בחור מיני שמתקשה להכיר מישהי באופן רציני

דיון מתוך פורום  זוגיות, פרידה וילדים

04/12/2009 | 15:22 | מאת: שי

שלום רב מזה תקופה שאני מעוניין להכיר בחורה למטרות רציניות. אני בחור נאה ומשכיל בין 30, לא צעיר כבר.. אך מאוד מיני ופעיל מינית, ובשל כך מתקשה להכיר בחורות רציניות. מה עליי לעשות?

שי שלום, עובדת היותך פעיל מינית אינה נוגדת את היכולת להכיר בחורות לקשר רציני. הפעילות מינית המאפיינת אותך הינה חלק ממך ולפיכך גם לקשר הרציני אותו אתה מחפש עלייך למצוא בת זוג המעוניינת כמוך במין. לא ברור לי מדוע עניין והתלהבות מיניים נתפסים בעינייך מנוגדים לקשר רציני. האם בני אדם המצויים בקשר רציני אמורים לא להיות נלהבים לסקס? על מנת ליצור קשר רציני יש להשקיע רגשית והתנהגותית בבת זוג. המיניות נכנסת לתמונה בשלב זה או אחר בהתאם לעניין המיני שמוצאים שני בני הזוג זה בזה. אם אתה חושב שקשר רציני מנוגד לסטוץ כל שעלייך לעשות זה להתאפק מספר פגישות ותו לא עד שנוצר הקשר הרגשי המתאים ליחסי מין. האם אתה מוצא שאיפוק של מספר פגישות הוא קשה מדי עבורך?

06/12/2009 | 14:22 | מאת: שי

זה לא איך שאני תופס את זה, זה איך שהבחורות שאני יוצא איתן תופסות את זה. קשה להסתיר את האופי המיני שלי, ואני גם לא רוצה להסתיר זאת, כי חשוב לי להכיר מישהי שתואמת לאופי שלי.. הלוואי והיו יכולים לנתח את האופי שלי ולמצוא לי את הבחורה שתואמת לי.. :( סה"כ אני גם גבר רגיש ואוהב. אני לא חושב שזה סותר, אבל בחורות רבות נרתעות מכך ופוחדות להרגיש מנוצלות

מנהל פורום זוגיות, פרידה וילדים