת תוסף מזון של מגנזיום, ולראות אם זה מקל. תרגישי טוב עדי.

24/07/2009 | 23:36 | מאת: יורם

לשרית שלום, בגישת הביורגונומי, התופעות שציינת, נובעות מרמת אנרגיה נמוכה בגופך, מצב שאת נתונה בו כבר כשנה. הטיפול הביורגונומי יעלה את רמת האנרגיה ויחזיר אותך לכושר. מדוע רמת האנרגיה יורדת ודרך הטיפול, מוסברים באתר: http://www.biorgonomy.com בברכה, יורם גני

מנהל פורום רפואה משלימה בהריון ולידה