מכה על חטא

דיון מתוך פורום  הפסקת עישון - איך להפסיק לעשן?

27/09/2011 | 19:25 | מאת: noga

שלום בתחילת חודש מאי התחלתי טיפול גמילה מעישון ,כמובן בעידוד קבוצת התמיכה ובשילוב של הצ'מפיקס.עלי לציין שכבר בשבוע הראשון הדחף לעישון ירד,ובהדרגה עד לתאריך היעד הפסקתי לעשן.מה שקרה בין לבין הוא שהרגשתי בלבול וחוסר מיקוד וריכוז עד כדי סיכון בזמן נהיגה,ולכן בעצת המדריכים בקבוצה הורדתי את המינון ל-1 כדור ליום ,עד סיום כל הכדורים. כיום,כחודש אחרי שסיימתי טיפול אני במלחמה עם עצמי,ועם ה"סיגריה האדומה",ממנה הזהירו אותנו בקבוצת תמיכה.שבוע שעבר קיבלתי מרשם נוסף,2 ליום היו יותר מידי והרגשתי רע, 1 ליום אני מועדת.מידי פעם סיגריה עם הרבה מאוד ייסורי מצפון.איך יוצאים מהפלונטר? גם כך התסכול עם העליה במשקל לא מוסיף לרצון להפסיק. אגב,ניסיתי מדבקות,אני אלרגית לדבק המדבקות.(וגם של כל סוג פלסטר).

לקריאה נוספת והעמקה

נסי להגביר מוצרים קצרי טווח- הגומי לעיסה והלוכסנית ניקוטין. בייחד עם התרופה

28/09/2011 | 08:33 | מאת: noga

תודה לתגובתך המהירה. השתמשתי בעבר הרחוק בגומי לעיסה ,היו לי בחילות נוראיות. ומהן הלוכסנית ניקוטין, והאם צריך מרשם מרופא?

03/10/2011 | 05:51 | מאת: בני

תזכרי שכל העזרים הם הטפל ונועדו להקל על התהליך. הייתי מייעץ לך להיפטר מהם כי באמת שאין צורך בכלום מלבד ההבנה הבסיסית שאת בתהליך והחוויות שלך צפויות. תחשבי, את נאבקת כרגע בשנים של שטיפת מוח שיטתית (על כמה שסיגריה הכרחית, קיומית וכו') והרצונות שלך הן אותן שטיפות מוח שמציצות בפחד מעבר לכתף. אז תיישרי מבט גאה, החלטי וחזק מול אותם פחדים ורצונות ותכריזי מול כל אלו שאת מחזירה את השליטה אלייך. בפעם הבאה שאת חושבת על סיגריה בערגה תיזכרי טוב מאוד שזו לא את שחושבת וזו בעצם דרכה הערמומית של שטיפת המוח השיטתית להשתלט על חייך ולשעבד אותך.

מנהל פורום הפסקת עישון - איך להפסיק לעשן?